92 Shares 4699 views

Symbol władzy – włócznia Longinusa. Kto je posiada?

Najbardziej znanym z istniejących tradycji, która odnosi się do włócznią Longinusa jest biblijna historia Jezusa uboju. Według tego źródła, włócznia władzy (jak nazywa się ten artefakt) Longinus przebił pierś męczennika Jezus wiszący na krzyżu. On w ten sposób pozbawiony swego ziemskiego życia.

prehistoria

Uważa się, że twórcą jest Pinchas włócznią. Był trzecim arcykapłan Żydów. Z tej broni on stać się podobni do Boga i poprowadził wojska. To pisemne dowody. Wraz ze śmiercią Pinchas broni było przechodzić z rąk do rąk. Jednocześnie nastąpił znaczny wzrost wytrzymałości, który posiadał włócznię. Ludzie zaczęli mówić, że posiadanie tej broni daje moc bogów. Wszystko to było przed narodzinami Zbawiciela. Spośród szczególnie wyeksponowany Włóczni Longinusa (patrz zdjęcie. Powyżej), otrzymane po piłkarza gay Kassy włóż ją do piersi Chrystusa.

Całun Turyński

Ten artefakt jest najbardziej studiował wszystkim dziedzictwem czasów biblijnych. Tak, dobrze ugruntowana w ślad krwi, że mężczyzna był owinięty w całun został przebity. Parametry broni są dokładnie takie same bezinteresowne legioniści instrumentu.

Gdzie włócznia Longinusa teraz?

Przez długi czas nie było dużo nieporozumień nad umieszczeniem relikwii. Wynika to z faktu, że broń wieku ma wiele kopii. Tak więc, wierzono, że włócznia jest przechowywany w Muzeum w Wiedniu. Nie tak dawno temu, brytyjscy eksperci dokładnie zbadać wszystkie artefakty zostały wykonane, twierdząc, że tytuł „Włóczni Longinusa”. Wnioski z ich stanowczy. Powszechnie uznaje się, że broń zamordowanie Jezusa jest teraz w Armenii.

Zastanawiam się jak Longinus lanca Hitler szukał

Wyobraźnia młodego Adolfa został uderzony przez legendy o możliwościach relikwii. On od dawna marzyli o światowej dominacji. Kiedy nadszedł czas, artefakt, który był przechowywany w muzeum w Wiedniu, który Hitler uważany prawdziwej włócznię, został uznany za skarb cesarski. Fuhrer nie rozumieją, że nic nie może mu pomóc w jego ambicji. Świat był wolny, a wiedeński włócznia zbadane i potwierdzone tylko kopię, choć bardzo stara. nie jest brak informacji na temat miejsca pobytu oryginalnych zabytków ocalić planetę przed brązowej zarazy?

Czy to prawda, że włócznią Longinusa w Armenii?

Wiele dowodów wskazuje, że prawdziwy relikt, walcowane we krwi Zbawiciela, który znajduje się w Echmiadzin klasztoru. Regularnie pobierane z złotej arki i pokazać wiernym. Powiedzieć modlitwa przy relikwiach, można pozbyć się takiej poważnej choroby jak rak. Ale istnieje wątpiących. Argumenty niewierzący w następujący sposób: jeśli artefakt jest prawdziwe, dlaczego jego opiekunowie jeszcze nie stworzył świat religii? I dlaczego ludzie faktycznie prowadzące świat, nie wykazują zainteresowania w nim? Może Armenia jest fałszywy, ale prawdziwym Spear of Destiny od dawna w rękach niewidocznego lalkarza, który łączy i dzieli kraj, kierowany przez globalizację i trendów w rozwoju naszych kultur? Kościół odrzuca te niegodne wątpliwości. Relic strzeżone jak źrenicy oka. Ale sceptycy zawsze mają nowy argument: każdy wie, że ten, kto ma władzę, może zapłacić za każdego wyniku badania! Więc gdzie jest Włócznia Longinusa?