448 Shares 1244 views

Wózek „Marita” – praktyczne i przydatne nabycie

Wygodne, praktyczne i bezpieczne wózki „Marita Roan” wyprodukował słynny polski Roan firmy. Firma produkuje również wiele miejsc dla dzieci i akcesoriów samochodowych dla dzieci i ich matek – pokrowce, kopert dla niemowląt, torby i tak dalej. Asortyment towarów produkowanych przez spółkę nie jest zbyt obszerna, ale każdy kawałek jest starannie przemyślany i jest doskonałej jakości. Przez ponad czterdzieści lat historii firmy ROAN zdobyła wiodącą pozycję na rynku artykułów dziecięcych. wózki dziecięce „Marita”, ulubieniec wielu matek i ojców za trwałość i dobrej jakości. Są one obdarzone doskonałego klasycznego wzornictwa i funkcjonalności.

Wózek „Marita” 2 w 1: Główne cechy produktu

Jeśli chcesz wybrać wszechstronny i wygodny transport dla dziecka – należy szukać w polskim wózku „Roan Marita”. Jest on przeznaczony dla dzieci od urodzenia do trzeciego roku życia. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy od dziecka na podwoziu zamontowany kołysce, a gdy dziecko dorasta i uczy się siedzieć, jest zastępowany przez siedzenie spacerówki. Wygodny i przestronny gondola – ciepły i wiatroodporny, w nim dziecka nie zamarznie. Zawarte materac jest miękki, z których jedna jest wypełniona warstwą włókna kokosowe, a drugi – odczuwalne. Mata może być odwrócony w zależności od pory roku. Pokrycie kołyska wykonana z oddychającego materiału – bawełny. Z zewnątrz karetka oprawione wodoodpornego materiału. Zagłówek jest regulowany w siedmiu pozycjach kołyska, co pozwala zmieniać nachylenie głowy dziecka. Ponadto, kołyska jest wyposażona w specjalne płozy, które pozwalają wykorzystać go jako bujanym fotelu. Wózek „Marita Roan” ma wygodne siedzisko, z których powrót może być ustalona w trzech pozycjach, jeden z nich – w pozycji poziomej. Pedał napędowy można łatwo regulować poprzez zwiększenie długości łóżka. Urządzenie przyjemność może być zamocowany w dwóch pozycjach – w trakcie lub przeciwnie do ruchu. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wózek jest wyposażony w uprzęży pięć punktów, które kładzie się na miękkimi nakładkami. Produkt posiada wysoką przepuszczalność dla wszelkich dróg i chodników należnych zdejmowane koła dmuchane. Wózek „Marita” jest łatwy i wygodny w obsłudze, a jego uchwyt można regulować w pionie, jeśli to konieczne. Piękny amortyzacja pozwala na spacery z dzieckiem i na drodze, i na śniegu.

Wózek „Marita”: PAKIET, waga i wymiary produktu

Zakres jakości polskiego wózek zawiera kołyskę z materacem, chodzenie bloku, skrzyni biegów, torba, metalowy kosz na produkty lub rzeczy dziecka, koła dmuchane (wymiennych), układ amortyzujący wstrząsy, dodatkowe amortyzatory sprężyny, osłona na nogi, zderzaka, dwie peleryny na podstawce ( wewnętrznej i zewnętrznej). Dla takiego wielkiego zgromadzenia „Marita” ma dość rozsądną cenę. Co do ciężaru i wymiarów wózka, koła podwozia ważyć 10 kg i siedzisko (360 * 260 * 500 mm), – 4,5 kg, uchwyt dokujący (370 * 820 * 220 mm) – 5 kg. Szerokość rozstawu osi wynosi 60 cm dla rosyjskich dróg i zimne zimy jest idealny polska piękność. – spacerowy „Marita”. Opinii na temat tego elementu jest zdecydowanie pozytywne: produkt jest wygodny i niezawodny w działaniu, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i nie jest pozostawione przypadkowi. Szeroka gama opcji kolorystycznych aby rodzice mogli wybrać dowolny podobał jej wózek.