644 Shares 9413 views

Aktor Aleksander Robak: zdjęcia, biografia, filmografia

Aleksander Robak – popularny aktor sceniczny i filmowy, reżyser i producent. Pozycja – nowy rosyjski bandyta, policjant, pracownik. Kochający ojciec i mąż, dusza firmy i prawdziwym przyjacielem.

biografia

Aktor Alexander Robak 28 grudnia 1973 roku w regionie Czelabińska w mieście Zlatoust. Ojciec – Rem Aleksandrowicz, inżynier hutniczy i prawdziwym patriotą. Przez całe swoje życie, on gotowane stali w zakładzie i był prawdziwym profesjonalistą. Ram – skrót: rewolucja, energia, spokój. W tym czasie odległym, takie nazwy jest bardzo mile widziane. Matka – Raisa Lukinichna, pracował jako nauczyciel w kolegium, który został przygotowany przez producentów stali, doprowadziła przedmiot o nazwie „Electric”. metalurg praca była najbardziej popularna w mieście. Siostra Aleksandra kontynuował metalurgów dynastii absolwentem Moskiewskiego Instytutu stal i stopy, ale nie stać się metalurg, zdecydował się poświęcić swoje życie rodzinie i czworo dzieci.

Aleksander Robak – aktor, którego zdjęcie można zobaczyć w artykule, gryzł nauki fizyki i granitu w klasie matematycznej, ale nie szczególną uwagę poświęca lekcje. Wszystko wolny czas spędzony na ulicy w lecie na rzece zimą na lodowisko. Roebuck się stale poszukuje: a zmieniło się wiele różnych klubów i klubów sportowych, ale w końcu znalazł się w klubie piosenki artystycznej. Nauczył się grać na gitarze do piosenki swojego ulubionego artysty Oleg Mitiaeva. Rodzice nigdy nie ogranicza swojego syna, ale byli bardzo wymagający. Aleksander studiował matematykę w kierunku rodziców, ale dusza została opracowana do humanistyki.

Nagle w mieście przyszedł do aktorki Irina Ulyanenko, który zaczął prowadzić zajęcia w szkole teatralnej w miejscowym teatrze. Że obudził chęć angażowania się w działania. Na zajęciach teatralnych mała Sasha poleciał na skrzydłach. Na krótki pobyt na scenie aktora Aleksander Robak określano przyszłego zawodu. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do Yaroslavl Instytut Teatralny, który z powodzeniem ukończył w 1994 roku. Jednak staram się robić i GITIS i Moskiewskiego Teatru Artystycznego.

Aktor Aleksander Robak: miłość życia

Aktor i jego żona Olga przynosi trzech bohaterów. W rodzinie jest pełne zrozumienie, harmonia i bezwarunkowej miłości. Olga przez formacji służby zdrowia. Kochający, mądry, piękny i vseponimayuschaya żona – marzenie każdego człowieka. Olga – druga żona Roebuck. Z pierwszą żoną, matką Arseniusz, Aleksander nie chciał pamiętać. Prasa poinformował, że badane są razem w Jarosławiu Instytutu Teatralnego. Do tej pory opuściła profesji aktorskiej.

dzieci

Wielka rodzina mężczyzna aktor Aleksander Robak. Żona i dzieci są bardzo go lubi. Najstarszy syn Arseniusz kontynuował działającą dynastię i włączono w 2011 roku w GITIS na kurs Morozowa, studiował przez dwa lata i udał się do Moskwy Sztuki Wyższej Szkoły Teatralnej w tempie Jewgienija Pisariewa. W chwili obecnej jest w towarzystwie Teatru Dramatycznego w Moskwie. A. S. Pushkina. Jako dziecko, zadebiutował w serii Dmitry Czerkasow „szpiegów miejskie”, w którym grał jego ojca. W jednej ze scen, nawet starli się w ramce. W ostatnich latach, odgrywa główną rolę w filmie.

Środkowy syn Aleksandra Platon interesuje się naukami ścisłymi, kocha szachy i narciarz, jako papieża. Zagraj w szachy Plato nauczał babcię. Dzięki temu chłopak wygrywa w różnych turniejach. On jest dobrym uczniem w hiszpańskiej szkole specjalistycznej i zaangażowany w szkole teatralnej. Zagrał w „Jumble”. W tak młodym wieku chłopiec pokazuje niesamowitą kulinarną talent – szalenie smaczne gotowanie. Alexander cieszy syna kulinarne, a następnie zaczyna gorliwie walczyć z otyłością. Plato już udział w popularnym programie „MasterShef” na STS. Walka o projekcie była zacięta, a chłopiec wypadł z projektu, ale Roebuck Sr. niezwykle dumna ze swojego syna.

