534 Shares 2290 views

Jak odzwyczaić psa do zanieczyścić domu bez stosowania kar fizycznych?

Kiedy ludzie rodzą psa, muszą zrozumieć, że po raz pierwszy, będzie miał problemy z hałdy i kałuże w swoim domu. Pies był w nieznanym środowisku, wśród obcych ludzi, nie od razu zrozumieć zasady, które nakłada się na nowych właścicieli, a już na pewno nie od razu zaczynają się do ich przestrzegania. Jak odzwyczaić swoje gówno psa w domu? Musisz być cierpliwy i jednocześnie, wytrwałość. Jeżeli nerw płakać, a nawet więcej, aby pokonać psa, to nie da pożądanego rezultatu, oprócz tego, że pies zacznie srać ze strachu lub z zemsty.

Jest to bardzo inteligentne stworzenia, więc proces jak odzwyczaić gówno psa w domu, ma się rozpocząć od wyjaśnienia jej prosty i bezpośredni język, że nie. Nauczyć psa komendy „Fu”. Jest to przydatne w przyszłości w różnych sytuacjach. Jeśli zauważysz, że pies był zamiar zrobić coś zabronione – na przykład, aby ukraść coś ze stołu, żuć buty lub osiedlić się w niewłaściwym miejscu o administrowaniu potrzeb, kurek w jej twarzy na podłodze ręką i spokojny, surowym głosem mówią: „Fuj! ”. To był spokojny i surowe, ale nie w histerię, iz piskiem. Puppy dopuszczalne chwytając go scruff i delikatnie wstrząsnąć. Pakiet matka pies więc uczy dzieci zachowań społecznych. Ale ważne jest, aby nie sprawić, że szczeniak jest zbyt bolesne: Shaking nie powinna być kara, ale wskazanie niedopuszczalności takiego zachowania.

Uważa się, że nie ma nic łatwiejszego, jak odzwyczaić gówno psa w domu w wieku poniżej trzech miesięcy. Oczywiście, proces przyzwyczaić szczenię do toalety należy rozpocząć jak najwcześniej, przy czym jeden i pół miesiąca, ale nie możemy być pewni, że od razu daje wyniki. Szczenięta jeść często, więc pojawiają się kałuże z zadziwiającą częstotliwością. Oczywiste jest, że tak często idzie ze szczeniakiem, jak chce wziąć bzdura, to nie uda. Dlatego niektórzy miłośnicy psów przed odzwyczaić gówno psa w domu, uczyć szczeniaka do podajnika pierwszego. Do tej kałuży, co on zrobił, że papier jest moczony i umieścić go na tacy, a cała podłoga przemywa wodą i octem. Zapach octu odpycha szczeniaka, a zapach własnego moczu, jak mówi się w tym miejscu i można ułatwić. Jednak zapach octu w mieszkaniu i nie lubią ludzi, ale nowoczesna chemia wynalazł dużo pieniędzy, zastępując go. W farmacji weterynaryjnej można kupić spraye jako środek odstraszający dla psów od niepożądanych miejscach i przyciąganiu do tacy, dla ludzi, którzy absolutnie nie pachnie.

Dla właścicieli przyzwyczajeni, aby przejść do szczeniąt tacy prędzej czy później pojawia się pytanie: jak odzwyczaić gówno psa na tacy i upewnij się, że nauczył się żebrać na ulicach? Aby to zrobić, trzeba nakarmić zwierzę zgodnie z harmonogramem, a po pewnym czasie pójść z nim na ulicy. Gdy pies zrobi całą swoją działalność na podwórku lub na ulicy, musimy szczerze chwalić zwierzęta, powiedzieć: „Dobra, to dobrze!”, By pogłaskać jej. Psy uwielbiają chwalić gospodarze i mieszkanie będzie znosić, żeby coś zarobić promocji na ulicę. Przemiennego pochwały z właściwego zachowania i zespołu „Fuj!” W złym, można łatwo osiągnąć pożądany rezultat.

Ale co zrobić, gdy pies jest dorosły, a łupy w domu? Może ona żyła na ulicy i nigdy nie były przyzwyczajone do toalety. Albo był przyzwyczajeni, ale z jakiegoś powodu czasami sprawia kałuże. Jak odzwyczaić dorosłych gówno psa w domu – czasami pojawia się pytanie przed mistrzów psów. Ale go rozwiązać, musimy, w zasadzie, aby zrozumieć przyczyny tego, w ogóle, zaburzenia zachowania u psów. Może ona ciągle czymś przestraszony lub jej problemy z pęcherzem. Czasami psy sranie w domu, aby pokazać „kto tu rządzi” lub że są one czymś obraził. Zrozumieć powód, to jest łatwe do usunięcia i przejawy takiego wykroczenia. Jeśli widzisz, że pies nerwowo kręci zanim gówno, więc ona po prostu chce do toalety: trzeba natychmiast iść z nią na ulicę. Jeśli pies robi to demonstracyjnie, trzeba pokazać swoją wyższość i wykazać przywództwo. Ale nie bić psa, zwłaszcza po fakcie.