885 Shares 4122 views

Są 4 artysta malować ludzi, czyniąc je niewidocznymi

Projekty z którego dowiesz się poniżej, są wspaniałe przykłady symbiozy sztuki, ochrony środowiska i zdjęć. Wszystkie elementy są doskonale połączone ze sobą, okazuje się wspaniały obraz.

Artyści mają swoje modele w określonym miejscu. Potem są „mieszane” z ich tle, starannie dobrane oświetlenie i środowiska tekstury. Niektóre z nich mają asystentów, którzy malują ciało, więc mieszane tak jak najsprawniej, tak że znajduje się obok nich. Słowa po prostu nie da się opisać, w jaki sposób rozpuszczają się w środowisku. Niektórzy z was mogą potrzebować okularów do w pełni korzystać z tego fascynującego widowiska!

Orly Faya

Australijski artysta wysłał do odległych zakątków naszej planety i „Łéczy” z otoczeniem, aby opisać ich kruchy związek z naturą. Artystka przyciąga ludzi do natury i maskami ich ciała z cienkich kresek. To oferuje imponującą kolekcję niezwykłej pracy, która łączy w sobie modele różnić, pejzaże morskie, góry, lasy, płaskowyże i wodospady. Faye uważa swoją sztukę jako wykrzyczeć ludziom, że muszą dbać o wszystko, aby docenić wszystkie dary natury i cieszyć się tym wszystkim, a nie tylko to konsumentowi. Uznaje ona, że ludzie potrzebują dużo silnej woli, uwagi, zaangażowania i determinacji, że nie zgodził się zostać „żywe” obrazy artysty i pomogły przyciągnąć większą uwagę do tego, że każdy z nas – wystarczy kawałki naszej planecie.

Johannes Stotter

Jest to bardzo dobrze znany malarz i muzyk ludowy z Południowego Tyrolu (Włochy). Zainspirowany form natury, przekształca ludzki model w dzikich zwierząt, owoców, roślin i kwiatów. Artysta także „mix” od osób z otoczenia. On potrzebuje pięć miesięcy zaplanowanie wszystkiego w szczegółach, a nawet do ośmiu godzin, aby stworzyć niezwykle skomplikowanym.

Liu Bolin

Najbardziej znany jest jako twórca „niewidzialne” sztuki na świecie. Liu Bolin łączy modele z tłem, aby potężny oświadczenie o miejscu każdego człowieka w społeczeństwie.

Uważa się outsiderem, gdyż jego sztuka nie jest doceniana, zwłaszcza w jego ojczystym kraju – Chiny. Jego sztuka – to także cichy protest przeciwko prześladowaniu chińskich artystów.

Jörg Dyustervald

Joerg posiada 20-letnie doświadczenie w sztuce ciała i więcej. Artysta maluje swoje modele z taką precyzją, że to zajmuje dużo czasu, aby dowiedzieć się, gdzie są one ukryte w krajobrazie. W swoim najnowszym projekcie zatytułowanym „Drzwi Art” Joerg bada, w jaki sposób model „interakcji” z drzwi i bram.