530 Shares 2285 views

Dessole Saadia Resort 3 *. Hotel Dessole Saadia Resort 3 *: zdjęcia, ceny i opinie turystów z Rosji

Tunezja – wieloaspektowy egzotyczny kraj, gdzie każdy turysta znajdzie coś ciekawego do zrobienia. Najważniejsze – aby zapłacić trochę czasu na zapoznanie się z nim. Głównym celem większości turystów podróżujących do Tunezji, wakacje na plaży. Jednak warto zauważyć, że nie można pływać tylko w ciepłym morzu, chłonąć wspaniałe plaże i cieszyć się wysoki poziom usług oferowanych przez hotel Dessole Saadia Resort 3 *. Tunezja posiada na swoim terenie wiele znanych atrakcji naturalnych i sztucznych, do którego hotel często organizuje wycieczki.


Lokalizacja hotelu

Nie daleko od morza, w odległości 11 km od centrum Monastyru, hotel położony jest Dessole Saadia Resort 3 *. W odległości 3 km od lotniska i 13 – miasta Sousse. We wspomnianym mieście, wczasowicze, którzy wybierają ten hotel dla swojego pobytu, można dotrzeć przez małe pociągów naziemnych, które zatrzymują się na stacji znajduje się 0,5 km od hotelu.

Niedaleko od hotelu znajduje się szkółka jeździecka i klub golfowy, który można odwiedzić wielki zdywersyfikować swój pobyt w Tunezji.

Przegląd

W hotelu jest przedstawiony w postaci budynków trzypiętrowych, które zostały zbudowane w 1995 roku. Znajdują się one na dużej, zielonej okolicy, w środku którego znajduje się basen. Hotel, chociaż znajduje się w drugiej linii, jej własna piaszczysta plaża. Przejść nie więcej niż 5 minut przed nim, a latem nie trzeba tego robić, ponieważ Dessole Saadia Resort 3 * zapewnia bezpłatne bryczką, co doprowadza do morza wszystkich wczasowiczów.

Wśród płatnych usług świadczonych przez hotel, warto zauważyć, korzystanie z siłowni, łaźni tureckiej, sauny, zabiegi w spa, lekarz na wezwanie, pranie i prasowanie, wynajem skuterów, kajakarstwo, windsurfing i żeglarstwo.

warunki życia i ceny

Hotel składa się z 290 pokoi. Wśród nich są typu Standard (pod warunkiem, aby pomieścić dwie osoby), 29 m², Trzyosobowy (dla dwóch osób dorosłych i dziecko) – 32 m², pokój czteroosobowy (dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci) – 35 m², Apartament (przeznaczony dla dwóch osób) – 45 m², king Suite – 250 m² oraz pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. King Suite składa się z dwóch pokoi, w których może jednocześnie pomieścić do 5 osób. Istnieją również pokoje łączone, dzięki czemu jest idealny dla dużych rodzin lub osób, które przybyły w hotelu Dessole Saadia Resort 3 * z przyjaciółmi.

Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras. Podłogi w większości pokoi są pokryte płytkami ceramicznymi, a w apartamencie – wykładziną. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf, suszarkę do włosów, telewizor, telefon i mini-bar, który jest uzupełniany codziennie bezpłatną wodę pitną. Codzienne sprzątanie pokoi. Trzy razy w tygodniu, zmiana pościeli w pokojach Dessole Saadia Resort 3 *. Wycieczki w hotelu dla dwóch osób dorosłych i 7 nocy kosztować około 1000 $.

Jadalnia i rozrywka

W hotelu znajdują się 4 restauracje. Śniadania, obiady i kolacje serwowane są w głównej sali restauracji, a jeśli podróżujący chcą mieć przekąskę w ciągu dnia, mogą cieszyć się „przekąskę”, restaurację włoską lub tunezyjskiej. Szeroki wybór przekąsek, deserów i napojów oferują kawiarnie i 5 barów znajdujących się na terenie całego hotelu.

