596 Shares 983 views

Jak zostać dobrym graczem

Każdy, nawet najbardziej niedoświadczony gracz powinien zrozumieć, że aby stać się dobrym graczem, nie wystarczy szczęście. Profesjonalista w świecie hazardu musi posiadać doskonale wyważone umiejętności grające, żywy umysł i zestaw osobistych i profesjonalnych umiejętności, które pozwalają mu dostosować się do każdej sytuacji w grze. Poniżej znajduje się lista najważniejszych cech skutecznego, wygrywającego gracza.

Jakość # 1 – Zdolność do podejmowania ryzyka
Dobry gracz ryzykuje , a przede wszystkim wie, jak ryzykować. Osoby niebędące profesjonalistami często automatycznie postrzegają ryzyko jako sposób na utratę pieniędzy. Zawodowy gracz rozumie, że ryzyko jest integralną częścią każdego hazardu i decyduje o ryzyku z maksymalnym prawdopodobieństwem korzystnego wyniku, tzn. Najmniej korzyść z instytucji. Kto nie ryzykuje, nie pić szampana, nie unikać ryzyka i być przygotowanym, że nic nie może zagwarantować Ci zagwarantowania zwycięstwa.

Jakość nr 2 – Zdolność do kontroli finansów
Musisz być w stanie kontrolować swoje pieniądze . Tylko w samych Stanach Zjednoczonych, w 2009 r. Zarejestrowano 53 miliony graczy, oczywiście stosunek moliwych amatorów jest prawie niemożliwy do zrozumienia, ale wiadomo, że nowi gracze przyjeżdżają i odchodzą, a profesjonaliści grają z roku na rok. Dlaczego? Oni po prostu mają co grać, bo zanim oni pojechać do kasyna już wiedzą, ile czasu mogą spędzić czas, a ile pieniędzy można bezpiecznie się pozbyć. Dobry gracz wie, że duże zakłady są najszybszym sposobem na opróżnienie portfela i dlatego delikatnie oblicza ich wielkość, tak aby nawet jeśli nie rozegrają jackpota z każdą nową grą, w dłuższej perspektywie zapewnij maksymalną wygraną z minimalnymi stratami.

Jakość nr 3 – cierpliwość
Dobry gracz cierpliwy i wie, jak poczekać. Gracze, którzy nie umieją zachowywać się w dłoniach, mają dwa wspólne cechy – chciwość i niecierpliwość. Aby zostać dobrym graczem, musisz wiedzieć, kiedy odczekać, a kiedy być agresywnym, a jeśli to konieczne, powstrzymać się. Na przykład gracz w pokera, dopóki nie będzie mógł korzystać z mniej lub bardziej dobrej kombinacji kart, jest zmuszony do przestrzegania małych, precyzyjnych zakładów, jednak gdy przychodzi właściwa kombinacja, może sobie pozwolić na siebie, ryzykować, blefować, świecić w oczach i Nawet uśmiech do uszu.

№ 4 – Szkolenie
Skuteczni gracze nigdy nie przegap okazji do doskonalenia swoich umiejętności i nauczyć się czegoś nowego . Świat hazardu nie stoi nieruchomo, a nawet nie może nawet znać najbardziej profesjonalnego gracza. Na przykład, jeśli grasz w Blackjack, musisz wiedzieć wszystko o tej grze, a jeszcze więcej. W internecie jest wiele artykułów, lekcji wideo i innych materiałów do nauki. Ponadto, dla zainteresowania, nie przestaje okresowo, aby nauczyć się nowej gry dla siebie, aby uniknąć rutyny.

Jakość nr 5 – terminowość
Nikt nigdy nie wie, co myśli profesjonalny zawodnik. W kasynie prawie wszyscy myślą, że wie, jak się blefować, jakieś blefy cały czas, inni nie blefują kiedykolwiek, ale, naprawdę, tylko niektórzy wiedzą, jak i kiedy to zrobić dobrze. Profesjonalne blefowanie tylko wtedy, gdy jest strategicznie możliwe i opłacalne, podczas gdy żaden piłkarz nie powinien ujawniać swojego blefu. Pamiętaj, że ten, kto blefuje dużo, zawsze traci kogoś, kto blewi w odpowiednim momencie. Wykonaj odpowiednie kroki.

Dobra gra to świetna rozrywka, więc gra przede wszystkim dla przyjemności, a wcześniej przestrzeganie powyższych zasad sprawi, że będziecie pomyślnym graczem.