Młodszy syn Stepan dość pipsqueak. Bracia są ze sobą przyjaciół i chronić siebie. Różnica między synów dokładnie dziesięć lat. Arseniusz urodził się w 1994 roku, Platon – w roku 2004 i krok – w 2014 r.

Alexander próbuje być synowie prawdziwego przyjaciela, tak nazywają to ścisła rodzic jest bardzo trudne.

teatr

Po ukończeniu dyrektora Instytutu Teatralnego Jarosław Andrei Goncharov wziął trupę Roebuck Majakowski teatru. Aleksander chciał służyć w „Mayakovskaya”. Marzenia, pomimo faktu, że Potters nie wziął udziału aktorów. W teatrze, Aleksander służył przez siedem lat, po zagrał wiele znaczących ról, takich jak: Iwan w „Iwan Carewicz” Karabaş w „Przygody Pinokia” przez Oliver Szekspira „Jak wam się podoba”, lider „Człowiek z La Manchy”, etc. . teatr trupa był bardzo przyjazny. Z wieloma podmiotami Alexander rozmów dzisiaj. Kiedy umarł, Andrei Goncharov, Roebuck zdecydował się opuścić teatr. Wystarczy udać się do innego teatru, on nie chciał. Tęskniłem emocjonalnie trząść się po straszliwych stratach. Aleksander Robak opuścił teatr do kina.

kino

Film zaczął startować w 1998 roku. Debiut w filmie „Harvest Moon” w reżyserii Karen Shakhnazarov. Alexander grał różne części bitowych w filmach i szybko zamienił się w epizodach króla. Jej stylowy wygląd i brutalny ton od pierwszego pojawienia się na drugim srebrnym ekranie widzowie pamiętają. Roebuck główne role odgrywane w filmach "The House on Lake District" (w reżyserii Serika Aprymov) "The Snowman" (reżyseria Konstantin Charmadov) oraz "Winner" (w reżyserii Algis Arlauskas).

przyjaźń

W teatrze Aleksandr Robak (aktor) filmografii i biografii, które są opisane w artykule, spotkał się z Maxim Lagashkinym. Początkujący aktor studiował na różnych kursach, siedząc w garderobie i uczestniczył w kilku przedstawieniach, spędził długi czas w siebie i stał się na tyle blisko, że nie opuszczają dziś. Debiut w kinie z przyjaciółmi też zbiegła. Obaj zadebiutowali w „Harvest Moon” film, który został bardzo dobrze przyjęte przez krytykę. Po udanym filmowanie z dwóch zakochał się w kinie. Alexander jest bardzo wygodny w Maxim społeczeństwa. Oni doskonale rozumieją się nawzajem i przyjazne dla rodzin. Wspólne projekty odbywają się również w atmosferze wzajemnego zrozumienia i komfortu. Roebuck przekonany, że ze swoimi przyjaciółmi, można zbudować wspólną biznesu.

Spółka film "Sinemafor"

Po przyjaciół myśleć o swojej przyszłości i zrozumiał, że zawód działający zupełnie nieprzewidywalna. Wiele zależy od innych ludzi, kierowanych przez smaków, obraz budżet i tak dalej. D. Dlatego postanowili nie czekać na łaskę Boga i na początku XXI wieku, razem z Maxim Lagashkinym stworzył małą firmę produkcyjną o nazwie „Sinemafor”. Pierworodnych firmy – czterech części filmu „Breed”. Aleksander rozpoczął produkcję filmów własnej produkcji, ale również aktywnie uczestniczył w małych rolach. Siedem lat po założeniu firmy filmowej Roebuck postanowił działać jako reżyser filmu „A Room zagubionych zabawek”. Zadanie nie było łatwe, ale Alexander Robak udało.

Wiele projektów i imponujące pomysły wymagają ogromnej ilości czasu, a w ciągu dnia tylko 24 godziny. Ale mimo braku ciężkim czasie, Aleksander Robak aktor, którego biografia jest bogata i interesująca, stara się zwrócić uwagę na najdroższych ludzi i najbardziej udanych projektów – synów.