214 Shares 5851 views

Powiązania znak zodiaku. Zgodność znaków zodiaku w związku

Kombinacja znaków zodiaku w relacji – tematem zainteresowania ludzi dawno temu, żywa i stale się rozwija. Być może, że jest on przeznaczony do największej liczby prac naukowych wybitnych astrologów.

Początki astrologii

Wiadomym jest, że zależność od znaku zodiaku badano w czasie Mezopotamii, u zarania ludzkiej cywilizacji. O tym fakcie świadczy o tabliczkach glinianych znajdując się na terytorium brzegiem Tygrysu i Eufratu, pomiędzy którymi znajdowała się jedna z najstarszych krajów. Pomimo faktu, że już istnieje wyraźny zainteresowanie wpływem zodiakalny osobowości, w znacznie bardziej skoncentrowane na astrologii przewidywania pewnych zdarzeń, które, nawiasem mówiąc, miał niezwykłą właściwość, aby się spełniło. Tak więc korzenie współczesnej astrologii sięgają drugiego tysiąclecia pne.

Na czym opiera się kompatybilności

Jak każda inna teoria, przyjmując stosunek znaku zodiaku, to musi mieć jakieś zasługi. W tym przypadku, astrologowie są oparte, po pierwsze, na charakterystyce jednostki, zbierane przez wiele wieków obserwacji, a po drugie, tzw spontaniczną Kompatybilność – system podobny do zodiaku. Jeśli wszystko jest jasne od pierwszego parametru, drugi przypadek wymaga pewnego wyjaśnienia.

Według astrologów, ludzie posłuszni cztery żywioły: ogień, woda, powietrze i ziemia. Na podstawie tej formy składania i zgodności teorii. Więc ludzie, woda nigdy nie znajdzie wspólny język z mieszkańcami ognia, a zależność pomiędzy powietrzem i Ziemi produkują nic prócz kurzu.

Kocha – nie kocha

Oczywiście, zgodnością znaki zodiaku w związku – nie jest jedynym czynnikiem, który odgrywa ważną rolę w tworzeniu nowych komórek społeczeństwa. Jako podstawową zasadę, oczywiście, powinny być przydzielane do zgodności psychologicznej, ideologiczny, fizjologiczne, po wszystkim. Niemniej jednak, astrologiczny aspekt jest niewątpliwie miejscem.

Przez wiele lat, a nawet dziesięcioleci, naukowcy pracowali tę dziedzinę wiedzy w celu określenia kombinacji znaków zodiaku w związku. Długoterminowe obserwacje mają ostatecznie stwierdzić, że przedstawiciele niektórych znaków po prostu nie mogą współistnieć pod jednym dachem, a inni znaleźć wspólny język w ciągu kilku sekund.

obiecujące związki

Jak wspomniano wcześniej, istnieją tzw idealna kombinacja, w którym ludzie z różnych znaków zodiaku znaleźć wspólnego języka szybko i łatwo. Koziorożec, na przykład, będzie najbardziej komfortowe z Taurus i dziewic. Dobry krotnie ich związek znak zodiaku i namiętnym Scorpio.

Dla Wodnika najlepsze strony są skorpiony, kraby i Waga. Oświadczasz można nazwać sojusz z bliźniakami.

Ryby często znajdują się w towarzystwie postaci silnych i temperamentu. Jak wydajnie, jak to możliwe losy Scorpions, uparty i zapalczywy baranów Libra. Sojusz z Koziorożca, w tym przypadku też jest bardzo właściwe.

Zależność pomiędzy znaki Barana i Ryb można nazwać niemal idealna, ponieważ jest w tej kombinacji jest specjalny harmonia, pokrewieństwo.

Jak burza Taurus będzie najwygodniejsze w parze ze spokojnych Dziewic. Związek, w którym drugi partner jest Baran lub inny Byk może różnić się szczególną zmysłowości i namiętności.

Niejednoznaczne, głazy i skłonność do eksperymentowania Twins uczyni wielką parę lwów, Baran, Wodnik i Strzelec nawet, z należytym uwzględnieniem interesów drugiej.

Najlepszym partnerem dla nowotworów jest Lew, Wodnik, i, co dziwne, Skorpion, w której znajdzie brakujące cechy w swoim własnym.

Jako jeden z najbardziej ekscytujących, najbardziej tajemnicze kombinacje można nazwać związek z Leo i Aries, gdzie miłość jest zwykle podawana bez śladu.

Dla zwracać uwagę na szczegóły Dev Najlepsi partnerzy to ludzie z tego samego znaku lub elastyczna, łagodny i opiekuńczy nowotworów. W takim połączeniu nie znajdzie pochłaniająca wszystko pasji, ale jest spokojny, wytrzymać dekady czułej miłości do niej. Jednym z najlepszych partnerów dla Panny mogą być Libra.

Scorpions będzie idealny dla relacji z raków, Waga i Koziorożca. Tego rodzaju alianse są przeważnie długie i owocne. Związek jest o podobnej uczucia tylko urocza w aspekcie ale męczące na poziomie gospodarstwa domowego – zapobiega nadmiernemu podobieństwa i pokrewne są znane odpychają.

Coś, co jest prawdopodobne, aby nie podoba

Jeśli istnieją pary jak dla siebie, to jest oczywiste, że istnieje całkiem odwrotne zjawisko. Łucznicy, na przykład, jest prawie nigdy nie znaleźć wspólny język z skorpiony i zbyt delikatne im Ryb. Taurus jest prawie niemożliwe, aby wyobrazić sobie blisko Gemini i Virgo będzie musiał dosłownie przekraczać siebie dla dobra stosunków z Królestwem Leon. Że do króla zwierząt, jest praktycznie niezgodna z Koziorożca – taki związek może złamać się na jedną noc i prawie natychmiast ugaszony, ledwo się rozpoczął. Bliźnięta Koziorożec nie jest zainteresowany praktycznie nigdy, tak że tego rodzaju związek albo nie rozpocznie lub zakończy dość szybko.

Coś o wektorach

Wektor związek ze znaków zodiaku są oparte na zasadzie podporządkowania. Jednym z partnerów jest zawsze dominującym, z drugiej – jest stłumiony. Obliczanie rozpoczyna się łańcuch bliźniaków następnie Scorpio przechodzi pałeczkę NMP. Kompletny łańcuch w razie potrzeby, można znaleźć w każdym podręczniku astrologicznych, jednak w zależności od punktu widzenia autora, mogą się różnić. Zasada jest taka, że znak po lewej stronie jest dominujący. Naprawdę trzeba przestrzegać. zależność wektora dla znaków zodiaku są często śmiertelne. Oczywiście, nie można ślepo wierzyć, ale uważaj koszty.

Powiązania znak zodiaku – nie jest jedyną opcją, ale bardzo istotne, i lepiej jest, aby nie stracić z oczu. Oczywiście, astrologiczna niezgodność – nie pretekst do zaniedbania partnera, aby przejść głęboko pod ziemią i spalić mosty. Wręcz przeciwnie, jest to pomoc wizualna jak uniknąć błędów.