205 Shares 6654 views

Rozwiązanie "Malavit". Instrukcje do stosowania w leczeniu szerokiego zakresu chorób

Naturopatyczne preparatów w ostatnich latach coraz bardziej przyciąga uwagę na jego skuteczność, szeroki zakres działania i braku działań ubocznych. W ich strukturze – 100 procent czyste substancje naturalne: minerały proszku, ekstrakty z roślin leczniczych, żywice, kory i inne. Wszystkie te składniki są od dawna z powodzeniem stosowany w tradycyjnej medycynie w celu zmniejszenia stanu zapalnego, uśmierzenie bólu, zapobieganie różnym chorobom zakaźnym i procesów zapalnych.

Naturalnej (medycyny naturalnej) promuje alternatywnych sposobów leczenia, chorób, które są mieszaniną bliskim związku i metody tradycyjnej medycyny z klasycznymi nietradycyjnych leczenia ludowej stosowane przez wiele wieków.

Na obecnym rynku farmaceutycznym istnieje wiele leków naturopatyczną, który jest wybitnym przedstawicielem Malawi. Instrukcje użycia roztworu wskazuje działanie przeciwbakteryjne i antyseptyczne wpływ na wszystkie rodzaje szkodliwych mikroflory, która ze względu na unikalną kompozycję leku. Rozwiązanie Malavit zawiera dużą ilość składników odżywczych. Ta mumia, guma cedr, malachit, miedź, liczne wyciągi z korzeni i liści roślin Góry Ałtaj.

Lek jest uwalniany w postaci kilku farmaceutycznych postaciach: żelu, pasty, roztworu Malawi. Instrukcje użycia roztwór wykazuje swoje doskonałe możliwości leczenia różnych chorób zapalnych, wirusowych i grzybiczych. Jest dobrze łagodzi obrzęk i goi rany. Rozwiązanie skutecznie pomaga z przeziębienia i grypy.

W leczeniu zapalenia ucha, zapalenie zatok, ostre infekcje układu oddechowego i Malavit użyciu rozcieńczonego roztworu. Instrukcje i sposób stosowania: lek miesza się z wodą w stosunku 1: 100 i podawano do nosa lub ucha kilka razy w ciągu dnia. W leczeniu zapalenia ucha może być roztworem 1: 2 (w zależności od indywidualnej tolerancji). Rodzina dobrze płukać dodając 10 kropli na szklankę wody. Gdy kaszel pomaga kompresji na piersi produktu nierozcieńczonego.

Nerwobóle, zapalenie nerwów, bóle mięśni, zapalenie kaletki również pokazany Malawi. W takich przypadkach stosowanie leku Malavit przewodnika zaleca przygotowanie gorącego kompresu. Smarować pierwsze rozwiązanie skóry powleka się bandażem górna pokryta polietylenem i ciepła materiału. Kompres musi przechowywać kwadrans do dwóch-trzech godzin.

Bardzo skuteczny Malawi, która metoda zastosowania jest opisany w ostrych stanach zapalnych i urazach, ponieważ nie podrażnia błonę śluzową. W leczeniu otwartych ran, oparzeń, odleżyn i odmrożenie, a także skręcenia, ciężkich urazami, krwiaków i wytworzonych spękań można bezpiecznie ciekły Malawi. Instrukcje dotyczące leczenia ran zawiera wytyczne dla hodowli roztworu (2-5 razy). Na dzień robi jakieś płyny. W przypadku skręcenia i złamania roztworu nie rozcieńcza się, nanosi się na opatrunek z gazy nasączonej lekiem lub wprowadzenia go pod szyny.

Kiedy trądzik, opryszczka narządów płciowych i twarzy jest również doskonały detergent Malawi. W tym przypadku, trzeba korzystać z aplikacji na skórę lub błony śluzowe kilka razy w ciągu dnia. Gdy preparat rozcieńcza się wodą w proporcji 1: 2.

Wystarczająco skutecznym lekiem w leczeniu choroby zębów, takie jak zapalenie jamy ustnej, ból zębów i przyzębia. 5-10 kropli roztworu dodano do szklanki wody, przepłukuje usta, i mogą być stosowane w appliqués zapaleniem dziąseł z rodziny mieszaninie z glicerolem (1: 2).

Wreszcie, właściwości przeciwwirusowe leku dobrze do wykorzystania na ukąszenia owadów krwiopijnych i roztoczy. Aby zdezynfekować ranę i zmniejszenia możliwości skażenia moczone w roztworze runa rodzina musi być nałożony na ukąszenia kleszczy lub (jeśli nie już usunięte).