120 Shares 4388 views

Dotvork tatuaż (szkicach)

Dotvork – unikalny styl, jak również wydajność maszyn tatuaż. Był wyraźnie różni się od wszystkich znanych miejsc. W języku angielskim słowo «dotwork» oznacza „punkt pracy”. Tak więc, nie jest łatwo się domyślić, że styl tatuaż dotvork zawiera kropki osadzone tak, aby otrzymać wzór jednoczęściowy.

Historia dotvorka

Tendencja ta trwa początki od czasów starożytnych. Już w VI tysiącleciu pne, Afrykanie zdobi swoje bitmapy skóry. Dowodem na to jest malowideł znalezionych w jaskiniach.

Ale na całym świecie popularność dotvork tatuaż otrzymała niedawno dzięki Anglik CSEC le Kheda. To on pod koniec XX wieku zaczął wypełniać te tatuaże w Anglii. Potem zaczęli się szybko rozprzestrzenić się na całym świecie. Ponadto, uważa się, że pojawienie się tego stylu był pod wpływem pointylizm. Ta tendencja w sztuce, która opiera się na punktach rysunkowych.

Kolorystyka dotvorka

Dotvork tatuaż można prowadzić w dowolnym kolorze wykonania jednak wykorzystywane głównie czarny i czerwony. Te dwa kolory są wystarczające, aby stworzyć prawdziwe arcydzieło skóry, z którego będzie to niemożliwe, aby odwrócić wzrok. Główną cechą tego stylu jest abstrakcyjny tatuaż i jej silny kontrast. Dzięki temu oddzielne punkty sumują się do pełnego obrazu, który jest widoczny z daleka.

Również dotvork tatuaże są zazwyczaj duże, w większości przypadków jest to cała tkanina skóry. Powód jest prosty: podczas stosowania tatuaż ważną odległość między punktami, która zależy od liczby części oraz, odpowiednio, jest zwiększana lub zmniejszana w celu uzyskania jakościowy obraz.

Główne motywy dotvorka

W stylu dotvork można wykonać niemal każdy wzór. Jego znakiem rozpoznawczym jest geometryczne wzory, kształty, kwiaty, symbole religijne. Oznacza to, że wyglądają na skórze bardziej efektywnie. dotvork często służy jako tło dla obrazów wykonanych w różnych stylach. Można nawet znaleźć portrety dotvork styl.

Technika tatuaż styl dotvork

Jak wykonać dotvork tatuaż? Istnieją dwa sposoby na uzyskanie tatuaż: tradycyjny lub ręcznie poking. W pierwszym przypadku, konwencjonalna maszyna do tatuażu, drugi – w zakresie stosowanych przez strony. Jednak należy pamiętać, że punkt wykonana przez maszynę, może zmieni kolor na niebieski w czasie, gdy jest źle umieszczone. W ręcznym atramentu tatuażu sięga głębiej w skórę.

Ta praca jest bardzo skomplikowane i pracochłonne, więc warto tatuaż nie jest tani. Tak, i to trudne nie każdy tatuażysta, ponieważ wymaga dużej precyzji.

Dotvork w Rosji

W naszym kraju, tendencja ta rośnie tylko, ale znajdzie swoich wielbicieli. Artyści pracujący w stylu dotvork jak można znaleźć tylko w dużych miastach, a te można policzyć na palcach. Dlatego, aby uzyskać wysokiej jakości dotvork tatuaż, powinien być wybrany artysty tatuażu ostrożnie. Jednak niepopularności kierunku, oczywiście, ma swoje zalety. Rzeczywiście, z tego powodu można mieć pewność, że tatuaż jest wyjątkowy.

Dotvork tatuaż (foto)

wniosek

Dotvork tatuaż – to świetny sposób, aby wyróżniać się z pomocą tatuaży. Po tym wszystkim, każda praca wykonywana w tym stylu jest naprawdę wyjątkowa! Odtworzyć podobny tatuaż jest prawie niemożliwe, więc jest mało prawdopodobne kiedykolwiek spotkać kogoś z podobnym ornamentem. Pomimo faktu, że ten styl tatuaż jest dość młody, to zyskuje na popularności.

W Rosji dotvorka technika jest nadal w trakcie tworzenia, ale liczba salonów, które oferują tę usługę, rośnie z każdym rokiem. Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż w stylu dotvork, podejście do wyboru pana bardzo poważnie. Od tego zależeć będzie wynik końcowy.