449 Shares 7633 views

Przegląd nowego „Volkswagen Touareg”

Słynny niemiecki rozjazd „Volkswagen Touareg” pierwsza wyszła na jaw w 2002 roku. Tworzenie nowego modelu „Touareg” stał się dla programistów nowego etapu w historii grupy, jak model ten był bardzo popularny nie tylko w domu, ale daleko poza jej granicami (i to nie tylko w krajach WNP). Przez 8 lat istnienia Perov SUV generacji praktycznie niezmienionych w wyglądzie, a nawet w specyfikacji. Ale według współczesnych wymagań rynku europejskiego, każdy model musi być aktualizowana co najmniej raz na 6 lat. Z tej okazji, w 2010 roku Grupa wykazała publicznego nową, drugą generację legendarnego tytułu rozjazdy „Volkswagen Touareg”. 2013th roku też stał się symbolem dla „niemiecki”, ale w tym roku nowością nie zmieniła się znacznie w wyglądzie, więc dzisiaj patrzymy na 2011 SUV lineup, który zadebiutował wiosną 2010 roku.

projekt

Pojawienie się nowego crossovera przypomniał fanom z jednego stylu korporacyjnego „Volkswagen”, dzięki czemu maszyna jest nieco przypominający ich młodsi koledzy – „Golf” model i „Polo”. Ale mimo to mylić nowość z samochodu jest trudne, a wszystko dzięki skoordynowanej pracy projektantów kierowanych przez Walter de Silva. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, zaktualizowany SUV znalazł nową gamę blok, nowy zderzak i falshradiatornoy kraty kształt. Wszystko to razem dał nowość większej harmonii, spryt i sportowego. Takich jak charakterystyka samochodu osiągnięty dzięki zwiększonej wielkości korpusu – w Jego długość zwiększyła się o 41 mm wysokości dodano kolejne 12 mm i maksymalną szerokość nowość się grubsze na 38 milimetrów. W tej konstrukcji samochodu było dość rozpoznawalny.

wnętrze

nowości salon przeżył, choć dyskretne, ale bardzo istotnych zmian. Wewnętrzna część „Volkswagen Touareg” zaczął wyglądać bardziej luksusowy i solidne, zmiany są wyraźnie widoczne w ergonomii i poprawę jakości materiałów wykończeniowych. Przy okazji, dzięki niewielkich zmian wymiarów, wnętrze samochodu stało się jeszcze bardziej przestronne, a objętość bagażnika wzrosła do poziomu 580 litrów.

Specyfikacje "Volkswagen Touareg"

Dla kupujących producent dostarczył stworzenie całkowicie nowej gamy silników. Teraz każdy może kupić zarówno benzynę i warianty wysokoprężne. Otwiera linii 280-konny jednostka benzynowa, której objętość robocza wynosi 3,6 litra. W tej linii wtryskiem końcach (spółka koncentruje się głównie na rozwoju jednostek wysokoprężnych). Jak dla silników pracujących na paliwie ciężkim, tutaj klient może zakupić jeden z wyborem 3 jednostki o pojemności 240, 340 i 380 KM i pojemności 3,0, 3,6 i 4,2 litrów odpowiednio.

koszt

Minimalna cena nowej generacji niemieckiego SUV 2013 emisji rzędu 1 mln 900 tysięcy rubli. Za tę cenę nabywca może kupić crossover z silnikiem benzynowym. „Volkswagen Touareg” koszty diesla nieznacznie wyższe, jego cena może osiągnąć znamię 3 mln rubli (w konfiguracji top-end).