435 Shares 6294 views

Program do drukowania dokumentów i zdjęć

Dziś jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie współczesny użytkownik komputera i oprogramowania zainstalowanego na nim bez korzystania z drukarki, ponieważ korzystanie z papierowych dokumentów i fotografii nie został odwołany. Być może dlatego, że pomaga zrozumieć, jaki program do drukowania dokumentów i zdjęć jest odpowiedni w każdym przypadku najlepiej. Jednocześnie będzie to możliwe do czynienia z głównych możliwości oferowanych przez aplikacje takie kierunek.

Jakie cechy powinien posiadać dowolny program do drukowania dokumentów i zdjęć

Aby rozpocząć, należy zauważyć, że oprogramowanie można teraz znaleźć wiele różnych narzędzi, aby pomóc w optymalizacji procesu drukowania dokumentów, obrazów lub fotografii. Oczywiście, można znaleźć proste narzędzie do drukowania, na przykład, dokument zwykły tekst. I czasami chcesz skorzystać z profesjonalnych i pół-profesjonalnych narzędzi do zapewnienia jakości wydruku.

Tak więc, gdy staje się jasne, że jako program do drukowania dokumentów tekstowych, co do zasady, powinna być ograniczona do standardowego zestawu funkcji pierwotnych. Sędzia dla siebie, ponieważ podczas drukowania tekstu „Notepad” używając konwencjonalnej drukarki laserowej jest niczym niezwykłym w sprawie stosowania na ogół nie jest wymagane. To wszystko sprowadza się jedynie do poprawnego wyświetlania tekstu na gorsze nawet gdy drukarka papieru.

Sytuacje, które wymagają zaawansowanych narzędzi do drukowania

Inną rzeczą, gdy druk jest wysyłany z harmonogramem, na przykład zdjęć o wysokiej rozdzielczości, stworzony z nowoczesnego cyfrowego aparatu fotograficznego. W tym przypadku, dla fotografii programu drukującego powinny być wzmocnione. Dotyczy to także, przy okazji, nie tylko lepszą reprodukcję kolorów, ale także kilka dodatkowych funkcji do edycji i obróbki wstępnej obrazu.

Oczywiście, wiele osób może natychmiast zawołać, że najbardziej uniwersalny program Adobe Photoshop. Pozwolimy sobie się nie zgodzić, bo pierwotnie to pakiet oprogramowania przeznaczony jest do edycji grafiki, a na pewno nie do drukarki. Ponadto, wśród produktów programowych zaprojektowanych specjalnie do drukowania, są bardziej wydajne narzędzia do optymalizacji procesu tak, że są one powszechnie stosowane w druku cyfrowego sprzętu elektronicznego w nowoczesnym studiu fotograficznym.

Co więcej, takie aplikacje są wykorzystywane w tworzeniu i drukowania plakatów, pocztówek i plakatów wielkoformatowych, najprostszych środków, które można zrobić.

Prosty program do drukowania tekstu

Wśród najprostszego programu może zapewnić standardowy edytor tekstu , takich jak „Notepad” lub po prostu urzędu edytorów tekstu, takich jak WordPad.

Aplikacje te, choć nie są wyspecjalizowane narzędzia, jednak odnoszą się do drukarki zainstalowanej w systemie bezpośrednio, dzięki czemu można uzyskać, by tak rzec, papierową kopię elektronicznego dokumentu tekstowego.

Program do wydrukowania dokumentu Word

sytuacja jest o wiele bardziej interesujące niż Microsoft Word, takich jak aplikacje biurowe. Z wyjątkiem programu Word pozwalają jak w przypadku z prymitywnych procesorów tekstu od razu drukować dokumenty, można znaleźć wiele specjalistycznych narzędzi do poprawy jakości.

Wynika to z faktu, że jest on w stanie połączyć słowo dokumenty procesor a tekstu i grafiki. To jest, gdy wykres jest obecny, narzędzia innych firm pokazują, dużo lepiej niż standardowej aplikacji Word. Między innymi, może czasami wymagać konkretnych narzędzi do drukowania dokumentów z niestandardowym formatowania.

