435 Shares 6307 views

Oszklone ciasto owocowe: Przepisy, zdjęcia

Trudno jest wyobrazić sobie osobę, która przynajmniej raz w życiu nie próbowałem słodyczy. Oczywiście, nie jest to główny posiłek, a bez niej można zrobić. Ale słodycze inny cel: deser jest w stanie podnieść nastrój, może dać tylko przyjemność z jego użytkowania.

świat słodyczy

Jedzenia słodyczy od dawna uważane za szczególny tradycja, zakończenie głównego posiłku lub przekąski niezależnego, którego piękno zostało smakując, spokojnie jedzenia i ciesząc się smakiem deseru.

Świat słodyczy jest wielki. To jest inny rodzaj cukierki, słodycze, marshmallows, galaretki, ciasta, sorbety i chałwy. Słodycze towarzyszą nam zawsze. Są to tradycyjne, charakterystyczne dla ludzi, a są smakołyki, które są gotowe do jakiegokolwiek wypoczynku. Istnieją pewne gadżety, które mogą być spożywane na deser codziennie. Wśród tych słodyczy można nazwać owoce kandyzowane. Mogą być stosowane jako samodzielne danie lub jako dekoracja ciast, ciastek, słodkich ciast.

owoce kandyzowane

Jest szalenie smaczne traktować jak dorosłych i dla dzieci. Przygotowanie go z dobrze dojrzałych, ale nie przejrzałe owoce. Przepis na prosty i użyteczny deser okazuje się, jak to zaoszczędziliśmy dużo witamin.

Duże owoce muszą być oczyszczone z rdzenia i skórki i umieścić w porcelanowym naczyniu z pokrywką. Oddzielnie przygotowuje syrop: Napełnić CUKRU 500 g 0,5 litra wody, ciepła aż do całkowitego rozpuszczenia. Wlej owoce Tak przygotowane gorący syrop, pokrywkę i rezerwy na dzień. Po filtrujemy owoce przez sito. Syrop zagotować ponownie, aż gęsty i ponownie napełnić swój owoc. Ponownie zostawić na cały dzień.

Ta procedura jest powtarzana aż do momentu, gdy syrop całkowicie odparowuje. Zwykle trwa 8-10 dni, i kandyzowane owoce są gotowe. Dobrze je wysuszyć i umieścić w słoikach.

Mały trick: aby owoc atrakcyjny wygląd, jest możliwe, aby dodać syrop żelatyna (dwa gramy na sto gramów owoców).

recepty

Owoce kandyzowane ciasto można wytwarzać w następującej receptury. Aby wdrożyć go, musimy: jabłka, gruszki, pigwy (dwie sztuki), śliwki, morele, brzoskwinie (cztery kawałki), wodę (jeden litr), cukier puder (jeden kilogram).

Wody i gotować proszek syropu. Owoce są czyszczone, pokroić na duże plastry, igły do nakłuwania, aby lepiej moczone. Wlać gorący syrop, pozostawić na jeden dzień. Następnie połączyć je i ogrzewa do wrzenia, aż grubość i ponownie wlać owoców. Pozostawić na 5-7 dni, aż do całkowitego odparowania syropu. spread owoce na papierze, suchej studni i dodaje, w tekturowym pudełku.

Takie oszklone owoce są przechowywane przez długi czas. Będą to wspaniałe dekoracje na torcie.

można mile zaskoczyć swoich gości pyszne i piękne deser. Może to być tort niezwykłe piękno podawać owoce kandyzowane (przepis ze zdjęciami została podana powyżej).

Przygotować ciasto jest łatwe. Po pierwsze, przygotować kruche ciasto według receptury. Wyłożone na dnie herbatniki kształcie. Następnie dokonać wypełnienie: vzobom masło z cukrem pudrem, dodać jajka, mąkę, migdały, czekolada, wanilia. Podziel się na ciasto i piec w piekarniku. Ispechonny ciasta nadziewane pozostałości dekoracji ramą owoców, które mogą być wytworzone przez osobę o recepturach wymienionych powyżej.

Bon appetit!