168 Shares 1246 views

Alisa Bosconovitch – postać w grze Tekken 6

Alisa Bosconovitch – postać z gry "Tekken". Dziewczyna – nie jest osobą lecz robotem. Jej założycielem jest dr Boskonovich którzy utracili prawdziwą córkę i postanowił odtworzyć kopię. Pierwszy występ Alicji miał na grze, która miała miejsce w 2008 roku, Tekken 6, rok wydania. Gra była dostępna tylko dla konsol do gier wideo. W 2017 roku gra została wydana Tekken 7. Alicja pojawił.


wygląd

Alice jest jedną z najzabawniejszych postaci z Tekkena w historii gier wideo. Ją na sobie sukienkę, która mieni fioletowego różu. Na sukni widać fałszywe róż i diamenty. Oprócz sukni, nosi rękawiczki, skarpetki i spodenki. Podkute buty dziewczynka-robot. Alice włosy dwa kolory – z jednej strony można zobaczyć różowe włosy, az drugiej – na czerwono. Dla włosów przymocowana do trzech kwiatów. Oczy dziewczyny są zazwyczaj zielone, ale w chwilach, gdy zaczyna działać Dzhin Kadzama, oczy stają się czerwone.

W grze „Tekken” Alisa Bosconovitch ma alternatywną wersję kombinezonu. W szóstej części – czerwone buty, czerwona sukienkę i białą koszulę, a na siódmej części – garnitur z metalu, który doskonale dopasowuje się do ciała robota. biała koperta, a na niej ułożone oliwkowo-linię. Włosy ma dłuższe stokrotki. Zamiast tego można zobaczyć osiem szpilki – cztery po prawej i cztery na lewo. Z tyłu Alisa Bosconovitch nosi mały plecak, wykonany z metalu. Można go rozłożyć i wyposażone w długie kolce.

urządzenie

Ciało Alicji jest pokryta skórą nierealne, który został stworzony przez lekarza w celu dokonania robota do gatunku ludzkiego. Pod skórą jest Ti, a szkielet robota wykonana z węglika wolframu. Satchel skrzydełka mogą być przekształcone w silniku odrzutowym. Umożliwia to Alisa Bosconovitch latać w powietrzu. Dziewczyna-robot może poruszać się bardzo szybko ze względu na silniki, znajdujących się u jej stóp.

Ręce są pociski i piły łańcuchowe. Wszystkie części ciała Alicji można odłączyć od siebie. To sprawia, że łatwiej się regenerują. Głowa robota zbudował bombę, która wybuchnie, jeśli głowa dziewczyny zostaną odłączone bez jego zgody.

Dzięki systemu radarowego Alice może wykrywać obiekty, które są w pewnej odległości. Ponadto, urządzenie pozwala symulować emocje. Pomimo faktu, że Alisa Bosconovitch robotem, może płakać, jeść i robić inne rzeczy, które są nieodłączne w ludzi.

Tekken 6

W szóstym meczu dziewczynka-robot jest jedną z głównych postaci w kampanii. Po jednym z ataków na laboratorium dr Alisa Bosconovitch została aktywowana, a wraz z Lars Alexandersson rozpoczął szuka okazji, aby odzyskać swoje wspomnienia, które zostały utracone z powodu amnezji.

Podczas przechodzenia Gracze mają możliwość wyboru, bo każdy z bohaterów będzie grał. Po wybraniu jednego z bohaterów drugiej będą sterowane przez sztuczną inteligencję. W trakcie gry, fakt, że Alisa Bosconovitch robota, pozostaje nieznany. Jej sekret ujawnia się dopiero w ostatnim meczu.

W rzeczywistości, Alice – ochroniarz robota Gina Kadzamy. jest to również środki monitorowania i nagrywania wszystkiego, co zdarzyło się w czasie, gdy był Lars. Jin mówi jej atakować Lars. Po awarii zostanie zwrócony do pustyni do swego pana. Po pewnym czasie robot robi drugą próbę zabicia Lars Alexandersson ale w końcu wygrywa. Bierze się jej ciało i jest w warsztacie naprawy.

Tekken 7

Historia Alisa Bosconovitch siódma część gry rozpoczyna się z faktem, że został naprawiony i działa system. Pierwsza walka gry – Lee Chaolan który naprawił robota przed Alice. Gamer zarządza Lee. Po odzyskaniu dziewczyny pamięć Chaolan.

On sprawia, że nowy garnitur, który jest wykonany z metalu, i przypisuje Alice Lars. Po ich spotkać, faceci na bojowników Tekken zaatakowany ukraść Jin nieprzytomny. Alice, starając się chronić dwukrotnie właściciela uporać się z Niną. Pierwsza walka zakończyła bezskutecznie, a druga próba dziewczyna robot był w stanie pokonać wroga.

Alicja przynosi wszystkie budynki, a Lee wieje go. W ostatniej misji, Lee, Alice, Jin i Lars łączą siły, aby pokonać ich wspólnego wroga nazwie Kazuya, który zabił Heyhati.