220 Shares 8563 views

Kuzyn – jest ważnym członkiem rodziny. Historia, etymologia, krawat krwi

Ach, te więzy rodzinne, a zwłaszcza nie przez krew. Dopóki nie wyjaśni się kogoś, kto jest pradziadek dwukrotnie usunięty, teściowa lub wujka siostry kuzyna, złamał głową. Zrobić drzewo genealogiczne – również nie wchodzi w grę, zwłaszcza, jeśli rodzą się każdego kolano wiele dzieci. Zmniejszyć mylące i zagranicznych newfangled wyraz Godfather, zięciem lub kuzyna.

Nawiasem mówiąc, kuzyn – kuzyn. Ten sam facet, syn ciotki i wuja, który jest, siostra lub brat, ojciec, matka. Ten ścisły związek, wydawało się, i wszystko jest mylące! Ludzie przychodzą do siebie kuzynów, jeżeli co najmniej jedno z rodziców ma brata (siostrę) i mają – dziecko. Nic nie stoi kuzyn stał się ojcem chrzestnym dla dziecka. Można powiązać jako pokrewieństwa i duchowe. Dobry kuzyn – to prawdziwy brat, który nie poddał się w trudnych czasach, będzie wspierać i dźwigni w kłopoty, dobre towarzystwo w radości.

Zorientowani w drzewie genealogicznym

Dalsza praca będzie kipieć pielęgnowanie drzewa genealogicznego, większą kompilator dżungla wspinać. Zawsze zastanawiałem się skąd jesteś i gdzie się poruszać. Kuzyn – to tylko jedno ogniwo w swojej wielkiej rodziny. Przechowywanie informacji o przodkach do ich potomków – ważne jest. Jeśli do was, że nikt nie zostało zrobione, nadszedł czas, aby działać. Wchodzi w rozległym systemem mieć wszystko: ojciec, matka, siostry, braci, siostrzenice i siostrzeńców, Kum, matchmakers, sister- teściowa, szwagier, córka-in-law, i tak dalej.

Kuzyn – kto to jest?

zwrotów języka obcego przez długi czas zniewolony i nie wszyscy orientują, co mówimy o kuzynów. Czy wiesz, że masz również kuzyna? Kto to jest i co go łączy ze sobą? Terminologia często wpływa na bogactwo, ale każde słowo – ich etymologia i historia pochodzenia. Od dawna rodzaje pokrewieństwa zostały rozdzielone w następujący sposób:

  • duchowy;
  • krwią;
  • małżeństwo (poprzez małżeństwo, nowe jednostki rodzinnej).

Najbardziej złożony system hierarchicznej drzewa więzami krwi.

Rodzina. Etymologia i jego członkowie

Filmy zagraniczne są często używane terminologię angielską. Słowo „kuzyn” jest interpretowane na różne sposoby. Czasami można go nazwać dobrym przyjacielem, z którym nie ma nic wspólnego z krwią. „Jesteś dla mnie jak brat” – istnieje koncepcja dla naszych współobywateli, ale to nie ma wpływu na związek krwi. Bardzo interesujący Etymologia pochodzenia słowa „rodzina”. Słowianie, jak to jest z „7” i „I”, to znaczy, że i siedmiu innych członków rodziny. Wilki, nawiasem mówiąc, mają siedmiokrotnie system numeracji i nie rozumie podwójne lub potrójne. Jeżeli paczka umieścić 7 miski, ptaki będą łatwe w obsłudze, gdzie czyj.

Liczba siedem jest również prowadzenie tęczę, klepka, uczucia, zapachy, i tak dalej. D.

Kuzyn i kuzynka – to więzami krwi, mogą być starsza lub młodsza niż ty.

Znani kuzyni z obrączki

Ale słowo „siostra” wywodzi się ze starożytnych Indii – „własna kobieta” stri lub „kobieta”, dosłownie Słowo stało się dobrze znane w 11 wieku, a dopiero w średniowiecznej Europie pojawił się kuzyn definicji, drugi kuzynów i innych krewnych.

Bądź siostry bracia na papierze nie znaczy rozumieć siebie pod prysznicem. Więc jeszcze kuzyn – kto to jest? Na przykład, Charles Darwin, Rachmaninow, Edvard Grig Edgar Allan Poe, a nawet Bach weszła małżeństw linii pokrewieństwa. Pobrali swoich kuzynów, całkowicie bez uszkadzania psychikę zakazów. Cousins mąż wybrał Katerina Velikaya, Koroleva Izabella. Wcześniej, zwłaszcza w kręgach utytułowanych było rozpowszechnionego zamieszania krwi, więc do takich małżeństw nikt nie traktuje się w kategoriach tabu. Kuzyn – może to być zarówno mąż i kuzyn – żona.

Dziś ślub pomiędzy braćmi i siostrami zostały odrzucone przez Kościół i prawa. Mieszanie krwi prowadzi do wielu problemów ze zdrowiem potomstwa. Dzieci i wnuki mogą się urodzić z wadami rozwojowymi, zaburzeniami. Jeśli wcześniej w kręgach królewskich kuzynów ślubnych było powszechne, jak ważne było dla państw planszowych, które obecnie jest odrzuconych przez społeczeństwo.