590 Shares 4112 views

Gdzie zadzwonić – nie ma światła przez kilka godzin?

Każdy z nas nigdy nie spotkało się z problemem nagłego zaciemnienia. Dziś, jest to dość poważny problem, ponieważ większość ludności pracującej w ten czy inny sposób związane z różnymi technikami. Wyłącz światła – stracił Internet przestał procesów roboczych, supermarkety zamrożone, nie mogąc usunąć voucher gotówki. Co zrobić, do kogo zadzwonić i gdzie potem? Spróbuj zrozumieć.

Gdzie zadzwonić? Brak światła, w miarę upływu czasu …

Wydaje się, że nie ma nic złego w tym, w mieszkaniu lub domu nagle zgasły światła. Z pewnością każdy znajdzie świecę, która jest światłem nie tylko mieszkania, ale także dodać trochę romansu. Wszystko cokolwiek, ale współcześni ludzie są zbyt ściśle związane z energią elektryczną.

Bez światła w jednej chwili przestał szereg procesów – gotowanie żywności, pracy przy komputerze, prasowanie, pranie. Dzieci nie mogą wyciągnąć wnioski w ciemności, a każda minuta spędzona bez energii elektrycznej, staje się coraz bardziej intensywne i irytujące. Oczywiście, można po prostu poczekać, aż pojawi się ponownie prąd. Ale prawo jest nadal, aby dowiedzieć się – i dlaczego nagle stało?

W tym celu musimy dotrzeć do służb odpowiedzialnych za dostawy energii elektrycznej dla mieszkańców domu. Przede wszystkim konieczne jest, aby wyjrzeć przez okno i ocenić sytuację – nie ma światła tylko ty, w domu lub w sąsiedztwie. Następnie można wybierać numery cenionych.

Rozumiemy sytuację

Przestaje dostarczanie obudowę światła może być kilka. Rozważmy kilka przykładów. Pierwszy – w nagłych wypadkach. układy elektryczne w dość dużo, ale są one przedmiotem pojedynczej usługi, telefon jest w Twoim mieście potrzeby znajomości niekoniecznie.

Następna wycieczka powód – niepłacenie rachunków za energię elektryczną. Wyjaśnić to pytanie nawet nie można nazwać – to wystarczy, aby zobaczyć dostępne wpływy wytwarzanego daty ostatniej płatności. Wyjście w tym przypadku jedno – na spłatę długów.

Następny możliwy powód – planowane zamknięcie związane z pracą. Tutaj konieczne jest, aby nie nazywać służb ratunkowych, a także pomóc w organizacji, która jest zaangażowana w dostarczanie energii elektrycznej w Twoim mieście.

Dlatego też może wyłączyć światła?

Rozważaliśmy przypadki, w których nie ma elektryczności z winy niektórych organizacjach. Ale są też inne powody – na przykład warunki atmosferyczne. Jeżeli okno jest niespokojny wiatr szalał na drutach lub śniegu (lub po prostu mrożona) – z których wszystkie mogą również prowadzić do przerw w dostawie prądu z powodu zerwania drutu.

Sytuacja ta ma również zastosowanie do kategorii zagrożenia, więc trzeba będzie zadzwonić na pierwszym miejscu w pogotowiu.

Kolejnym punktem – używane agd przekraczać limitu mocy zasilacz. Sprawa zazwyczaj kończy się zdejmując korkach. Jeśli masz odpowiednie umiejętności, można poprawić sytuację poprzez własne wysiłki (oczywiście, po wszystkich procedur bezpieczeństwa podczas pracy z ekranu elektrycznego) nigdy zastanawiać – gdzie zadzwonić?

Brak światła – udać się do mediów lub kodeksu karnego. Zawsze istnieje wykaz niezbędnych numerów telefonów obsługujących organizacje miejskie.

Jeśli światło jest wyłączone w nocy

Jeśli światło jest wyłączone w ciągu dnia, powodem tego będzie łatwiejszy do opanowania. Wystarczy, aby zobaczyć numer telefonu na potwierdzeniu, który zapłacił za usługi elektrycznej. A jeśli to się stało w godzinach wieczornych lub w nocy? Do kogo zadzwonić, jeśli wyłączyć światło w takim przypadku? I tu dochodzimy do ekspertów o pomoc EDDS – Jednolity cła i serwis wysyłkowy.

Spektrum jej pracy jest bardzo wysoka – w każdym niestandardowym sytuacji, Service Manager może udzielić odpowiedzi zadawać im pytania. Pomimo porze dnia, fakt, że jest to dzień tygodnia lub weekend, specjalista związany ze służbami miejskimi odpowiedzialnymi za zasób, w którym nastąpił wypadek.

W tym przypadku (gdy nie ma światła) kontroler dla kilku minutach kontaktu ze służbą odpowiedzialną za dostawy energii elektrycznej, a po tym dzwoniący będzie wyjaśnienie sytuacji. Na przykład, „sytuacji awaryjnej, kilka siatek w okolicy, jak tylko zostanie ustalone miejsce złamania. – lekkie wznowieniu dostaw”

Działamy bez paniki

Najważniejsze w każdej sytuacji awaryjnej – to nie ma powodu do paniki. Trzeba realnie ocenić sytuację. Jeżeli po podglądu wytworzony ciebie, widziałem, że nie ma światła, nie tylko można od razu zakładać, że nie tylko będzie można spróbować dotrzeć do kontrolerów. Linia może być zajęty przez jakiś czas, więc warto dużo cierpliwości i raz po raz, aby zdobyć upragniony numer.

Więc zorientowaliśmy się, gdzie zadzwonić. Brak światła godzina, dwie godziny – to lepiej od razu wyjaśnić sytuację. Jeśli jednak jest to niemożliwe, aby dotrzeć do każdego jeden numer, a następnie numer 112.

Ten awaryjny numer telefonu – takie same dla wszystkich miast Rosji. Service Manager skontaktuje się z ekspertami w swoim mieście, być tłumaczone przez telefon, a otrzymasz odpowiedź jesteś zainteresowany.

I nie gniewaj się, jeśli budzisz się w nocy sąsiedzi z pytaniem: „Gdzie mam się zwrócić? Brak światła, nie wiem, co robić! „Po tym wszystkim, w takiej sytuacji może być każdy z nas.