854 Shares 2075 views

„Hondromarin”: opinie, cena, przeciwwskazania, przewodnik, struktura i analogi narkotyków

Niestety, wiele problemów ze stawów i praca układu mięśniowo-szkieletowego, nie można uznać za rarytas. Bardzo często te zaburzenia występują u osób starszych, ponieważ z wiekiem kości i chrząstki stopniowo zmieniać. I eksperci coraz częściej zalecają swoim pacjentom, aby otrzymać dzisiaj „Hondromarin” kurs przygotowawczy. Opinie wskazują, że narzędzie to naprawdę pomaga wyeliminować niektóre problemy.

Lek „Hondromarin”: opis struktury i forma

Ten uwalnianie biologicznie czynnego dodatku w formie twardych kapsułek żelatynowych. Umieszcza się je w butelkę z tworzywa sztucznego. Każde opakowanie zawiera 70 takich kapsułek. Jaki materiał zawiera „Hondromarin”?

W skład tego leku jest dość skomplikowana. Lek składa się z dwóch kompleksów biologicznych. Pierwszą z nich jest zespół o niskiej masie cząsteczkowej DNA otrzymanych z ekstraktu z ryb łososiowatych mlecznych. Drugi biomodule – kompleks białka i minerałów pochodzących z tkanki chrzęstnej ryb. Każda kapsułka zawierała 500 mg ich.

Ponadto, kompozycja zawiera inne materiały, takie jak celuloza mikrokrystaliczna, chlorek sodu, skrobia ziemniaczana, glikol polietylenowy – są składniki pomocnicze.

Należy zauważyć, że suplement diety, w przeciwieństwie do pełnej leków, praktycznie bez zagrożenia dla zdrowia ludzkiego. Z toksyczne pierwiastki występują tylko kadm, rtęć i arsen, ale w bardzo małych ilościach.

Podstawowe właściwości leku

W istocie, nie tylko dodatek jest korzystny wpływ na układ kostno-mięśniowego, a także normalizuje metabolizm. Oznacza właściwości są bezpośrednio związane z wpływem na ciele jego aktywnych składników. Na przykład, pierwszy biomodule (kwas nukleinowy) mają następujące funkcje:

  • przywraca system odpornościowy;
  • korzystny wpływ na właściwości barierowe narządów, w tym jelit, wątroby i śledziony;
  • Zatrzymuje proces przewlekłego zapalenia;
  • przywraca metabolizm tłuszczów i węglowodanów;
  • wstrzymuje rozwój chorób autoimmunologicznych;
  • Zapobiega to powstawaniu skrzepów krwi i bierze udział w procesie lizy istniejących skrzeplin;
  • To przyczynia się do niszczenia składników białkowych nieżywotnych komórek;
  • delikatnie oczyścić ciało toksyn;
  • środkami moczopędnymi;
  • Działa jako środek mukolitycznym.

Oczywiście ogromne znaczenie w tym przypadku i ma drugą biomodule, który składa się z białek, glukozamina i niektórych minerałów. Substancje te są stopniowo przywrócić chrząstki. Wolne aminokwasy i kolagenu zawartego w preparacie, stymuluje przemianę w tkankach łącznych. Poniżej prezentujemy i siarczan chondroityny, który jest powszechnie stosowany w nowoczesnej medycynie, ponieważ nie tylko hamuje stany zapalne w stawach, ale również szybko zmniejsza ból.

Biologicznie aktywny środek „Hondromarin”: świadectwo odbioru

W jakiej choroby wskazane jest, aby wziąć suplement diety „Hondromarin”? Opinie wskazują, że narzędzie może poradzić sobie z wieloma problemami. Przede wszystkim to jest wykorzystywane do różnych chorób kości i chrząstki. Wskazania do przyjęcia są osteopenii, zapalenie kości i stawów, osteoporoza. Medycyna skutecznie i osteochondrosis, niezależnie od dziedziny urazu kręgosłupa.