Jednym z najbardziej interesujących jest programem WordPage. Jest bardzo łatwy w użyciu. Głównym celem – aby zoptymalizować druk książek i broszur, które zostały utworzone w programie Word. Aplikacja pozwala na drukowanie, na przykład, dwa rozmiary arkuszy A5 A6 na jednym arkuszu. Poza tym aplikacja ma obsługiwać drukarek dwustronnych, które, oczywiście, nie tylko w celu optymalizacji procesu, ale również skraca czas spędzony na jej temat.

Narzędzie do drukowania zdjęć na dokumentach

Nie mniej interesujące jest i każdy program do drukowania dokumentów zdjęcia. Jak jasny przykład Studio Pro aplikacja pozwalająca na kilka minut, aby przygotować szablon dokumentu fotograficznego.

W aplikacji, można dokonać regulacji obrazu, regulować jasność i kontrast, aby produkować kompletne stanowisko sterowania obrazów na stronie, etc. Ponadto, to narzędzie może być wykorzystywane jako sposób zarządzania dzisiejsze aparaty fotograficzne, a nawet zmienić swoje ustawienia podstawowe programowo.

Najciekawsze jest to, że w tym pakiecie są jeszcze dwa potężne narzędzia. To StudioUEC zautomatyzować proces fotografowania i oprogramowania Uniwersalne wejście podpisów elektronicznych kart kredytowych, a StudioTW (tzw Twain-Module), który jest bardzo często stosowany do produkcji prawa jazdy przez odpowiednie agencje rządowe. Jak widać, każdy program do drukowania dokumentów zdjęcia (lub raczej formalności z gotowych obrazów) na własny ciekawy i niepowtarzalny.

Najprostsza aplikacja do drukowania zdjęć

Jeśli chodzi o pakiet oprogramowania do obróbki zdjęć, można je podzielić na dwie kategorie: aplikacje do użytku domowego i profesjonalnego lub pół-profesjonalnych narzędzi do pracy w studiu. Wśród najprostszych produktów dla przeciętnego użytkownika może zwrócić uwagę na rodzaj programu Studio 2.0.0, Pics Print, Photo Print Pilot PrintStation, MULTIPRINT etc.

Każde narzędzie tego typu umożliwia wstępne edycji i przetwarzania obrazów, importowanie ich z twardego dysku, dysku optycznego, wymienny USB-drive, itp Sama Studio 2.0.0 Narzędzie ma możliwość gościć wielu zdjęć na jednym arkuszu. Program Type Photo Print Pilot może uzupełniać wybranych obrazów efekty. Na przykład, może to być piękny granica wybrany z listy szablonów lub stworzony z innym zdjęciem. Oto, jak mówią, użytkownik musi jedynie lot fantazyjnych, dobrze, środki z programów sami po prostu za mało.

Aplikacja Studio do drukowania profesjonalnej

Jeśli chodzi o najbardziej zaawansowanych aplikacji, nie jest, oczywiście, można zauważyć, takich pakietów oprogramowania jak ACD, ArcSoft Photo Sprzedaż zegarów itp

Ale tutaj, według wielu specjalistów pracujących w studiu fotograficznym, dłoń należy do unikalnego oprogramowania zwanego SILKYPIX Developer Studio Pro. Jego możliwości są takie, że w pewnych aspektach dotyczących drukowania i edycji zdjęć, aplikacja ta może mieć dość poważnym konkurentem dla Adobe Photoshop, a czasem nawet przewyższają je.

Nie wspominając już o zdjęcia, notatka również fakt, że ten program jest zdolny do drukowania fotografii nadal na wolności. Fakt, że może być łatwo wykorzystane nawet drukować znaki wodne, i jest to imponująca liczba. Oczywiście, będzie to wymagało nie jakąś prostą drukarkę i zaawansowanego sprzętu profesjonalnego.

