470 Shares 6011 views

Jak umieścić emotikonów w „Twitter” od A do Z

Więc dzisiaj będziemy rozmawiać ze sobą o jak umieścić emotikonów w „Twitter”. To nie jest tak trudne i niewytłumaczalne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Więc szybko zabrać się do studiowania naszego obecnego problemu.

Co to jest?

Ale po pierwsze, spójrzmy do was, jaki jest „Twitter”. Emotikony – to już elementy obiektu w Internecie. W rzeczywistości przed nami miejsce – bardzo przydatna rzecz.

Chodzi o to, że „Twitter” – nie ma nic, ale nowoczesnej sieci społecznej. Jednak jest ona przeznaczona bardziej dla wymiany informacji, a nie do tworzenia szczegółowych profili użytkowników. W porównaniu, powiedzmy, z tej samej „Facebook” lub „kontakty” przed nami to byłoby coś zaawansowanym osobistym blogu z uprzedzeń wobec social networking. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo wygodne i ciekawe miejsce. Ale tutaj jest to bardzo trudne do wyrażenia swoich emocji. To właśnie w tym momencie użytkownicy zastanowić się, jak umieścić emotikonów w „Twitter”. Pomóżmy tym ludziom zrozumieć, co jest co.

klasyczny

Cóż, zacznijmy z najczęściej, choć nie jest szczególnie zaawansowany sposób. Aby wdrożyć go, musimy skontaktować się tylko naszą klawiaturę z komputera. I trochę wyobraźni.

Chodzi o to, że jeśli myślisz o tym, jak umieścić emotikonów w „Twitter”, najbardziej proste połączenie może być złożony z znaków na klawiaturze. Może to być banalne uśmiech, smutek, płacz, zaskoczenie, i tak dalej. Wygląda na to „cud” nie jest szczególnie oryginalny, ale będzie w stanie wyrażać emocje.

Zacznij pisać swój post, a następnie wpisać w odpowiednim miejscu za pomocą buźki znaków na klawiaturze. Na przykład, uśmiech będzie wyglądać „=)”, zaskoczenie – „O_o, smutek -” .. = (”itp Jak widać, to dość prymitywne wersje Niemniej jednak, są one nadal używane, ale niech cię widzieć jak. umieścić emotikonów w „Twitter” bardziej wyrafinowany i ładny.

wstawić

A oto kolejny dość ciekawe podejście. Zazwyczaj pomaga użytkownikom uczynić bardziej piękne uśmiechy i zaawansowanych. Aby wstawić do postu bardziej nowoczesny buźkę, trzeba skorzystać ze specjalnych stron.

Na takim gospodarzem znajdziesz gotowe kombinacje znaków i symboli. Wystarczająco dużo z nich zostaną skopiowane do schowka na komputerze, a następnie wstawić odpowiednią lokalizację w komunikacie. Będą one również wyglądać czarny, ale mimo to teraz masz okazję, na przykład, kontemplować przynosząc trochę emocjonalny, albo jakąś inną istotę, składający się ze znaków na klawiaturze.

Szczerze mówiąc, teraz, że wiesz jak umieścić emotikonów w „Twitter” na dwa sposoby. Że są one zazwyczaj dość przeciętny użytkownik. Niemniej jednak, nie ma innego bardzo interesujące podejście. Pomaga osadzić go w zaawansowanych stanowiskach, jasne i pierwotnych emocji.

kody

Teraz nauczmy się jak ustawić jasne i ładne emotikony w „Twitter”. Kody mogą pomóc w tym. Na czym to polega? Spróbuj zrozumieć.

Chodzi o to, że każdy wirtualny emocje, przedstawiony plik graficzny ma swój kodyfikacji. Więc jeśli nauczysz go, a następnie wkleić do postu, uśmiechu automatycznie przenieść do wiadomości. W celu uzyskania niezbędnych kombinację istnieją wyspecjalizowane hosting. Powiedzieć, „emotikony w” Twitter „”

Odwiedź tę stronę. Na niej znajdziesz ogromny wybór różnych emocji, reprezentowanych przez małe kolorowe obrazki. Wybierz właściwą uśmiech, a potem kliknij na nią. W górnej części okna obrazu duplikowane i pojawia się obok „Kod Kopiuj do schowka”. Kliknij go, a następnie przejdź do „Twitter”. Napisać post, a następnie wklej kombinację w komunikacie. Możesz opublikować napisane. To wszystko. Teraz, gdy wiesz, jak umieścić emotikonów w „Twitter”.