Zarówno dorośli jak i dzieci w ciągu dnia mogą popływać w jednym z 3 basenów, wybierając odpowiednią głębokość dla siebie. Na terenie Dessole Saadia Resort 3 * ma wszelkie warunki do halowej piłki nożnej, koszykówki, mini golf, tenis stołowy, rzutki i łucznictwo. Na hotelowej plaży można grać w siatkówkę.

Dla najmłodszych wczasowiczów w hotelu znajduje się mini klub, plac zabaw i dyskoteka stale, dzięki czemu dzieci znudzony, a zatem nie wymagają dużo uwagi od swoich rodziców.

W ciągu dnia, goście mogą uczestniczyć w zajęciach gimnastyki, aerobik, tańce na plaży, a wieczorem wziąć udział w pokazach, konkursach lub śpiewać karaoke.

Szanse dla zdjęć

3 ha – to obszar zajęty przez Hotel Dessole Saadia Resort 3 *. Zdjęcie na tak dużym obszarze, oczywiście, gdzie jest do zrobienia, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że jest otoczony licznymi palmami, kwiatów i innych roślin. Wygląda świetnie, a wszystkie miejsca w hotelu, więc goście mogą być fotografowane w swoich barów, restauracji, sal i pomieszczeń. Ważne jest, aby nie zapomnieć o zabraniu ze sobą aparatu, idąc na plażę. Po odpoczynku nad morzem, trzeba tylko wypełnić swoje zdjęcia obok zdjęcie z wakacji, które przez wiele lat przypomni wam, jak wielkie masz go przeprowadzić.

Tunezja jest jednym z krajów, które są w stanie zaskoczyć odwiedzających samym swoim istnieniem. Dla nich wszystko jest niezwykłe tutaj – i domy i ulice, i transport, i ludzi, i tak dalej. Tak więc bez względu na to, gdzie jesteś – spacer wzdłuż plaży, chodzić w Monastyrze i zobaczyć zabytki z doświadczonym przewodnikiem, należy zabrać ze sobą aparat fotograficzny. Wierz mi, te możliwości „zdjęciowej”, jak w Tunezji, gdzie bardzo rzadko.

Opinie turystów z Rosji

Podczas istnienia Dessole Saadia Resort 3 * (Tunezja) od rosyjskich turystów odpoczywał w nim wielokrotnie. A nawet jeśli nie wszystkie, bardzo wiele z nich podzielił się swoimi wrażeniami o hotelu, jego pracowników i Tunezji w ogóle. Z tego powodu już dziś mają możliwość uzyskania najbardziej żywy obraz tego hotelu i kraju jeszcze przed wyjazdem. Podczas gdy jest to konieczne aby uwzględnić fakt, że wszystkie opinie są subiektywne.

Start, być może, jest to sprzężenie zwrotne, co rosyjscy turyści zostawić na terytorium pokojach hotelowych. Wszystko świętować obfitość zieleni, uroczy z zewnątrz i wewnątrz hotelu. Pokoje, jak wspomniano, są sprzątane codziennie, więc zawsze czyste. Jednak według niektórych turystów, czasem w łazience można zobaczyć karaluchy i mrówki, które są bardzo nieprzyjemne.

Jeśli chodzi o jedzenie, turyści twierdzą, że to jest smaczne, choć monotonne. Są to owoce, zboża, mięso, owoce. Ale drinki w barze, w większości są niezadowoleni, ponieważ składają się one głównie z lodu. Nie najlepsze wrażenie pozostawił z turystów i plaży: woda jest często brudne, dużo wodorostów i meduzy. Ale animacja w hotelu są szczęśliwi bez wyjątku. Twierdzą oni, że animatorzy w ciągu dnia i nocy stale wymyślanie, co zrobić z zarówno dla dorosłych jak i dzieci.