243 Shares 1758 views

Ćwiczenia z ekspanderów

Spójrz na 18 lat, każda kobieta chce wiek. Niestety, rok, jak nie chcemy zostawić swoje odciski palców, które nie malować. Nadwaga, rozstępy na piersiach i brzuchu po ciąży, „skórka pomarańczowa” – jeden z najczęstszych problemów, z jakimi borykają się kobiety. Ćwiczenia na cellulit w domu przy użyciu ekspandera można osiągnąć wspaniałe rezultaty. Dołącz siłownię często nie mają ani siły, ani czasu, ani pieniędzy. Aby uratować wszystkich pań przychodzi jeden z najbardziej kompaktowych Simulator – ekspander, który można zabrać ze sobą w podróż i na spacer po plaży.

Ćwiczenia z ekspanderów aby umożliwić kobietom wspierać cały układ mięśni w dobrej kondycji, co daje piękny połowa ludzkości osobistego zaufania do jej urody i figury. Ćwiczenia z ekspanderów wymienić cały zestaw ćwiczeń, które można uzyskać tylko poprzez wizyty na siłowni. I to nie może nie cieszyć. Ćwiczenia z ekspanderów umożliwić kobietom w każdym wieku mają doskonałą formę fizyczną inną niż rozciągania elastycznego brzuch i biodra podkachennye.

1. Ćwiczenia z ekspandery do mięśnia rozciągania może zwiększyć elastyczność kręgosłupa, które z wiekiem, niestety, zostały utracone z powodu niskiej aktywności i mobilności.

Aby wykonać ćwiczenia rozciągające powinny zająć pozycję wyjściową, leżą na plecach na płaskiej powierzchni w dół. Dokręcić ekspandera na nogi, trzymając końce symulatorze w rękach. Somknite stopa mocno, ugnij łokcie i umieścić je na podłodze. Oderwać od podłoża kolanach na 20-25 cm, a następnie oderwanie górnej części korpusu nad podłogą. Wyprostuj kąt 45 stopni nodze, przytrzymaj przez kilka minut i wrócić do pierwotnego położenia. Pamiętaj, że w trakcie ćwiczeń z ekspandery rozciąganie jest konieczne, aby utrzymać prasę pod stałym ciśnieniem.

2. Ćwiczenia z ekspandery do utrzymania w dobrym stanie ud i pośladków. Połóż się na plecach, przegap symulator pod skarpetki, skarpety rozprowadzania i skupiających piętę. Ugnij nogi tak, aby kolana były prostopadle nad umywalką. Podczas wydechu pod kątem 45 stopni, spróbuj wyprostować kolan do końca, podczas gdy ponownie wdychania zakrętu. Poniższe ćwiczenie do utrzymania stonowanych mięśni pośladków. Weź pozycji: leżącej na lewym boku. Przesuń prawą nogę w pół zgięte ekspandera i zgiąć w kolanie. Wyprostuj lewą ręką po podłodze, umieścić go na głowie. Naciśnij lewą stopę na podłodze podczas wydechu, spróbuj całkowicie wyprostować zgiętą nogę i zabrać go tak daleko wstecz. Następnie wdychać, powrót do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy, zarówno na lewej i prawej stopy.

3. Ćwiczenia dla prasy i mięśni brzucha. Weź pozycji siedzącej na podłodze, zginanie kolana i pociągając do przodu. Pociągnąć ekspandera taśmy pod podeszwami dociskane podłodze. Zgięte w łokciach, ręce trzymając końce symulatorze przed karmieniem. Brak gwałtownych ruchów ciała nachylenia ciało z powrotem, nie przesuwając dłonie. Podczas wydechu, rozwiń ciała na prawą stronę, oddychanie powietrzem, wyprostować swoje ciało, wydech, skręcić w drugą stronę. Powtórz ćwiczenie z ekspanderów 15-20 razy w każdym kierunku.

Powyższe ćwiczenia pomogą utrzymać sylwetkę w doskonałym stanie, przekształcony po długich miesiącach zimowych. „Skórki pomarańczowej” nie będzie już grozić ze swojego wyglądu, a miłość męski wzrok będzie Ci towarzyszyć do wyjścia, zwiększając swoją samoocenę. Expander – idealna okazja, aby zaangażować swoje ciało w dowolnym miejscu dogodnym dla Ciebie, w swoim wolnym czasie, bez wydawania dużych sum pieniędzy.