375 Shares 2532 views

Herbata "Birds of Paradise" – wybór koneserów

Herbata stała się częścią życia, prawdopodobnie każdej osoby. Ten orzeźwiający napój bezalkoholowy – obowiązkowym atrybutem spotkań towarzyskich z przyjaciółmi. To pijemy, gdy wrócił do domu z zimna, chcąc szybko rozgrzać. Trudno sobie wyobrazić kuchnię, w której nie było czajnika lub nawet paczkę torebek z herbatą. Z dzisiejszej różnorodności odmian i producentom trudno jest się nie pomylić przy wyborze towaru. Jeszcze trudniej jest znaleźć taki, który docenią całą rodzinę.

Marka "Birds of Paradise"

Herbata „Birds of Paradise” został po raz pierwszy wprowadzony do Rosji w 1999 roku w małej partii testowej. Produkt ten szybko znalazł swoich zwolenników. I w tym momencie dostawy jest regularnie zużyte. materiały do produkcji firmy Raw „Real” pochodzi z najlepszych plantacji herbaty w Indiach, Chińskiej Republiki Ludowej i Cejlonu. Zapakowane i opakowane towary na wyspie Sri Lance.

Kontrola jakości odbywa Tea Board of Sri Lanka. Herbata Real ( «Birds of Paradise") na każdym opakowaniu posiada znak jakości Cejlonie. Ten obraz lwa z mieczem. Nazwa i rejestracja herbata „Birds of Paradise” jest zobowiązany pierzasty, które mieszkają w dużych ilościach w żyznych gęste lasy Cejlonu. Różnorodność kształtów i kolorów skłoniły projektantów używać tego obrazu na opakowaniu słynnym napoju.

Prawdziwe asortyment marki herbat

W chwili obecnej Rosja dostarczane około 200 odmian herbaty „Real”. Taka różnorodność pozwala zaspokoić wszelkie preferencje jak najwyższych sędziów tego napoju, a także zwykłych obywateli. Firma produkuje i klasyczny czarny długo herbata liściasta, prawdopodobnie najbardziej poszukiwany w naszym kraju, a egzotyczne owoce mieszaniny.

A jaki piękny deweloperzy nazwa wymyślanie swoich napojów, „tkliwość” – czarny z płatkami róż i truskawek „gdzie rosną poziomki” – z kawałkami truskawek, „Romance” – czarny duży liść. Szczególną uwagę zwraca się na zieloną linię z Chin. Zielona herbata „Birds of Paradise” ma cierpki, lekko cierpki smak i bogaty, z niczym porównywalnym smaku. On pobudza, daje siłę i odświeża. Ponadto, zielona herbata jest również silnym naturalnym przeciwutleniaczem.

polityka cenowa

Pomimo wysokiej jakości herbaty „Birds of Paradise” jest dość przystępne. Na przykład 200 gram banku elite „Peko” kosztuje tylko 200-250 rubli. Pakowane zielona herbata z kawałkami liczi można kupić wszystko za mniej niż 100 $. Podczas swojego pobytu w rosyjskim rynku herbaty „Birds of Paradise” zyskał sporą popularność wśród Rosjan. Jego miłość do warzenia podczas głośnych spotkań towarzyskich z przyjaciółmi i w godzinie samotności ze swoim partnerem.

Co do picia herbaty, każdy musi decydować za siebie. Różnych narodów stosowanie tego napoju ma swoje własne cechy. Na przykład w Wielkiej Brytanii, jeśli nie ostrzec kelner na pewno będzie służył herbatę z mlekiem. narodowości północne, mieszkańcy Azji Środkowej, tybetańscy mnisi piją słony napój z dodatkiem oleju, mleka lub kumys. Jak to się mówi: „Smak i kolor – nie przyjaciela.” Ale co ciekawe: trudno wyobrazić sobie nawet jednego dnia bez herbaty, więc przyzwyczaiłem się do tego, nawet nie zauważając.