586 Shares 8422 views

Zulia Radjabov: biografia Dagestan jasnowidz

Nasza dzisiejsza bohaterka – Zulia Radjabov. Biografia interesów kobiet, tysiące ludzi. I nie ma nic dziwnego. Przecież to jest – w pełni rozwinięta osobowość i silny psychiczny. Chcesz dowiedzieć się o tym, gdzie urodził Zulia? Skąd wiesz o swoim darze? czy ona jest żonaty? Wszystkie informacje na temat jej osoby jest zawarta w artykule.

Zulia Radjabov: biografia

Jasnowidzem urodził się w Dagestanie. Jej prawdziwe nazwisko Zuleyhat. Nasza bohaterka urodziła się 30 listopada. Ale rok nie jest reklamowany. Jeśli uważasz, że Zulia prostu chce ukryć swój wiek, jesteś w błędzie. Ma to na celu chronić je od zewnętrznych wpływów aury. Radjabov – numerologist. W związku z tym data urodzenia jest zaszyfrowany kod dla niego.

nauka

Zulia wzrosła ciekawy i wrażliwy dziecko. Miała niewielu przyjaciół. Ale każdy z nich wierzyła, jak siebie. Dziewczynka szkoły był jednym z najlepszych uczniów. Zuleyhat późno i nigdy nie grać wagary. Pobiegła do wiedzy i cenionych nauczycieli.

Na początku moi rodzice wysłali córkę do szkoły muzycznej. Ale dziecko nie wykazywał zainteresowanie działalnością. Następnie został wysłany do sekcji sportowej. Dziewczynka zaangażowany w gimnastyce. Tym razem Zulie podobało. W liceum, była zafascynowana judo. Muszę powiedzieć, że Radjabov osiąga znaczące sukcesy w tym sporcie.

student

Pod koniec liceum Zuleyhat już decyzję o zawodzie. Chciała, aby stać się psycholog dziecięcy. W celu przeprowadzenia jego chęć do działania poszła do jednej z uczelni państwowych w Machaczkała. Luck uśmiechnął się do niej. Zuliyu uczestniczących w odpowiednim dziale. 5 lat później otrzymał dyplom ukończenia studiów.

Nasza bohaterka długo pracował w tej specjalności. W pewnym momencie chciała radykalnie zmienić swoje życie. Spakowała się i wyjechała do Moskwy. Dobrzy przyjaciele pomógł jej wynająć mieszkanie w stolicy. Zuleyhat dostałem pracę w jednym z najlepszych ośrodków psychologii dziecka. Ona również poszedł do college'u. Kilka lat Kaukaski piękno otrzymał dyplom drugiego wyższego. Teraz Zulia mogłaby nazywać siebie profesjonalny terapeuta.

zdolności

Zulia Rajabov biografia które widzieliśmy, jest dziedziczna jasnowidzem. W swoich dawnych przedstawicieli 9 pokoleń obserwowane nadprzyrodzone moce. Na przykład, pradziadek Zulii przewidział pojawienie się „żelaznym ptakiem”, czyli samolotów. Liczne potomstwo pielęgnować notebook z jego notatek.

Zulia odkryła prezent wieku 9 lat. Bała się, a on został poważnie starał. Dziewczyna zaczęła się pogarszać wzrok. Ale to nie wszystko. W kolejnych latach cierpiała trzy śmierć kliniczna. Wybierz „ze świata”, nasza bohaterka sobie sprawę, że trzeba przyjąć dar i rozwijać go. Po tym, jej stan zdrowia znacznie się poprawiła.

Biografia Zulii Radjabova wskazuje, że czytała dużo literatury na psychiczny. Ponadto dagestanka odwiedził święte miejsca, gdzie wielka moc duchowa jest skoncentrowany.

„Bitwa pod medium”

Skąd pojawił się w telewizji Zulia Radjabov? Biografia mogło pozostają niejasne. Ale zdecydowała się wziąć udział, „Bitwa pod medium” w siódmym sezonie programu. Jej przyjaciele i rodzina nie wiedzą o tym.

Zuleyhat znakomicie poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami, które zostały przygotowane przez administratorów transferowych. Znalazła ukryte ludzie domyślić ukryte za czarnym ekranie i tym podobne. I mówić ludziom, jak zginął jeden z ich krewnych lub przyjaciół, Zulia brakowało wszystko bólu fizycznego i emocjonalnego wskroś.

Widzowie byli zszokowani zdolności Radjabova. Jasnowidz z Dagestanu udało się nie tylko do finału, ale także stać się zwycięzcą 7. „Bitwy medium” sezonu.

obecny

Po wietrzenia sezonu 7 „Bitwa” kraj dowiedział się, że jest psychiczny Zulia Radjabov. Biografia psychiczny zainteresowany jej fanów i krytyków. Oszuści zrobić dobre pieniądze, wykorzystując swoją popularność. W sieciach społecznych, duża liczba stron stworzony przez rzekomo Radjabova. Ludzie są zachęcani do pomocy na nagrodę pieniężną. Zulia nie ma nic wspólnego z nim. Ona nie prowadzą konsultacje w Internecie i nie wymaga zaliczki. Ona ma oficjalną stronę internetową, gdzie wskazane kontakty CE.

Kwestie adresowych Radjabova takich jak:

  • usuwanie uszkodzeń i złego oka;
  • poprawy klimatu w rodzinie;
  • pozbycie się awarii i zagłady;
  • oberegov wytwarzania;
  • rozwiązanie problemów w biznesie;
  • egzorcyzm.

życie osobiste

Wielu fanów zastanawiać, czy serca parno kobiety rasy swobodnie. Niestety, muszę ich rozczarować. Zulia dawna członkiem prawnej małżeństwa z ukochanym mężczyzną. Jego nazwisko i zawód nie zostały ujawnione. Dziś para przynosi 11-letniego syna. Chłopak wie, że jego mama ma nadprzyrodzone moce. Sam Zulia mówi jasnowidz nadawanie i syna.

Istnieją pogłoski, że zwycięzca „Bitwy Wróżki-7” niedawno rozwiodła się z mężem. Jednak Zuleyhat ani nie potwierdził ani nie zaprzeczył tej informacji.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, kto to Zulia Radjabov. Biografia, data urodzenia, stan cywilny Dagestan jasnowidz – ogłoszono w artykule.