540 Shares 8054 views

„Cherry-tigo” – nowy styl ekspresyjny

W 2005 roku Chiny luksusowy SUV Chery Tiggo (T11) został po raz pierwszy wprowadzony. Na rynku rosyjskim, pojawił się dopiero w 2006 roku, a później wzrosła do Kaliningradu rurociągu. Była to replika japońskiego wersji drugiej generacji Toyota RAV4. „Cherry-tigo” wykazały najwyższą wydajność i wystarczającą niezawodność.

Wszystkie wersje samochodu są wyposażone w klimatyzację, zestaw kół ze stopów lekkich, ABS i CD-zmieniarka. Jest zintegrowany z Szyberdach, a wnętrze zdobią skóry.

Rosyjski zespół „Cherry tigo” fabryka deal „Autotor” w Kaliningradzie i na „Naz” w Nowosybirsku. W kwietniu 2007 roku w Szanghaju zadebiutuje nowe odmiany Tiggo Tiggo-5 i-6. Aby rozpocząć seryjną produkcję tych maszyn jest planowane w 2008 roku.

Motyw „Cherry tigo” wygląda bardzo stylowy. Dziennik SUV producent Chery Automobile Co., Ltd powiedział, że rozwój samochodu uczestniczył Lotus i japońskiego Mitsubishi Automotive Engineering Corporation.

Pakiet podstawowy zawiera regulowana wysokość kolumny kierownicy. Posiada również wspomaganie kierownicy, przeciwmgielne, podgrzewane przednie fotele. Samochody wyposażone w elektrycznie sterowane szyby i electromirrors, centralny zamek oraz system alarmowy.

Według przestronność „Cherry tigo” jest na poziomie RAV4 ostatniej generacji. Człowiek o dużej postury w fotelu kierowcy czuje się całkiem swobodnie. Forma foteli, kierownica trzy-ramienne i kompletem paneli jest bardzo podobna do produktów wytwarzanych w Japonii. Tylko części przycisków sterowania i konsoli rozdzielczej mają różnice. Salon wyposażony jest w system „kontroli klimatu” zapewniając komfortową temperaturę.

Co to jest „Cherry tigo” wydajność silnika? Off-drogowy sprzedawane w Rosji, dwa zestawy silników benzynowych licencji Mitsubishi Wydajność: 2,4 litra 4G64S4M (129 koni mechanicznych, 198 N / m) i 2 litry 4G63S4M (125 "168" konie N / m).

Na rynku rosyjskim „Tiggo” sprzedał do tej pory tylko z manualną skrzynią biegów. Muszę powiedzieć, że jest doskonale zaprojektowany: przeniesienie przełączyć ciche, gładkie i jasne, wygodne Box dźwignię zmiany biegów nie jest konieczne zastosowanie dużego wysiłku.

SUV o wartości od 8700 do 11 000 dolarów. To jest świetny dla „Cherry TIGO” cenie. Opinie kierowców o samochodzie po prostu niesamowite. Większość wersji Tiggo są wyposażone tylko napędem na przednie koła. napęd na cztery koła można ustawić tylko z silnikiem o pojemności 2,4 litra. W trybie zwykłym – przód pojazdu z napędem, ale jeśli koła są poślizgiem, to automatycznie włącza tylną oś. Nie ma żadnych blokad, a nie redukcja biegu. Ten niuans ogranicza korzystanie z pojazdu na połamanymi dróg.

W rzeczywistości, „Tiggo” nie jest traktowana jako pełnoprawny SUV. Ale wiele drobnych przeszkód, będzie mógł łatwo pokonać. Imponujący prześwit 155 mm i mocny silnik przyczyni się do wspaniałych samochodów terenowych na drogach. Najmniejszy luz przy pełnym obciążeniu jest równa 135 mm.

Samochód ma najlepszy sprzęt podstawowy, dobrą dynamikę i przestronne wnętrze. Ponadto Chery Tiggo podoba niską cenę. Te opcje obrócić samochód w bardzo dobrej oferty dla codziennego użytku.