281 Shares 6123 views

Toaleta Ifo Frisk – obecna jakość szwedzki

Ukończenie napraw w łazience, każdy konstruktor ma do czynienia z pozoru banalne zadanie – wybór WC. Toaleta pełni funkcję dobrze zdefiniowane i wymyślić coś nowego w tej kwestii jest trudne. Jednakże, który przyszedł na ten problem, kupujący może być zaskoczony dyspersji cen i różnych modeli. Wśród dawna się w Rosji nie są udane wersje szwedzkiej firmy Ifo. W szczególności hit ostatniego sezonu był wc Ifo Frisk.

Skandynawska jakość

Szwedzka firma IFO zyskał popularność na całym świecie ze względu na jego śnieżnobiałe produktów przeznaczonych do łazienek i toalet. Produkcja działa non-stop przez ponad 110 lat, przy czym większość z produktu, jak i sto lat temu, jest on produkowany w Szwecji i małej części (prysznic i wanna) przeniósł się do Danii i Japonii.

Kluczowe cechy ceramiki sanitarnej od IFO

Spółka dokonała swoje produkty rozpoznawalne między innymi ze względu na kilka czynników:

  1. Flawless śnieżnobiały kolor. Produkty są wymagane tylko wysokiej jakości materiałów, które są wykorzystywane do produkcji. Została ona przyjęta jako podstawa wapna i kaolinu minerałów wydobywanych ze szwedzkich jezior.
  2. Promienny blask, który utrzymuje się nawet po wielu latach użytkowania. Efekt uzyskuje wyłączne przez specjalnie wykonanej powierzchni bez porów. To odpycha cząsteczki kurzu i brudu, jest to po prostu niemożliwe, aby zdobyć przyczółek. Wszystko to wymaga tych produktów – pierwiastkowy ściereczki. Dla jasności, można zobaczyć model wc kompaktowe IFO Frisk.
  3. Skandynawska jakość produktów. Spółka na przestrzeni lat zdobyła renomę na rynku, nie wspominając, zapewnia gwarancję 10 lat, prawie wszystkich produktów.
  4. Nordic styl. Klasyczne linie i bardzo stylowy – jeszcze jedna z cech firmy. Ze względu na toaletę, wannę lub bidetu łatwo dopasować do każdego projektu. Niezależnie od zasady canonicity, firma ma bogatą gamę modeli, które są regularnie aktualizowana o nowe wersje, zaprojektowane przez szwedzkich projektantów. Jedną z nowości – WC Ifo Frisk.

Kluczowe cechy

Jednym z ulubionych modeli rosyjskich nabywców stał się uniwersalnym serii Ifo Frisk. Doskonały wygląd, zaokrąglone formy, gładkie i jasne AGD, a także doskonałe parametry techniczne – wszystkie te cechy w sobie toaletowego Ifo Frisk.

Możliwość wykupienia opcji z konwencjonalnym wieczkiem i pokrywa podnośnika, co da dodatkowy komfort użytkowania.

Materiał siedzenia jest dodawany podczas produkcji jonów srebra, co sprawia, że wygląd i namnażanie się bakterii niemożliwych.

Dla ułatwienia siedzibą produktów jest stała opieka wygodnie zamontować które pozwala bez wysiłku, aby ją wyjąć i oczyścić niedostępnych miejscach.

Zbiornik spustowy ukształtowany jako zaokrąglony kwadrat, wyposażonego bimodalnego odpływu 3 i 6 litrów, odpowiednio.

Zapinanie Podłoga WC, instalacja może być łatwo zrobić samodzielnie bez połączenia hydraulicznego.

Cena toaletowego Ifo Frisk. opinie klientów

Dodatkowy plus za wyborem tej serii – stosunkowo niski koszt. Średni poziom cen w toalecie Ifo Frisk około 6000. Rubli, co do jakości wyrobów sanitarnych, produkowane w Szwecji, ze wszystkimi zasadami jest zdecydowanie do zaakceptowania.

Wzór w składzie Ifo świeży wersjach uwolnienia wody (pozioma, pionowa albo skośnym), który wpływa na końcowy koszt. Ponadto, funkcja cena zależy od obecności w podnośniku deski sedesowej.

Jeśli przeanalizować dość dużą ilość komentarzy od kupujących sklepów internetowych, kupił toaletowy IFO Frisk, otrzymał bardzo pozytywne recenzje. Zadowoleni właściciele podkreślają jakość / cena i stosunek zauważyć łatwość w instalacji sprzętu.

Reasumując, należy dodać, że w Szwecji przez długi czas liderem w produkcji produktów dla toalet i łazienek, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do jakości skandynawskich w dość odpowiedniej cenie. Wszystkie produkty IFO są certyfikowane i testowane za pomocą specjalnego systemu. Firmy Sanitarne używać na całym świecie, nie tylko mieszkalnych, ale także dla lokali publicznych, który po raz kolejny przedstawia niewątpliwe jakości i wytrzymałości toalety.

Żaden z analogu rosyjskiej nie trwał tak długo, jak wc-CD Ifo Frisk. Opinie o nim mówią o długiej i komfortowego użytkowania.

Trwała i elegancka konstrukcja z białymi produktów idealnie pasuje do każdego stylu od klasycznego do hi-tech, a także pozwoli zaoszczędzić przestrzeń w pokoju.