650 Shares 3769 views

Modne, piękne i stylowe akcesorium – zabiera kobietę. Naucz się szycia i szycia!

Słowo "beret" w języku włoskim oznacza "płaski kapelusz". To model tego nakrycia głowy, który od wielu lat jest popularny wśród kobiet. Ten dodatek jest uniwersalny, ponieważ pasuje do najmniejszych księżniczek, młodych dziewcząt i kobiet w średnim wieku. Dlatego needlewomen, którzy "są przyjaciółmi" z igłami igłowania i szydełka, starają się tworzyć dla siebie, ich krewnych i dziewczynek, damskie dzianiny berety. Schematy wykonania są różnorodne, począwszy od prostego, gęstego płótna, a kończąc na zawiłych, przestronnych ruffle. Ten artykuł jest poświęcony tym needlewomen, którzy chcą nauczyć się jak dzianiny takie makijaż z własnymi rękami . Oto dwa opisy jego wdrożenia – dzianie i szydełkowanie. Te modele są proste do wykonania, ale bardzo piękne i wygodne do noszenia.

Zajmuje się kobietą: uczymy się dzianiny

Ta wersja nakrycia głowy jest wykonana przez wzór "Fine mesh", co czyni go lekkim i przewiewnym. Jeśli przywiążesz beret z przędzy z wełny, wtedy możesz nosić takie dodatki wiosną i jesienią. Z bawełny lub wiskozowej nici będzie czapka, która będzie bardzo przydatna w letnie wieczory.

W celu połączenia kobiecego beretu, potrzebuj igieł dziewiarskich na linii nr 3,5, nr 3 i 100 g przędzy (200 m). Mankiet (dolna część) wyrobu jest wykonany z gwintu w dwóch częściach w okrągłych rzędach.

Wpisz szprychy nr 3 110 pętli. Zwiąż pierwszy rząd twarzy. Następne 10 wierszy zdobią wzór "Gumka 2 x 2": naprzemienne 2 pasy twarzy z 2 płatkami. Następnie zmień igły dziewiarskie na nr 3.5 i kontynuuj pracę z wzorcem "Fine Grid" w jednym gwintu. Jest on wykonywany zgodnie z następującym opisem.

  • 1 rząd okrągły: 1 kapsa, 2 oczka wraz z twarzą *. Powtórz rysowanie od * do *.
  • 2-sza rzędność: wszystkie pętle tworzą przód. Powtórz rysunek z pierwszego rzędu.

Gdy produkt osiągnie wysokość 25 cm, musisz przełączyć się na kod ubioru, podczas gdy w rzędzie równomiernie rozluźnić 10 pętli. W każdym 2-tym wierszu 3 razy zmniejszamy liczbę pętli. Pozostałe ściegi na szprychach muszą być dokręcone, a gwint został zamocowany. Produkt jest gotowy!

Szydełkowa broszura damska

Poniższy opis mówi, jak wziąć kobiece szydełko. Najważniejszą rzeczą jest prawidłowe wykonanie "naleśnika". W ten sposób dzwonki nazywają wierzchołek czapki. Jest zgodny z regułą okręgu dowolnym rodzajem pętli. Jeśli potrzebujesz ciepłej berety, wykonaj ją z kolumnami bez szydełkowania lub z pojedynczą szydełkiem. O wiele bardziej interesujące jest wyposażenie w wersji letniej z wzorami bez szwu. Aby stworzyć podobny beret jako podstawę, możesz wziąć opis i schemat robienia okrągłych serwetek. To dokładnie to, co robią ludzie z kosza. Zdjęcie przedstawia najprostszą implementację schematu okręgu fishnet. Kiedy średnica "pancake" osiągnie pożądany rozmiar, przejdź do wiązania osłon pokrywy. Wytnij je wybranym wzorem, równocześnie zmniejszając 10 pętli w każdym okrągłym rzędzie. Spróbuj na beret kobiety podczas pracy na głowie. Spróbuj dostosować ustawienia tak, aby do momentu osiągnięcia wymaganego rozmiaru głębi produktu objętość nasadki odpowiada obwodzie głowy. Ostatnie dwa rzędy są wykonywane w kolumnach bez szydełkowania. Wytnij gwint i zamknij go.

Dekoracje

Zgodnie z opisem można łatwo wykonać berety dla kobiet. Możesz je podłączyć, uwierz mi! Gotowy produkt będzie elegancki, jeśli go ozdobisz. Do tych celów można stosować różne elementy dekoracyjne: dziane kwiaty, liście, wstążki, koraliki, dżety. Wszystkie te "małe rzeczy" nadają produktowi wygląd i elegancję.