859 Shares 1058 views

Szczegóły dotyczące sposobu umieścić hasło na telefonie

Dzisiaj pokażę ci jak umieścić hasło na telefonie. Wiele osób próbuje z najwyższą niezawodnością, aby chronić dane osobowe, więc hasła są ustawione na najbardziej różnymi technikami. Telefony komórkowe nie są wyjątkiem. O funkcjach tego procesu powinien porozmawiać.

instrukcja

Tak, dzisiaj patrzymy na pytanie, w jaki sposób można umieścić hasło. Telefon czasami potrzebują takiej ochrony. Należy zauważyć, że podobną sekwencję działań dla różnych modeli tych urządzeń. Aby chronić urządzenie, musimy wykonać szereg prostych krokach. Przede wszystkim, należy przejść do menu głównego urządzenia. Ponadto, aby rozwiązać ten problem, w jaki sposób umieścić hasło na telefonie, wybierz pozycję „Ustawienia”. W zależności od modelu, urządzenie partycja może być nazywany „konfiguracja” lub „Ustawienia”.

Następnie znajdź pozycję „Ustawienia zabezpieczeń”. To właśnie w tej sekcji, można zdecydować, które umieścić hasło na telefonie i ustaw tajnego szyfru do jej poszczególnych sekcjach, a nawet karty SIM.

Wprowadzenie kodu

Możemy przejść do następnego kroku. Używamy opcję „Password do telefonu.” Aktywuj go. Zapytaj następny kod. Odtąd po zapisaniu ustawień, gdy urządzenie poprosi o danym połączeniu.

Nie umieścić hasło na telefon, zapomniane stare

W niektórych przypadkach, algorytm nie może wykonywać powyższych. W szczególności, gdy spróbujesz ustawić hasło urządzenia może wymagać kombinacji tych pierwszych. Problem pojawia się, jeśli nie wprowadzić poprawne hasło. Jednak istnieje rozwiązanie. W tym przypadku, najprawdopodobniej, gdy telefon ustawiony standardowy kod zabezpieczający. Najczęściej składa się ona z czterech zer, lub taką samą liczbę jednostek. Tak więc, gdy stary Żądanie kodu, wprowadź „0000” lub „1111”.

Następnie możemy ustawić nowe hasło. Należy wybrać kombinację, która jest trudno zapomnieć. Na przykład, urodziny bliskiej osoby. Kolejną ważną datą jest również odpowiednia. Jednakże, nie należy określić kod własnej urodzin, jak w tym przypadku zwiększa prawdopodobieństwo, że połączenie będzie mógł poderwać nieznajomego.

Aby uzyskać więcej informacji,

Wiesz już, jak umieścić hasło na telefonie, ale należy omówić jeszcze kilka niuansów. Na przykład, jeśli urządzenie jest uruchomiony system operacyjny Android, zamiast kodu numerycznego, aby ją chronić można użyć specjalnego unlock. Również ochrona telefonu odbywa się poprzez „App Protection” specjalny dodatek. Takie rozwiązanie pozwala na ustawienie hasła na pliki i foldery, które są dostępne w telefonie. Pobierz aplikację można z sklepu Google Play. Najczęściej jest ona zainstalowana fabrycznie. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji ochronnych, narzędzie to poprosi, aby określić wzorzec, haseł i zabezpieczeń pytanie. Ostatni pomóc przywrócić dostęp, jeśli kod jest stracone.

Wszystkie wymagane dane przy pierwszym uruchomieniu aplikacji można zainstalować na własną rękę. Późniejsze użycie urządzenia będzie towarzyszyć odpytywanie kodu wspomnianego poprzednio. Po wykonaniu wyżej opisanego algorytmu działań na ekranie wyświetla listę plików i programów, które mogą być chronione poprzez ustawienie kleszcza. Ważne jest, aby nie zapomnieć hasła. Jeszcze lepiej, zapisz go na tradycyjnym papierze. Możliwe jest więc, aby chronić się przed ewentualnymi przyszłymi problemami z dostępem do urządzenia. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy zabezpieczenie jest zainstalowane na rzadko używane jednak niezbędnych danych.

Jest jeszcze inna wersja rozwiązania kwestii, w jaki sposób umieścić hasło na telefonie. W tym celu, oprócz opisanych powyżej rozwiązań, programu Smart AppLock został utworzony. Jego funkcje pozwalają ustawić hasło dla konkretnych zastosowań. To narzędzie jest proste w obsłudze. Algorytm zwykle: pobrać i zainstalować aplikację, uruchom go, wybrać składniki, które muszą być chronione.

Pozostaje określić wzór i hasło. Można użyć tylko jednego z tych narzędzi zabezpieczających. aplikacja jest wolne, jak to opisano powyżej. Również przez to narzędzie do zakazania usunięcie danego programu. Do takich działań będzie potrzebny kod zabezpieczający.