150 Shares 6167 views

Co pojawia się karaluchy w mieszkaniu? Znak nie zgadza się z zasadami sanitarnych

Zgadzam owady w moim domu teraz ludzie nie są mile widziane. Nie wiem biedaka, nie zawsze tylko mówić o braku higieny. Zobaczmy, jakie pojawiają się karaluchy w mieszkaniu. Subskrybuj ten temat u ludzi nie jest jeden, nie dwa. Nie ma powodu, aby spekulować i oglądać. Gotowy? Następnie przystępujemy. Co pojawia się karaluchy w mieszkaniu? Znak jest mowa?

Różne owady zapowiadać odmienne wydarzenia

Musisz zacząć od tego, że gatunki karaczanów dużo. Oczywiście, nikt jednak entomolog, nie zagłębiać się w takie niuanse. Nasi przodkowie, w każdym przypadku, w szczególności karaluchy nie są uznawane, ich identyfikacji przez kolor i rozmiar. Mamy w tej chwili, czerwony, czarny i biały (albinos). Z tego punktu widzenia, a propozycjami, aby się coś, co wyglądało karaluchy w mieszkaniu. Znak na mało znanego albinosa. Mówią, że zwiastują one wielkie wydarzenie. Prawda czy nie – nie jest znane, należy zauważyć samemu. Ale wszystko, co ludzie zebrane przy tej okazji, prezentujemy poniżej. Ponadto, karaluchy uprzednio uważanej za wskaźnik dobrego samopoczucia. Dziś czasy się zmieniły. Głód jest teraz prawie nigdy nie znaleźć. A w ostatnim stuleciu nie ma wystarczającej ilości żywności, ponieważ karaluchy, których brakowało jedzenia w domu, był uważany niemal oznaką bogactwa. Dzisiaj ten znak nie działa. Nie jest konieczne, aby przekonać się, że stać się bogatym. Były karaluchy – zmuszać je bezlitośnie.

Co pojawia się karaluchy w mieszkaniu: znak o czerwony

Karaluchy, wierzyli w przeszłości, są wskazaniem stabilnego dochodu. Tylko zgodzić, życie pokazuje coś przeciwnego teraz. Bogaci ludzie, widząc czerwone wrogów, a następnie ich pozbyć. Ezoteryka ten problem zbyt zainteresowany. Odkryli bezpośredni związek z obecnością nieprzyjemnego obiektu owady energii. Karaluchy panować tam, gdzie jest problem. To, nawiasem mówiąc, jest bardziej podoba. Wynika to ze specyfiki życia karaluchy organizmów. Są one znane znieść braku żywności, wody, a nawet promieniowanie, śmiertelną dla ludzi, nie reagują. Karaluchy jak ezoteryczny powiedział żyć na energii o niskiej częstotliwości, a to pojawia się w domu, gdzie ludzie cierpią i przeżywają. Z tu i tam był nowy znak. Czerwone karaluchy pojawiają się w mieszkaniu, do skandali, choroby, rozwód, bankructwa i podobnych kłopotów. I tak, aby pozbyć się owadów niewiele. Konieczne jest również, aby oczyścić dom i energię, aby wziąć górę od progu. Babcia we wsi mówią, że karaluchy – oznaką zepsucia. Jeśli go usunąć, karaluchy uruchomić się z dala. Nie można zmusić duszę światłem. Chcesz spróbować samemu, a nie – tak użyć metody pozbycia współlokatorów poniżej.

Duży czarny chrząszcz

Z Prusacy uregulowane, można przejść do innych „gości”. Czasem w mieszkaniu, częściej – w kuchni, można znaleźć ogromny karalucha w kolorze czarnym. To wróży bogactwo odwiedzających, według ujęcia. Inna mówi, że wkrótce rodzina dostanie patrona. Będziesz mieć przyjaciela, który jest poważną pozycję w społeczeństwie. Osoba ta będzie bezinteresownie pomocy, wsparcia, doradztwa i tak dalej. Ponadto, nowy znajomy będzie hojny i bogaty. Często jeden czarny chrząszcz zwiastuje zmianę pracy lub czele rodzinnego biznesu. Znajdzie bardziej lukratywny i obiecujące miejsce, to dlaczego standardu życia wszystkich znacznie wzrośnie. Kilka czarne karaluchy – zysk. Jeśli tylko zobaczyć ich zwłoki – jak się czasem zdarza – wtedy stracić źródło dochodu, jak to jest smutne. Biały karaluch – na pogodę, ekstremalne zimno.

Jak się pozbyć karaluchów

W dawnych czasach było zwyczajem, aby nie naciskać lub zatruć owadów. Dla życia, nawet tych małych stworzeń są traktowani z szacunkiem. Eksmitować lokatorów, wykonaj następujące czynności. Musieliśmy umieścić smaczną przynętę i czekać na owady pochodzą uruchomiony. Wskazane jest, aby zrobić to w godzinach wieczornych, a światło nie włącza się. Jak czują się roi, zapala lampę i złapać największą karalucha. Umieścić go w oknie i zabrać ją. reszta pójdzie za nim.