564 Shares 4856 views

Rosyjski pistolet traumatyczne „Jorge”

Klimovskii specjalizuje roślin amunicji przez ponad 8 lat produkuje traumatyczne pistoletowy kalibru 9 mm. Pistolet „Jorge”, który można usłyszeć opinie od fanów strzelania, są 2 wersje: całkowicie metalowy z ramą stalową i pistolet z ramą polimerowej. Masa broni na ramie stalowej – 820 g, drugi przykład wykonania 20 g łatwiejsze. Do broni dostępne zapasy różnych rozmiarach – 13, 17 i 31 kasety (ten ostatni jest nazywany „atak”).

Przegląd

Pistolet „Jorge” wykorzystuje zarówno uderzającym elementem kula wykonana z gumy lub tworzyw sztucznych, które nie pozwala mu spowodować śmiertelne obrażenia. To nie może być stosowany w samolotach, niebezpiecznych przedmiotów, zakładach chemicznych, elektrowniach jądrowych. Ale to trzeba wspomnieć fakt, że broń i ma wielką wytrzymałość, przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy poprawnie po zanurzeniu w wodzie lub błocie. Pistolet przez traumatyczne amunicji może wyprodukować dość poważnych obrażeń wydrążony w tkankach miękkich, choć nie czyni penetrujące urazy. Początkowo pistolet „Jorge” został przygotowany jako cywilnej samoobrony broni. Niemniej jednak, termin opisuje użycie tej broni przez służby specjalne, w tym innych krajach.

Pistolet „Jorge”: zdjęcia i opis

Migawka prostokątny kształt litery U przekrój ma nowoczesny wygląd i jest łatwa w użyciu. brama konstrukcja eliminuje możliwość zaangażowania na ubrania lub kabury podczas demontażu. Pistolet „Jorge” ma elementy w konstrukcji urządzeń obserwacyjnych, na przykład przedni widok jest nieruchomy sworzeń na ramie ślizgowej, co zapewnia, że nie jest możliwe straty. gładkie pistolet filar, ważne jest to, że może być regulowana w dwóch kierunkach – pozioma i pionowa. Spust posiada krawędź, która poprawia jej przyczepność do palca fotografowania. Lufa jest przymocowany zapressovaniem kolczyki umieszczone w ramce.

„Jorge 3M” – jeden z modyfikacjami

Główne zmiany to pistolet może być postrzegane w swojej konstrukcji, zmiana broni ergonomii, przebudowany i kinematyka poszczególnych węzłów. Ponadto, producent został poważnie zmieniony materiały do jego produkcji. Teraz, jako podstawa do produkcji pistolet używany ze stali nierdzewnej ze specjalnym wykończeniem powierzchni. Do produkcji części z tworzyw sztucznych używanych importowane tworzyw sztucznych zawierających 30% z długich włókien węglowych (to jest z tworzywa sztucznego o wysokiej udarności). Bezpiecznik pole zwiększenie długości i modyfikacji geometrii. wyodrębnić przycisk magazyn ma zwiększone wymiary, co czyni ją bardziej widoczne i wygodne. Pistolet „Jorge ZM” posiada ulepszoną wyrzutnik. W tej modyfikacji jest wykonana obracać się wokół własnej osi, co sprawia, że niemożliwe jest jego utraty podczas wypalania potężnych nabojów, poprawia jakość i gładkość mechanizmów ramion. Masywny ukształtowanym integralnie z lufy.

Procedura demontażu

  1. Naciskając przycisk sklep wyciągową.
  2. Bierzemy z opóźnieniem ramki, używając pola wyboru.
  3. Ciągnięcie bramę w pozycji i podnosząc jego plecy, usuń go z ramy.
  4. Oddzielić sprężynę powrotną z osi prowadnicy (modyfikacje Y Horhe 3M stanowią jedną jednostkę).

Zasada demontażu modelu „Jorge 3M” w porównaniu z innymi pistolety Horhe niezmienionej linii.