155 Shares 4992 views

kuchnia dla dzieci z rąk. żywność dla dzieci i woda z rękami

Wszystkie dzieci w ich gry starają się naśladować dorosłych, a prawie każde dziecko przychodzi czas, kiedy najbardziej ulubione zabawki są zwykłe garnki, miski, kadzie i łyżki. Ale oglądanie gry w piaskownicy dla dzieci, można zobaczyć, jak dziewczęta i chłopcy są przygotowane tam wszelkiego rodzaju sałatek, ciast i innych potraw. dlaczego nie jest tak, aby zadowolić ulubione dziecko lub dziecko, aby w kuchni z rękami?

Taka zabawka, oczywiście, i można kupić, jeśli sytuacja finansowa na to pozwala, ale o wiele bardziej interesujące z dzieckiem do zrobienia proces twórczy i zrobić to samemu. I, co najważniejsze, gospodyni jest w stanie stwierdzić, jakiego koloru jest jej kuchnia, gdzie kuchenka, zlewozmywak i gdzie będzie zlokalizowany.

Karton jako materiału głównego

Istnieje wiele sposobów, aby stworzyć zabawkę. Ta domowej roboty w toku Czy któraś z dostępnych materiałów. Najbardziej prymitywna wersja – jest kuchnia zabaw dla dzieci wykonane z kartonu. Aby zrobić to, weź kilka pudełek buta, maszyn lub jakichkolwiek produktów. Musisz wybrać wymiary takie, że połączenie pomiędzy dwoma lub trzech mniejszych pudełkach były tej samej wysokości i na studni stały się większe.

Opakowanie but przykleić mniejszych boków dolnej części pleców, zrobić dwa z tych modułów i ustawiając je przed sobą, są połączone. Powinno to wyglądać mniej więcej tak półkach, podzielone na 4 sekcje. Po tej części jest gotowy, jest montowany na drugim skraju góry nogami na boku dużego pudełka i zabezpieczone. Rezultatem jest fundamentem, z którego przyjdzie kuchni Doskonała dzieci.

Z rękami jest łatwo ozdobić go tak, że zabawka nabył odpowiedni typ. W tym celu można użyć samoprzylepnej tapety lub, że ozdobić całą powierzchnię. Tutaj w trakcie może przejść wszelkie resztki materiałów po remoncie: cokołów sufitowe styropian, lamówki, narożniki, plastik, a nawet małe płytki ceramiczne. Dla wszystkich tych elementów Najważniejsze – aby wybrać dobry klej, który mocno je naprawić. Aby na powierzchni płyty kuchennej będzie potrzebował dobrego wodoodporną farbą, który unosi się na kuchence i piekarniku pod spodem.

Sklejka i układanki. Nieograniczone lot fantazji

Innym, bardziej niezawodne opcja – dla dzieci kuchnia, ręce wykonane ze sklejki. Tutaj trochę więcej pracy, ale efekt jest tego wart. Dla takich rzemiosło będzie potrzebować pewnych obliczeń, które sprawiają, że fundament. A następnie otwiera ogromne możliwości dla przejaw fantazji. Aby wykonać obliczenia, niekoniecznie do dokonywania pomiarów, by tak rzec, z powietrza. Można znaleźć odpowiedni rozmiar wyposażenia obiektu w domu i po prostu jego środka: wysokość i szerokość wszystkich stron.

Proces tworzenia kuchni

Dalsze układanki sklejki cięte za pomocą odpowiednich prostokątów i połączyć je w ramie za pomocą drewnianych listew. Następnie przejść do tworzenia ściany roboczej i zamontowane szafy, które można otwierać lub z drzwiami. Zbierz je na tej samej zasadzie, jako podstawy.

Oczywiście, twoje dziecko będzie cieszyć się Kitchen plac zabaw z wodą lub światło, i uświadomić sobie, że nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dla modeli z hydrauliką będzie potrzebował małego kranu, wąż, plastikową butelkę i szczelność. Na powierzchni otworu wyciętego, który jest umieszczony w plastikowej misce z odpływem, kran zamontowany w pobliżu niego. Następnie należy podłączyć butelkę z wężem i wybierz z kleju i uszczelniacza. Pojemnik lewym górnym odwiertu może być uzupełniany wodą. Umieścić go w jednym z górnej szuflady, tak że woda popłynie z otwartego kranu.

Światło zajmie kilka latarnie, które są zamontowane na dachu małej kuchni, tak aby dostęp do nich był do wymiany baterii. wszystkie one muszą być podłączone do jednego przełącznika, który umożliwi obejmować wszystkie światła w tym samym czasie. Następną rzeczą, tylko do dekoracji. Takie meble można malować ze sprayu malowane na nim i do piekarnika i piec.

Stary bufetu – kuchnia idealne dla dzieci

Z rękami jest łatwo zmienić niechciane meble, wyposażając je w kuchni dla dziecka. stara szafa babci jest idealny do tego celu. Pierwszą rzeczą, jaką musi zrobić dla wzrostu dziecka. Będzie to wymagało wyrzynarki. Ponadto konieczne jest, aby oczyścić, farby, wymaganą do mocowania haków, zamontować miskę do zlewu, jak wspomniano powyżej, stuknij zbiornik na wodę i latarnie światła. Aby narysować niezbędnego sprzętu bezpośrednio na powierzchni kredensu. To przez takich prostych sztuczek i ciekawostki przyjdzie kuchnię dla wielkich dzieci. Ręce mogą zrobić dla niej żadnych przyborów, które uczynią grę jeszcze bardziej interesująca.

kuchnia rzeczy lub wszystkie dorosły

Aby ukończyć grę, dziecko będzie potrzebować inny materiał, który jest w arsenale każdego gospodyni. To wszelkiego rodzaju gąbki, ręczniki, butelki spośród detergentu, garnki, naczynia z tworzywa sztucznego, dzięki któremu będzie praktycznie obecny kuchnia dla dzieci. Aby uzyskać pełne dziecka może uszyć fartuch i czapkę, jak prawdziwy szef kuchni. Taki pomysł jak obu dziewczynek i chłopców. Tu dziecko będzie się szybko rozwijać kreatywność, fantazję i wyobraźnię.

Kuchnia jako przedmiot dumy gospodyni niewiele

kuchnia dla dzieci, tworząc swój własny, może być prawdziwym arcydziełem, że będą dumni, aby pokazać wszystkich gości domu. Jako uzupełnienie go w sklepie z zabawkami, można kupić specjalne produkty z zestawów sztućców, które można wyciąć i zrobić wiele potraw. Jeżeli istnieje możliwość ustanowienia takiego zabawkę na ulicy, na przykład w swoim własnym podwórku, to musi istnieć składniki dla kulinarnych: piasek, ziemia, kamienie, kawałki szkła, trawy, kwiatów i innych małych przedmiotów, które znajdują się tuż pod swoimi stopami. W tym przypadku, grać z wodą w lecie daje dziecku możliwość, aby otworzyć wszystkie swoje umiejętności twórcze i, co najważniejsze, nie jest to problem dla rodziców, nie można powiedzieć o grze w mieszkaniu.