810 Shares 7688 views

Seria „20 lat Loveless”: aktorzy, role, streszczenie Działka

W serii „20 lat Loveless” aktorzy powiedzieć widzom zabawną historię o dwóch dziewczynek, które jeden dzień odkryli, że były siostrami, chociaż nawet nie domyślił. To zdarzenie jest całkowicie odwrócił swoje życie. Jaki jest wzruszająca historia zakończy się w tym czasie, a co aktorzy odegrali kluczową rolę w nim?

„20 lat Loveless”: aktorów. Nastya Zadorozhnaya jak Amy

Nastya Zadorozhnaya – częstym gościem różnych serialach. Aktorka ukończyła GITIS, ale zaczęli zachowywać się w filmach w okresie nauki szkolnej. Jego pierwszy projekt stał się "prostą prawdę" – serii, która rozpoczęła karierę Alexander Nesterov, Mikhail Belenky Aleksey Ilin, Artem Semakin Danila Kozlovský Tatiana Arntgolts, Anatolij Rudenko , i wiele innych.

W filmie „20 lat Loveless” aktorzy Nastya Zadorozhnaya i Mary Shukshin zagrać matkę i córkę, które oddzielone są nadal w szpitalu. Dwadzieścia lat Światła dorastał w rodzinie jakiegoś Yartsev i myśli matkę z inną kobietą.

Po Katarzyny Yartsev który podniósł dziewczynę zdiagnozowano białaczkę. Na leczenie to wymaga dużo pieniędzy. Tutaj następnie Swietłana wyciągnięte z nieznajomymi, że jej prawdziwe nazwisko to Krichevskys, a ojciec dziewczyny – bardzo bogatym człowiekiem. Swietłana udał się do Moskwy, aby zdobyć pieniądze na leczenie Katarzyny, który mimo wszystko ujawnić prawdę, jest najbliższy jej człowiek.

Marina Petrenko jako Lera

„20 lat bez miłości” – show wypełnionego intryg i zawiłości fabuły. Kolejny główny bohater filmu, Lera Krichevsky rośnie rodzina „King of milk” Jarosław Krichevsky i nie wie, że ma siostrę. Lera zajęte własnymi problemami: jej rodzice rozwiedli się z inicjatywy ojca, matka nie mogła znieść szoku i zaczął nadużywać alkoholu. Lera jest rozdarty pomiędzy swoją rodziną i ludzi, którzy próbują przywrócić dawny sielankę, ale to nie działa.

Lera Krichevsky rola powierzona młodej aktorki Marina Petrenko – absolwent Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Marina po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 2001 roku w ukraińskim filmie „Modlitwa za hetmana Mazepy”. „20 lat bez miłości” – serii, w której dziewczynka została powierzona prowadzić. Marina następnie odegrał kluczową postacią w projekcie „Happiness Group”, wylądował w rolę dziennikarza w serialu „Kamenskaya-6” i porucznik policji w filmie „Panowie, powodzenia!”. Obecnie aktorka zagrała w filmie „pasażerów noworocznych”.

"20 lat od Loveless" Maria Shukshin jako Nina

Maria Shukshin jest kontynuatorem działającego dynastię: jej ojciec był znanym reżyserem filmowym, a jej matka jest znanym etap aktorka. Maryja przez długi czas nie chciał pójść w ślady rodziców i parał się w różnych dziedzinach. Ostatecznie Shukshina sobie sprawę, że kino przyciąga ją najbardziej.

Pierwszy mniej lub bardziej znaczącą rolę aktorka była w 2001 roku, gdy miała 34 lat odwrócił. Wcześniej były tylko sporadyczne pojawienie się na ekranie.

W serii „20 lat Loveless” aktorzy Shukshina i Zadorozhna grać bliskich przyjaciół, którzy przez 20 lat nie miała pojęcia o ich związku. W życiu Niny Krichevskoy, żona prominentnego biznesmena, światło pojawia się w najtrudniejszym momencie, gdy kobieta odeszła od męża, a wiara w szczęśliwą przyszłość. Co by się stało, publiczność dowiaduje się dopiero w końcowym obrazie.

Inne role wykonawców

Wiele znanych aktorów wystąpili w filmie „20 lat bez miłości”. Jurij Anatolevich Baturin, znany projekt „Fragmenty szczęścia” i „Listy na szkle”, grał w serii podły rywalem Valery Krichevsky. Rola Krichevsky, wybitny biznesmen i ojciec Svetlana i Valeria, grał Vladimir Simonov ( "Border. Taiga powieść").

Rola matki zastępczej Katarzyna Yartsev głównego bohatera, powierzone Dare Mihaylovoy. Michajłow dostrzec także w „Truckers” projektów „starszą siostrą” i „Native krovinochka”.

Na ekranie pojawi się Anatolij Zhuravlev ( „Birthday Bourgeois”) w formie asystenta i powiernikiem Krichevsky Andrew Czadowa ( „Alive”) grał bliskiego przyjaciela Svetlana i Ilya Lyubimov ( „Nieodpowiednie ludzie”) – biznesmen i zbrodnia szefem.

Również na zdjęciu widać Romana Polyanskogo ( "Miłość chciał") Julia Galkina ( "Zhurov"), Ivan Rudakov ( "Angel Heart"), Yuriya Vasileva ( "Upadek imperium"), Galina Stachanow ( "Ranetki") oraz białoruski muzyk pop dzmitryj kałdun.