152 Shares 6563 views

Jak pokleit włókniny tapety: kilka porad

Jaka jest między liniami, każdy wie, kto zajmuje się krawiectwa w ich życiu. Tailors użyciu tego materiału do uszczelniania tkanki. Włókniny – włóknina, która zawiera w swoim składzie, a celuloza tekstylnych włókien, połączonych ze spoiwami polimerowymi. Przypomina szkło, ale znacznie cieńsze.

Runo Tapeta nie są często składają się w całości z tego tworzywa, nie tylko na dnie, który jest rozpylany na podłogi winylowej. Ta struktura sprawia, że są lżejsze, wytrzymałe i trwałe niż tapety winylowe o podłożu papierowym. Struktura tego materiału, nie pozwala tapeta po przyklejeniu się rozciągać, jak również kurczyć się i odkształcać. Jeśli mówimy o tym, jak pokleit włókniny tapety, warto zauważyć, że odbywa się to łatwo. Zazwyczaj biorą do malowania: dobry dla nich zastosowanie farb akrylowych lub dyspersji, odświeżenia i czyste.

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki włókniny tapety pokleit, należy zdawać sobie sprawę z kilku punktów. Mogą one być przyklejane na każdej powierzchni: porowatego betonu, papier, płyta, płyty wiórowe, drewno, płyty gipsowo-kartonowe, gips jakiegokolwiek rodzaju. Ważne jest, aby pamiętać, że runo jest bardzo cienka, więc baza jest czasami widoczna przez tapetę. Jeśli nie zamierzamy umieścić je na wierzchu farbą, konieczne jest, aby upewnić się, że grunt pod nimi był jednolity kolor, który będzie komponować się z ich cieniu. Mówiąc o tym, jak włókniny tapety pokleit, należy stwierdzić, że przed przystąpieniem do pracy, należy usunąć ze ścian starej powłoki, wyrównać i zagruntować je. Ten typ powłoki nie jest zbyt trudne do jakości powierzchni, dzięki czemu mogą maskować małe nierówności i pęknięć i tapety ulga vyrazhennee, duże błędy sobie poradzić.

Jeśli mówimy o jak przyklejanie włókniny tapety metr, warto zauważyć, że wymagana jest przed rozpoczęciem prac należy zwrócić uwagę, aby klej. Nie jest potrzebne tylko specjalną kompozycję. Jest o wiele grubsze konwencjonalne kleje do tapet, nie całkowicie impregnuje arkusza, a nie żółty po utwardzeniu, i odwrotnie, staje się przezroczysta. Ten punkt jest bardzo ważne podczas pracy z taką tapetę, ponieważ są one cienkie i przezroczyste. Jeśli klej bieżnika w szwach, warto starannie usunięte, w przeciwnym razie byłoby to stać się przeszkodą podczas malowania.

Analizując sposób pokleit włókniny tapety, należy zauważyć, że wykorzystuje specjalną technologię. Glina jest wymagany tylko do smarowania powierzchni, na której zostanie wklejony tapety. Zmniejsza to zużycie o połowę. Ten materiał jest wystarczająco mocne, więc praca może być wykonywane bez uprzedniego gwintowania, odwijania rolki bezpośrednio podczas klejenia. Jeśli mówimy o tym, jak włókniny kątem tapety pokleit, to nie ma też nic wielkiego. Krawędź jednej płyty powinny rozciągać się na kilka centymetrów do sąsiedniej ściany, a następnie z powrotem do tyłu w celu jej musi przykleić drugi.

Po zakończeniu pracy, można rozpocząć malowanie. Używanie różnych kolorach, nie można osiągnąć tylko harmonijny efekt, ale również przedłuża żywotność tapety.