122 Shares 933 views

sądy żywności w centrach handlowych, ich układ i zdjęcie. Food court – co to jest?

Od dawna główne centra handlowe stały się miejscem mieć dobry czas dla całej rodziny. Poznaj wiele butików, kupiwszy wiele przydatnych rzeczy, chcę odpocząć. Tutaj do Państwa dyspozycji – kin, automaty do gier, a dla dzieci – pociągów lub samochodów elektrycznych.

Dość głodny, wyczerpany przez mnóstwo emocji Odwiedzający centra iść prosto do miejsca, gdzie można zjeść smaczny posiłek. Ale wielu nie zdaje sobie sprawy, że obszary te są nazywane food court. A widząc znaki kolorowe, pytając: „Food Court – co to jest? Koniecznie idź tam! "

Co to sądy żywności?

sądy żywności w centrach handlowych są kombinacją łącznej powierzchni na jednym z kilku punktów fast food. Zasadą jest, że należą do różnych firm. Wszyscy – rodzaj menu, ceny i usługi. Są takie fast food według ogólnego wizerunku firmy. Pamiętaj, aby zaprojektować kasetony dostarczane z każdym sądzie żywności. Co to jest, zbyt wiele nie wiem, jakby je widział, prawdopodobnie każdy. Lightbox jest świecący płyta z kusząco apetyczne zdjęcia reklamowe.

Pomimo faktu, że w dużym pokoju na side-by-side działa kilka firm, umieszczając Goście powierzchnia. Wszystko wolny obszar food court jest wypełniona wielu dziedzinach gastronomicznych. Inną charakterystyczną cechą restauracji – jest samoobsługa. Z jednym małym wyjątkiem: posprzątać po odwiedzających personelu lokalnego.

Nowoczesne projektanci wyposażyć wnętrze food court najbardziej wygodne i przytulne, więc goście chcą tu wracać za każdym razem. Jeden z najzdolniejszych przedstawicieli takiej pozycji fast food jest „europejska” food court. Znajduje się on w samym centrum handlowego w Moskwie. Niezwykła „europejskie” wiele restauracji w nim i bardzo wygodne jadalnie.

Sądy funkcja żywności

Szybko i jeść – to kluczowa zasada szybkiego dziedzinie żywności, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka, zwykłego człowieka z ulicy. Ale to nie jest prawda. Najważniejsze – aby znaleźć food court na najwyższym piętrze. Co daje? To bardzo proste. Kupujący musi przejść przez liczne sklepy z atrakcyjnymi storefronts dostać się do jadalni ogromnym centrum handlowym. W tym przypadku, co zwiększa szansę na zwiększenie zbytu zysku. Mimo wszystko, wiele osób przyjeżdża do centrów handlowych na zakupy i nie cieszyć się z przyjemności współczesnego fast food.

Po drugie, ale nie mniej ważne niż funkcji zarządzania gość – to czas pracy. Ważne jest, że sąd jedzenie w centrum handlowym było otwarte, nawet po zamknięciu pawilonów handlowych i mógłby służyć gościom kompleksy rozrywkowe.

Położenie restauracji patio

Lokalizacja na najwyższym piętrze sądu żywności jest również wyjaśnione przez dużą liczbę dróg ewakuacyjnych i wentylacji specjalnie ułożone. Ale dokładnie tam, gdzie duża część czwartym piętrze znajduje się kawiarnia na dworze żywności – jest również ważna. Najbardziej opłacalne od jego lokalizacji – jest tam najlepszy widok ze wszystkich okien pawilonów handlowych. Takie miejsca chleb właściciele centrów handlowych będą w ostatniej chwili, ponieważ popyt jest szczególnie duże w dowolnym momencie.

Najbardziej korzystna opcja – znajduje się w centrum handlowym piętro żywności sądu. przyniesie to – jest oczywista: pełne 360 stopni wszystkich okien. A wszelkie odwiedzających butiku z pewnością obrazi na kuszące zapachy, które apetyczny rozprzestrzenił się na całej podłodze.

Dlatego układ food court na pierwszym piętrze, a także osobny wpis w nim, niepraktyczne. Jeżeli jedno-piętrowego centrum handlowego, sąd jedzenie na końcu wyposażyć parkiecie do ścieżki do gościa podniósł coś z tobą.

Fudholl – nowa generacja sądów żywności

Szybkie, smaczne, a co najważniejsze, niedrogie – to główne kryteria potęgi naszych rodaków. Wielu nie obchodzi mnie, co to wszystko pyszne przygotowane z półproduktów, a nie wysokiej jakości i świeże. Ale ta sytuacja w naszym kraju, ale w Europie, ludzie ponownie rozważyć swoje poglądy na temat diety. I fudholl już wymienić wszystkie znane i ulubione food court. Co to jest, wielu z nas nie ma pojęcia.

