385 Shares 3270 views

Jak jest panel elektryczny?

Przed zamontowaniem centrali, należy utworzyć projekt, który będzie podłączony linie przesyłowe. Konsumenci są grupowane przez maszyny, w zależności od pojemności. Należy zauważyć, że niektóre urządzenia wymagają lepszej ochrony przed zwarciem, zatem, biorąc pod uwagę okablowanie, należy wziąć to pod uwagę i montowania oddzielnych maszynach wysoce wrażliwe na takich urządzeniach.

O wielkości oblicza się w zależności od ekranu elektrycznego modułowości. Jeden moduł – jest to 18 mm. Innymi słowy, jednofazowe szerokości maszyny wynosi 18 mm dwufazowy – 36 mm, i tak dalej. W tym zastosowaniu RCD musi być miarodajne. Nie jest konieczne stosowanie różnicy automatycznego oświetlenia i gniazd zasilania. Są one wykorzystywane do urządzeń o wysokiej czułości dla doziemienia. Takie urządzenia są rzadko spotykane w domu, więc RCD nie zawsze nadaje się do montażu instalacji domowej.

Tarcza elektryczny wbudowany typ wygląda lepiej niż wielkogabarytowych konstrukcji wybrzuszenia, ale będzie musiał dłuta niszę w ścianie obudowy. Niektórzy instalatorzy zaleca instalację panelu zawiasach, wykonany z plastikowych pudełkach. W tym przypadku, to wygląda całkiem elegancki, a jego instalacja jest bardzo prosta.

Podczas montażu tarczy należy zorganizować dostęp do maszyn, więc projekt powinien być umieszczony w przestronnych pokojach na wolnych podpór pionowych.

Elektryczny zamontowany tarcza wersja jest ustawiony w kotwice i specjalnych otworów tłoczonych dla nich. Sprawa tarczy jest czasami konieczne, aby wywiercić otwory samodzielnie. Gdy wszystko jest gotowe do montażu, obudowa jest zamontowana, szacuje się dokładnie, czy jest stała, a następnie usuwane. Następnie odbywa automatyzację montażu na szynie DIN. Ponadto, można rozcieńczyć zworki i przygotować miejsce dla wprowadzenia kabli.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować panel elektryczny wbudowany wydajność, trzeba pracować, ponieważ, oprócz łatwej instalacji i automatycznym mocowaniem kabla do nich mieć wydrążony niszę aby zmieścić się w jej pokładzie ciała. Ale to jest estetycznie i oszczędność miejsca.

Prace do przygotowania miejsca są najlepiej pozostawić do specjalisty, jako sposobu przegrody koniecznie wpaść armaturiny lub starych przewodów elektrycznych. Po instalacji przystąpić do montażu.

Jeśli instalacja jest przeprowadzana w niszy, trzeba przygotować rękaw do wprowadzania kabli do zintegrowanej tarczy. Można to zrobić na kilka sposobów, jednak decydując się na odbudowie murów, to byłoby źle niech linię zasilania gdzieś na planszy lub na ścianie.

Gdy wszystko jest gotowe, pozostaje do ustalenia panel elektryczny w odpowiednim miejscu, w tym samym czasie nie ma już wszystkie niezbędne urządzenia, a kabel musi być sumowane na miejscu muszę być zamontowany.

Warto pamiętać, że okablowanie w mieszkaniu muszą być oznakowane, a dla większej pewności, można vyzvonit żyły. Ekran musi być uziemiony, jak zresztą i wylot, zaleca się tworzenie kopii zapasowych są spedycja przewodów kablowych.

Montujemy maszyny do wygody należy lewej do prawej, od góry do dołu. Pierwszy zestaw automatyczne wprowadzanie i dalej instalacja wykonana jest w nominalnej mocy – od największego do najmniejszego.