390 Shares 4619 views

Rybak z Murmańska zgromadził całkiem kolekcja potworów głębinowych

Podczas gdy ludzkość jest w poszukiwaniu życia pozaziemskiego, zwykłym rybakiem z Murmańska Roman Fedortsov przypomina nam o niesamowitej różnorodności gatunków, które żyją w głębi naszej planety, z których wiele nadal nie wiemy prawie nic.

Roman Fedortsov pracuje na statku rybackiego w porcie w Murmańsku i zbiera znaleziska z lodowatych wodach Morza Barentsa. I choć jesteśmy z niepokojem zastanawiać ile dziwne ryby złowione w sieci Fedortsova i jego zespół z głębi morza z dużą głębią swojej kolekcji może być świetną okazją do odkrywania więcej tych niezwykłych stworzeń.

miejsc rzymskie zdjęcie złowionych ryb w jego „Twitter” i „Instagrame”. Wśród nich znajdują się takie gatunki głębinowe, takich jak rekiny, duchy lub chimer. Chimera wyglądają bardzo zastraszające. Żyją na głębokości około 2600 metrów i złapać te straszne istoty nie są tak proste.

Rekin widmo światła o jasnych zielonych oczach, w głębi morza – jest nieskończona czarno. W rzeczywistości, wiele ryb głębinowych ciemny kolor: czemu mogą one pochłaniać najmniejsze promienie światła padającego do wody, i pozostają niewykryte.

Ponadto, czerwone fale świetlne nie wnikają w głąb wody, więc osoby, które mają czerwone łuski można również łatwo ukryć w morzu. Ten lucjan – doskonały dowód.

I to dziwne patrząc grenadier ma czerwony odcień

Wśród najbardziej przerażających przypadków kolekcja – płaszczak …

… i bał czarna ryba-miecz

A rybak nie został jeszcze zidentyfikowany

W głębokim morzu są nie tylko ryby.

Ten pająk wielkości dłoni, zbyt, złowione w sieci rybackich

W kolekcji znajduje się wiele strasznych i dziwnych stworzeń. Oto niektóre z nich.

Są to zwierzęta żyjące w głębinach Morza Barentsa.