382 Shares 8185 views

Gruziński bajka o kruka: czytaj i uśmiech

Jeśli chcesz rozjaśnić nastrój, można przeczytać bajkę z wielkich klasyków przerobione. Gruziński bajka o przyczynie crow się uśmiechnąć. Jeśli nie chcesz, aby ją przeczytać, a następnie można zobaczyć humorystyczną opowieść o tej rzeczy. Nie ma jednego, ale kilka opcji dla parodii, nadal będą reprezentowane przez dwóch z nich.

Gruziński bajka o wrony. Opcja №1. Akcja opowieści

To opus zaczyna się niemal jak w oryginale. Ptak Bóg wysłał śniadanie z serem, ale nie występują i parmezan. Crow natychmiast rozpoczął swój apetyt kęs. Lis ran przeszłości, pachnące sery i bardzo go chcieli. Chociaż najprawdopodobniej to był lis. Po gruzińskiej bajce „Kruk i Lis” jest napisany w sposób narodu, a Gruzini, mówienia po rosyjsku, można powiedzieć, „owce” zamiast „Raven” i „The Fox” zamiast „lisów”. Więc, czerwony drań zaczął wychwalać ptaka w nadziei zysku smaczne. Chwali jej piękną twarz, elegancką sylwetkę, powiedział, że czarny ptak stał się tak dużo jak Naomi Campbell. Smoothie mówi dalej, że przy tak piękne portrety wrony trzeba pisać. Lees twierdzi, że ptaki są bardzo piękne „z powrotem”. To takie zabawne wypowiedzi jest pełen gruzińskiego bajka o wrony. Jest tu ciekawe porównanie. Crow przestał jeść i spojrzał na swojego wielbiciela dumnie z góry na dół „jak Lenin z piedestału”.

Prace kontynuowano izolacja i humorystyczne

Następnie rudzielec zaczął chwalić fałszywego wywiadu pstra. Okazuje się, że wrony wysokiego, przystojnego czoło, to daje jej wręcz geniuszem. On poręczył za to, że Crow wkrótce będzie laureat nagrody Nobla. Za to on daje zęba. A oczy – bo ptaka, a nawet, być może, Pentium 4 jest najmądrzejszy na świecie.

Ale to nie wystarczyło do lisa, wymyślił, że zakochał się w kruka i czeka kiedy będą razem, że będzie nosić jaja o wielkości twarzy. Crow przez takich słów całkiem wpadł w stupor, otworzyła usta, wychrypiał, dusił i spadł z drzewa. Lis szybko połknął go razem z serem i zniknęła.

Tak to się kończy prozaiczny twórczości poetyckiej – gruziński bajkę o wrony. Teraz można przejść do drugiego wariantu arcydzieło ludowej.

Opcja 2 № dzieł poetyckich

Rozpoczyna się akcja nie jest już w drzewie, a na krześle. To był wysoko w górach. Bóg posłał kruka nie ser i grilla oraz grill – butelkę „Khvanchkara”. Fox był także w tym czasie w pracy i poprosił, aby je wrony. Zaczęła chwalić mięśni, biodra ptaka, porównać ją z orłem. Następnie czerwony oszukiwać, że wrony z pewnością wielki taniec. Oprócz narodzin została upośledzona koordynacja ruchu, więc nie przenieść się do muzyki. Zainspirowany pochlebstwo ptaka podskoczył na krześle, zaczęła tańczyć. Ale ten mebel złamał i spadł. To było wtedy, że lisa złapała kebab, pół butelki wina i zniknął.

Oto dwie anegdoty. Teraz można bawić jego przyjaciół, mówiąc łamanym rosyjskim, który teraz czytasz „gruzińską bajkę o kruka”. Tekst tych dwóch arcydzieł w opowieść została przedstawiona powyżej. Zabawne i oryginalne dzieła.