Ponadto, urządzenie jest przewidziane dla stawów i inne uszkodzenia stawów. Jest on stosowany w profilaktyce w chirurgii stomatologicznej. Często, suplementy diety przyjmowany przez pacjentów z uszkodzeniami układu mięśniowo-szkieletowego (np złamań), jako zabieg przyczynia się do przyspieszenia procesu odzyskiwania.

Jak wziąć?

Oczywiście, o tym, jak prawidłowo brać lek, można powiedzieć lekarza prowadzącego. Jednak eksperci zalecają przyjmowanie jednej kapsułki trzy razy dziennie, najlepiej w trakcie posiłku. Maksymalna dawka powinna być stopniowo. Po pierwsze, pacjenci przyjmować jedną tabletkę dziennie, potem dwa, a potem trzy. Przebieg leczenia trwa dłużej niż trzy tygodnie. Następnie należy zrobić przerwę na dziesięć dni, po których odbiór może być wznowione.

BAA "Hondromarin": przeciwwskazania do

Pomimo faktu, że ten produkt jest suplementem diety, a nie lekiem, ale może nie wykorzystać wszystkich. Przed rozpoczęciem leczenia należy skonsultować się z lekarzem i być badane w obecności przeciwwskazań.

Przede wszystkim u pacjentów wysokiego ryzyka są przypisywane nadwrażliwości układu immunologicznego. Ponadto, dodatek ten nie zaleca się stosowania w czasie ciąży. Okres karmienia piersią może być również nazywane przeciwwskazaniem ponieważ substancje czynne mogą wprowadzić dziecko ciała z mlekiem. Z drugiej strony, lek nie powinien być przyjmowany u pacjentów obserwuje naruszenie metabolizmu puryn – w szczególności suplementy diety nie powołuje ludzi z dna, skaza kwas moczowy, hiperurykemia i kamicy moczanowej.

Czy są jakieś skutki uboczne są możliwe?

W rzeczywistości, skutki uboczne stosowania tego pieniądze dzisiaj uważany niesamowitą rzadkością. Oczywiście, trzeba najpierw poddać się badaniom lekarskim, ponieważ jeśli istnieją przeciwwskazania efekt leczenia może być nieprzewidywalne. Jeśli ten zabieg jest dla pacjenta, a potem, być może, jedynym skutkiem ubocznym może być reakcja alergiczna, wraz z pojawieniem się wysypka skórna, świąd i zaczerwienienie.

Aby uzyskać więcej informacji,

Oczywiście, dzisiaj, wiele osób interesuje co jest biologicznie aktywny dodatek do żywności „Hondromarin”. Cena, opinie na temat przeciwwskazań leku do otrzymania tej informacji, a także interesy pacjentów. Ale powinni być zaznajomieni z dodatkowymi informacjami.

Natychmiast należy zauważyć, że środki okresie ważności jedenastu miesięcy. I musi być przechowywana w miejscu niedostępnym dla dzieci, chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nawiasem mówiąc, dzisiaj wielu pacjentów interesuje pytanie, czy możliwe jest, aby zastąpić lek „Hondromarin”. dodatki analogi, niestety, nie mają połowę i właściwości lecznicze tych kapsułek. Jednak różni hondroprotektory, w tym "Alflutop", "Teraflex", "Artra", "Hondrafleks" i wiele innych w nowoczesnej praktyce medycznej.

Lek „Hondromarin”: opinie klientów

Wspólne problemy, niestety, nie może być uważane za rarytas. Dziś wielu lekarzy zaleca swoim pacjentom suplement diety „Hondromarin”. Komentarze na temat tego obiektu są pozytywne, z wrażenia są dobre, jak lekarze i pacjenci. Lek działa skutecznie łagodzą ból w stawach, i stopniowo odzyskują utraconą mobilność. Kapsułki są wygodne do podjęcia, a skutki uboczne są rejestrowane bardzo rzadko. Tak, i który zawiera naturalne składniki, jest również ogromny plus w przygotowaniu.

Jeśli chodzi o wady, można wymienić chyba kosztów BUD „Hondromarin”. Cena pakietu waha się od 3700 do 4200 rubli, co jest, oczywiście, nie jest dla każdego. Z drugiej strony, efekt terapii jest naprawdę, i nie skąpić na zdrowie.