Jedyną rzeczą, która zdenerwowany, bo to jest po prostu coś, co, niestety, prawie wszystkie aplikacje tego typu nie są wolne i kosztuje około 30-60 dolarów.

Program do pracy z dokumentami PDF

Teraz kilka słów o uniwersalnym formacie PDF. Jeśli ktoś nie wie, jak program do drukowania dokumentów PDF można wykorzystać pakiet oprogramowania uniwersalne dla ABBYY Fine Reader skanerów zdolną do przekształcania zeskanowanych papierowych dokumentów Talmudu w tym formacie, który jest na bieżąco, a następnie wydrukować je, przy zachowaniu oryginalne formatowanie, odwzorowanie kolorów, itd., możliwości jest wiele. To jest interesujące.

Kolejny ciekawy program do drukowania dokumentów PDF (i nie tylko) – FinePrint aplikacja jest uniwersalny sterownik drukarki. Program może nie tylko tworzyć dokumenty PDF, ale także kontrolować absolutnie wszystkie ustawienia drukowania, w tym drukowanie wielu stron na jednym arkuszu, stworzenie firmowego i form, wcięcie zadanie dla osłony, skalowanie dużych stron i obrazów w standardowych rozmiarów papieru, łączenia wielu zadań drukowania w jednym dokumencie, drukowanie broszur i kart, używane w druku znaków wodnych, nagłówków i stopek z podaniem daty i czasu, zmiana obrazu kolorowego na czarno-biały, i wiele więcej. To nazwę.

Warto zauważyć, i kolejna cecha. Nie wspominając już o możliwości korzystania z druku dwustronnego, aby zaoszczędzić papier, można aktywować specjalny system do zapisywania wkładów atramentowych.

Tworzenie znaczków

Trzeba też powiedzieć, że program jest do tworzenia materiałów referencyjnych druku, które później będzie musiał zrobić produktywnego. Jednym z najbardziej proste i dostępne dla każdego użytkownika jest Stamp 1,3 narzędziowy z rosyjskim interfejsem.

Chociaż sama i ma tylko własne szablony aplikacji, które muszą być wyznał, wielu użytkowników na podstawie ich sukcesu z fałszywymi urzędowych pieczęci i stempli. Jeśli trochę kopania w szablonach i zrobić kilka prostych kroków, można osiągnąć wspaniałe rezultaty. W dodatku nie jest nawet funkcja rozmycia, który pozwala spojrzeć kuta pieczęć lub stempel jest bardziej realistyczny. Ponadto, program do tworzenia pieczątek i stempli dostępne w wersji przenośnej (portable), co eliminuje konieczność instalowania go na dysku twardym. Innymi słowy, można je uruchomić za pomocą konwencjonalnego dysku flash każdej chwili i wszędzie.

W zasadzie, można użyć tzw „chmurze” oprogramowanie, które w istocie sprowadza się do faktu, że użytkownik potrzebuje, aby przejść do konkretnej strony i wykonaj instrukcje krok po kroku, tworzyć układ wydruku w Internecie. Ale specjalny rozkład tej metody nie otrzymał.

wynik

To przegląd aplikacji, które mogą być potrzebne w celu optymalizacji druku. Co jest do drukowania dokumentów i zdjęć, program zostanie użyty, zależy od indywidualnego przypadku i na co skutkować chcesz uzyskać.

Na marginesie warto przypomnieć, że drukarka odgrywa rolę. Tak więc konieczne jest, aby zwrócić uwagę na niego. Oczywiste jest bowiem, że najprostszym laser „stary człowiek” nadaje się tylko dla dokumentów tekstowych. Nawet drukarka atramentowa do drukowania zdjęć nie zawsze jest odpowiednia. W celu uzyskania wysokiej jakości zdjęć trzeba dobrą drukarkę fotograficzną, nie wspominając o profesjonalny sprzęt, który jest używany w studiu.