824 Shares 982 views

Skuteczne wymazy Dimexidum

Dimexide łączy przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przewodów, fibrynolityczne (zdolność do rozpuszczania skrzepów krwi) właściwości. Zasadniczo, jest to praktyka dzielenia Dimexidum z innymi lekami, w związku z możliwości poprawy ich penetracji w komórkach tkanek. Te właściwości Dimexidum stosowany w kosmetyce i medycynie.


W ginekologii stosowane w leczeniu infekcji i chorób zapalnych zewnętrznych narządów płciowych (nadżerki, zapalenia sromu i pochwy i inne), przy użyciu wymazy z Dimexidum, jako środki pomocnicze. Choroby, w których przypisane dimexide towarzyszy obrzęk tkanek, pieczenie, swędzenie. Ponadto, może być stosowany jako środek redukujący.

Chorób ginekologicznych dimexide również stosowany w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego, chorób skóry krostkowa, skręceń, oparzeń, i inne.

Podczas Dimexidum wpływem na tkaniny jest tłumione substancje czynne, które powodują stan zapalny. Zmniejsza nasilenie obrzęków, jak również wymazy Dimexidum zmniejszyć wydzielina z narządów płciowych. Ze względu dimexide tendencję do szybkiego filtrowania w błonach komórkowych ludzkiego ciała i bakterii, charakteryzuje się aktywnością przeciwko drobnoustrojom. Z właściwości uśmierzające ból, pomaga łagodzić ciężką pieczenie i swędzenie.

Ze względu na wysoce chłonnego leczenia działanie Dimexidum zapewnia silne przenikanie innych leków do komórek, tkanek, ponieważ posiada dobrą przewodność. Po kontakcie ze skórą jest we krwi w ciągu około 5 minut. Dimexidum maksymalne stężenie we krwi pojawia się po 4-6 godzinach. To wzmacnia działanie innych środków stosowanych w terapii. Oprócz tych pozytywnych cech, dimexide ma właściwość negatywny – zwiększa skutki uboczne leków.

Od dimexide wpływa na całe ciało, a nie do konkretnego obszaru skóry, stosowanie tego preparatu może być przeciwwskazane.

Przeciwwskazania

Podczas aplikacji Dimexidum przestrzegać środków ostrożności.

Przed użyciem należy sprawdzić możliwość indywidualnej nietolerancji lub alergii. Jeśli po zastosowaniu Dimexidum powstać zaczerwienienie, obrzęk lub swędzenie, jest niepożądany w użyciu.

Unikać kontaktu z oczami i otwartymi ranami i błonami śluzowymi. Jeśli robi to w celu zapobieżenia zawiodła, pilna potrzeba, aby spłukać wodą.

Lista chorób, dla których stosowanie leku jest przeciwwskazane: serca, śpiączka, udar mózgu, choroby serca, z poważnymi problemami wątroby, anginy, jaskry.

Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Sposoby stosowania

Praktyki korzystnie miejscowe stosowanie leku, stosowanego w ginekologii Dimexidum wymazów. Jak to zrobić, jaki procent roztworu rasy, lub w połączeniu z dowolnymi lekami użyciu – decyduje lekarz. Dla tamponu do pochwy, roztwór w stosunku 1: 4, dimexide 30-40% przegotowanej wody w temperaturze pokojowej. Czas trwania leczenia zależy od ginekologa.

Kompresuje i tampony z Dimexidum mogą być stosowane w połączeniu z antybiotykami. W chorobach skóry (streptodermii, krostkowate zmiany, wyprysk) stosowanie okładów roztwór Dimexidum w zakresie od 40-90%, w zależności od leczonej choroby.

Tampony mogą być zastąpione Dimexidum świece (propolis – D). Przebieg leczenia przy użyciu ich wynosi 2 tygodnie (dwa razy dziennie). Jednak zawsze warto pamiętać, że powołanie niezależnego Dimexidum i niezgodność z dawkowanie może być niebezpieczne dla zdrowia.