191 Shares 5757 views

Jak przesłać duży plik poprzez Torrent

My już dawno nauczył się przenosić przez sieć są małe pliki i dokumenty. Wyślij tekstów, muzyki i zdjęć za pośrednictwem poczty lub różnego rodzaju oprogramowanie do obsługi wiadomości błyskawicznych jest bardzo prosta. Nauczyć się tej metody przekazu informacji może ktoś, nawet małe dzieci. Ale czasami rozmiar pliku, który chcesz wysłać, dużo wyższe niż normalnie. Nawykowe sposoby nie pomogą tutaj. Więc co robić, jak przesłać duży plik? Istnieje kilka opcji, aby rozwiązać ten problem, i tutaj prezentuje jeden z najbardziej skuteczne.

Jak przesłać duży plik poprzez Torrent

W pierwszej kolejności można bezpiecznie umieścić klientów torrenta wygodę i popularność. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób szybko przesłać duży plik w najprostszy i co najważniejsze, całkowicie wolny sposób, zaleca się, aby skorzystać z tego programu. Ponadto torrentów pozwala przesyłać pliki o dowolnym rozmiarze, nawet najbardziej „ciężki”. W przypadku innych systemów, istnieją ograniczenia rozmiaru pliku o objętości istnieje tylko jedna przeszkoda do szybkości połączenia internetowego.

Zaletą niezaprzeczalne jest, że pliki, które chcesz udostępnić, nie trzeba pobierać gdzieś dalej, ponieważ informacja jest rozprowadzana bezpośrednio z komputera. Zaledwie kilka zalety tej metody: to prawie nie zmniejsza szybkość internetu, to jest nieszkodliwe dla komputera i pozwala na przesyłanie informacji w dowolnym formacie, a nawet mieszkańcy innych krajów. Tak, jak przenieść dużego pliku przez potok?

Utwórz plik torrent do transferu

Pierwszym krokiem jest zainstalowanie dowolnego klienta sieci BitTorrent. Istnieje kilka popularnych, w tym BitTorrent i uTorrent. Procedura po otwarciu programu obejmuje kilka etapów. Po pierwsze, w „Plik” musimy wybrać „Utwórz potok”. Otwiera okno, w którym należy określić plik masz zamiar przejść przez klienta. Aby potwierdzić informacje, wybierz w lewym dolnym rogu okna „Tworzenie i uratować …”. Spowoduje to zapisanie pliku torrent do komputera (jest to bardziej wygodne, aby utworzyć specjalny folder, aby uniknąć nieporozumień, i wiedzieć, gdzie szukać go później). Torrent plik waży bardzo mało i zawiera tylko informacje mają być przekazywane. Po tym, możemy założyć, że torrent został utworzony. Pozostaje tylko umieścić go na ręce, czyli zacząć przekazywać innym użytkownikom.

W otwartym oknie, potok klienta, musimy ponownie kliknij na „Plik”, a następnie – „Dodaj Torrent”. okno, w którym trzeba znaleźć torrent utworzoną wcześniej pojawi się na ekranie plik (dlatego tak ważne było, aby utrzymać go w dogodnym folderu do wyszukiwania). Procedura jest następująca: kliknij plik, który został znaleziony, a następnie na „otwarty”, a następnie ponownie wybrać go za pomocą myszy i potwierdź działanie, naciskając „OK”.

rozpocznie dystrybucję

Kiedy wszystko jest zrobione poprawnie, torrent pojawi się na liście oznaczone 100 procent. Pozostaje kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz „siły” (RUN). Od tego momentu rozpoczyna się rozkład. Ważne jest, że osoba, do której idziesz do przesyłania informacji w sposób podobny program został zainstalowany, zbyt. plik torrent, za pomocą których już wcześniej rozpoczętych dystrybucji (i które były przechowywane w specjalnym folderze), należy wyrzucić innego. Można to zrobić na przykład za pośrednictwem poczty. Gdy inny jest, gdy użytkownik otworzy plik na komputerze, automatycznie rozpocząć proces pobierania.

Teraz wiesz, jeden ze sposobów, w jaki sposób do transferu dużych plików przez Internet. Ważne jest, aby pamiętać, że dystrybucja będzie rozłożone równomiernie pomiędzy wszystkimi swoimi pobrania, torrent. Więc nie wysyłać linki do pobrania wiele osób naraz. Lepiej poczekać, gdy jeden lub dwa z pobranego pliku, a następnie uruchomić go na ręce. Zwiększy to ogólną szybkość pobierania już dla innych użytkowników.