843 Shares 2820 views

Kiedy, jak i zęby, które są cięte pierwsze dziecko?

Troskliwe mamusie nie tylko zainteresowane lekarzem o tym, kiedy ten sam ukaże się długo oczekiwane dziecko zęby na zęby i które są cięte pierwszy. Dzięki tym artykule, że odpowiedzi na te pytania stały się powszechnie dostępne. Pierwsze zdjęcie dziecka – to taka radość! Ale nie zawsze dla Dziecka, nowe zmiany. Nowy ząb – to jest powód łez dzieci i brak snu w nocy ich rodzice. Jak pomóc swojemu dziecku? Aby to zrobić, trzeba uzbroić się z informacjami na temat tego, co zęby są cięte w pierwszej kolejności. Uważność pomoże dostrzec ich wygląd.

Jak wyciąć pierwsze zęby u niemowląt?

Zaczerwienienie policzków, zwiększone ślinotok, chęć gryzienia wszystkiego niespokojny sen, zaczerwienienie i obrzęk dziąseł, niepokój, drażliwość, dziecko mówi, że wkrótce się zęby. Objawy mogą być gorączka, ból uszu, nosa, brak apetytu, niestrawność. Ale nie należy zapominać, że w tym czasie dziecko jest uzależnione od pojawienia się chorób zakaźnych. Objawy te mogą być zwiastunami choroby, więc kiedy występują należy skonsultować się z lekarzem.

Których zęby są cięte w pierwszej kolejności?

Tak, pierwsza wyjdzie dwóch dolnych siekacz. Wtedy można zauważyć kolejne wystąpienie pierwszych górnych siekaczy, sekunda (boczne) górnych siekaczy, drugi (bocznych) dolnych siekaczy górnych pierwszych zębów trzonowych, pierwszych dolnych zębów trzonowych, górne kły, dolne kły, drugie dolne zęby trzonowe, górne drugie trzonowce. Pokaż lekarza dziecka, jeśli nie wyjdzie pierwsza krawędź tnącą do roku. Ząb może być zaniepokojony dziecka, ale można zrobić wiele, aby upewnić się, że ząbkowanie nie było tak bolesne.

Jak pomóc dziecku?

Gdy wiesz, co twoje zęby są cięte pierwszy i zauważył ich wygląd, spróbuj pomóc dziecku. Według lekarza, kupić leki przeciwbólowe. Nie dać aspirynę dziecięcą lub analgin! Nie należy stosować tych dwóch leków do dziąseł. Można kupić w drogerii żelu na ząbkowanie. Alternatywny smarowania guma maści przeciwbólowe i masaż. Nie zbyt chętni na leki. Przez to w dzieciństwie, można sobie zdać i dziecko. Daj ząbkowanie pierścień pulchny chłopczyk poprzednio trzymając zabawkę na kilka minut w lodówce. Zimna zmniejszy ból. Nie dawaj dziecku mrożonek – może zostać połknięte i złapać przeziębienie. Jeśli nie ma pierścień, oferują schłodzone myjkę. Aby chronić podrażnienie podbródka, szyi i klatki piersiowej, użyć specjalnego kremu i napierśnik. Picie dużej ilości płynów pozwoli okruchy nadrobić koszt wody znikają ze śliną. Jeśli często wziąć dziecko na ręce i trzymał prosto, jest to możliwe, aby osiągnąć ulgę w bólu z powodu spowolnienia przepływu krwi do głowy. W żadnym wypadku nie pozwolić dziecku płakać dużo. Prowadzi to do wyczerpania nerwowego okruchów systemowych. Często grać z dzieckiem, odwrócić jego uwagę. Utrzymanie temperatury pokojowej i regularnie wycierania pyłu. A co najważniejsze – jest czuły i troskliwy. Im bardziej zrównoważony jesteś, tym lepiej, aby pomóc dziecku.