Fudholl ukazał się najpierw we Włoszech. Zasadą urządzenia jest bardzo podobna do tradycyjnej żywności sądu. Ale tu fudholla menu ma w swoim arsenale szybkie i smaczne, ale jednocześnie najbardziej zdrowych posiłków. Są to analogi arcydzieł restauracji. Oczywiście, cena jest kilkakrotnie wyższa niż fast food, ale Włosi umieścić zdrowia powyżej. Dlatego fudholly i dostał ich powszechne i bardziej popularne niż notorycznie fast food.

My, oczywiście, o organizację cateringu zdrowej żywności nadal nie można mówić. Po tym wszystkim, produkty naturalne, takie podbicie cen żywności, które wielu przestać chodzić do sądów żywności w centrach handlowych i zostaną przeniesione do żywności nieznanego pochodzenia – Shawarma i larechnye belyashi. Jednakże, jeśli okaże się, giętki dostawców świeżych produktów, od klientów w fudholle nie będzie odbicia. Ale w naszym kraju dziś jest to tylko sen …

Firma fast food dla początkujących

Całkiem kuszące i opłacalne pomysł – organizację ich restauracja żywności sądu we wspólnym obszarze. Ale trzeba wziąć pod uwagę i jak rozpocząć nowicjuszem w tej sprawie? A czy jest jakaś szansa, aby pośród szacownych konkurentów? Spróbujmy zrozumieć wszystkie niuanse tej branży.

Skonfiguruj połączenie

Jeśli nie masz doświadczenia w branży restauracyjnej i dobrych przyjaciół wśród kierownictwa centrum handlowym, pomysł zorganizowania restaurację fast-food jest organizacją non-profit. Ponieważ konkurencyjny wybór w zależności od lokalizacji punktu w sądzie żywności korzystne firm markowych. Ale często, jeśli nie ma miejsca, a deficyt restauratorów, istnieje szansa, by udowodnić sobie. A jeśli masz dobrych przyjaciół w kręgach rządzących centrum handlowego, to szanse na uzyskanie miejsca chleb dwukrotnie.

przedstawianie

Nawet jeśli jesteś doświadczonym restaurator, przygotowanie właściwej prezentacji swojej następnego punktu będzie tylko na plus. Konieczne jest to każdy fragment zaprojektowane menu, miejsce rejestracji, ceny żywności, a także dogodne projekt komunikacyjny zyskiem dla Ciebie.

rysować

Po uzyskaniu pożądanego położenia oraz podpisanie umowy z zarządzaniem centrum handlowym trzeba przystąpić do rejestracji w restauracji fast food. Wymaga to specjalnego zezwolenia dokumentuje konkretnych przypadkach.

Ale inny niż pozwalając zarządzanie centrum handlowego do pracy znaczne środki finansowe będą wymagane w sądzie żywności. Choć sam pomysł na biznes jest prawie korzystna, może być początkowo nieopłacalne. Właściwe jest zatem, aby otworzyć kilka punktów.

Na tej podstawie organizacja fast food w sądzie żywności w dużym centrum handlowym bardziej opłaca pośrednik pracy w tej dziedzinie od wielu lat. Tak, i preferuje się 96% przypadków to oni, a nie dla początkujących, nawet z bardzo zyskowny biznes planu.

jedzenie wnętrze sąd

To do ogólnego projektu i lokalizacja zależy od tego, jak zysk będzie food court. Zdjęcia poniżej przedstawiają najbardziej atrakcyjnych wzorów do sądu żywności.

Sama idea dekoracji oznacza zwięzłą unii komfortu i wygody, funkcjonalności i estetyki. W tym przypadku projekt food court różni się od ogólnej atmosfery centrum handlowego, skupia się na baczność, zapraszając przyjść.

Istotną rolę w tworzeniu mebli sztuk restauracja patio. Pierwsze sądy żywności zostały zbudowane na zasadzie „jeść szybko i odejść”, więc Jadalnie nie różniły komfort i niósł tylko obciążenie funkcjonalne. Jednak koncepcja zmieniła się dzisiaj. I twórcy wnętrzu musi zorganizować wszystko tak, że użytkownik przebywał tu dłużej i następnym razem koniecznie przyjść właśnie tutaj.

Zgodnie z tą zasadą, wybrane meble – komfortowe plastik lub miękkie stolce, oraz wielu restauracji i mini-sofy. Oni doskonale uzupełniają komfortowe stoły, wykonane tak, że zwykle przekąska dla nich zamienia się w kolację. Ewentualne przyjęcie zautomatyzowanych liniach produkcyjnych i wydawanie zleceń znacząco zwiększyć szybkość obsługi klienta.

Główną zasadą projektowania żywności sądu – maksymalny komfort i jadalnie. I nie zapomnij o oryginalności. Po tym wszystkim, wygląd wabiąc odwiedzających do zapoznania się z menu i komfort swoich wygrywa i dostaje się tu ponownie i ponownie.