382 Shares 5438 views

Skuter Trolo Mini – szczyt zabawy dla dzieci

W dzisiejszych czasach, każde dziecko od najmłodszych lat próbuje zrozumieć świat za pomocą różnych technik. Jej numer, który trzeba nosić i skuterów Trolo Mini, który jest dość stabilny, bardzo trwałe i ma piękny design. Został on zaprojektowany specjalnie przez producenta dla małych dzieci musi łatwo nauczyć się jeździć i cieszyć się tą aktywność.

Krótkie wypowiedzi na temat marki

Trolo firma ma włoskie korzenie. Specjalizuje się w produkcji skuterów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Produkty marki charakteryzują się porównywalnym rynku oferuje najwyższą jakość i niezrównaną budować. Skuter trolo Mini jest ulubionym wśród istniejących modeli i wpływa na jego osiągi, zwrotność i wyłączności.

Obecnie właściciele tytułowej grupy są rosyjscy inwestorzy, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Chinach.

Opis modelu

Skuter Trolo Mini posiada stylowy i ekstrawagancki design, posiada wytrzymałą obudowę i niezrównaną stabilność dzięki trzech kołach. To koncentruje się na grupie wiekowej maluch zakresie od 2,5 do 5 lat. Wszystkie skutery są uważane za całkowicie nieszkodliwe dla ludzi i środowiska, dlatego nadaje się do recyklingu w środowisku przemysłowym.

wygląd

Najpopularniejsze przedstawiciele pojazdów dziecięcych są skutery Trolo Mini górę iw modyfikacja tej klasycznej linii. Jego obudowa wykonana jest z kolorowego tworzywa sztucznego, kolumna kierownicy ma interpretację aluminium, które z zewnątrz pomalowane na czarno. Stojak na całej długości ozdobione logo firmy. Ma zakaz regulowaną konstrukcję. Jej utrwalenie w organizmie znajduje się platforma z ustalającego sprężyny i prowadnicy, tak aby możliwie fallout z uchwytem gniazda obudowy. Scuff uchwyty skuter ma miękki, przyjemny w dotyku interpretacji.

Zakres i cel

Trolo Mini Scooter skierowany jest do dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Jak również modyfikacji pojazdu i dostarcza wskazówek dla dzieci, począwszy od jednego roku w przypadku koła O kształcie instalacji z wygodnego fotela. Obrotowy mechanizm skuter jest giętka i pozwala dziecku do wykonywania wszelkiego rodzaju manewrów. Dopuszczalny ciężar pojazdu – 20 kg. Wzrost dziecka do wygodnej jazdy wynosi 85 cm lub więcej.

skuter jest kontrolowana przez przechylanie listwy zębatej z kołami toczenia. Przednie koła mają rozmiar 120 mm, a tylny – 70 mm. łożyska do samochodów wykonane są z poliuretanu.

Fabryka wliczone skuter Trolo Mini-rosyjski język instrukcji i tektury z uchwytem do przenoszenia. Zestaw implikuje obecność wygodne siedzenie, O kształcie i standardowych uchwytów.

wymiary skuter

 • Długość wynosi 550 mm.
 • Szerokość – 230 mm.
 • Wysokość artykułów z uchwytem 660 mm.
 • Wymiary dla platformy nogi – 290 x 110 mm.
 • Skuter Trolo Mini wyposażony koła szerokości 270 mm.
 • Masa tego modelu skuter 1,5 kg.

godność pojazd

Skuter Trolo Mini Up i jego klasyczny prototyp ma wiele pozytywnych stron, które nie tylko ułatwiają prowadzenia procesu, ale również dają ogromną ilość pozytywnych emocji. Należą do nich następujące zalety:

 • Mając dwa koła z przodu i jeden z tyłu, który zapewnia niesamowitą stabilność.
 • Obrotowy mechanizm kierowniczy, który jest umieszczony pod pewnym kątem, to całkiem bezpieczne i łatwe w obsłudze, nawet dla dzieci.
 • Obecność tylnej pedał hamulca, która jest odporna na ścieranie i jest łatwa do kontrolowania procesu.
 • Mechanizm zaciskowy do skutera, który przekształca się z jednej pozycji do drugiej za naciśnięciem jednego przycisku.
 • Odporne na zużycie koła wykonane z miękkiej, ale bardzo wytrzymałego poliuretanu.
 • Obecność gumowymi korkami na uchwytach pojazdu, co sprawia jazda skuterem bezpieczniejsze.

Właściwa pielęgnacja – kluczem do długiego życia

Dowolna marka pojazdu koncentruje się na zastosowania w suchej pogodzie, na płaskich drogach asfaltowych. W przypadku zaleca się natychmiast oczyścić z piasku lub cieczy o szczegółach nich w następujący sposób:

 • Cięcia brudu, wilgoci lub ciał obcych z łożysk przez specjalne rozwiązanie.
 • Po tym, są one zalecane do całkowitego wyschnięcia i traktować smarem silikonowym.
 • W przypadku nieprzestrzegania przepisów dotyczących opieki skuter jest automatycznie wycofane z gwarancją.

Ulubionym wśród modeli dziecięcych – Trolo Mini New

Dziś bardzo popularne wśród młodego pokolenia jest skuter Trolo Mini New. Jest przeznaczony dla bardzo małych dzieci od 1 roku wzrost przekraczający 85 cm. Opcja ta hulajnoga zadziwiająco pasuje jako pierwszy pojazd tego typu. Charakteryzuje go niezwykle łatwo i stabilności. Koło pojazdu można łatwo regulować. Skuter jest wyposażony w prostą mechanizmem obrotowym, pedał hamulca, oraz wysokiej jakości łożyska.

Skuter Trolo Mini: opinii klientów. Plusy, minusy i kontrowersje

Zdaniem nabywców, skuter Trolo Mini jest jasne, trwałe, wygodne i trwałe środki transportu. To wciela w swojej konstrukcji wszystkich wymagań i życzeń dzieci, w tym cech anatomicznych i niespotykany wygląd. Skuter jest proste do zaprojektowania i doskonałą zwrotność. Bardzo ważnym czynnikiem w procesie jest łatwość obsługi. Dzieci bardzo zadowoleni z jasnych kolorach i kół migające że ciemna wyglądają bardzo imponująco. Proces uczenia się jazdy na łyżwach na wygląd skutera nie jest odzwierciedlone poprzez najwyższej jakości części.

Oprócz zalet pojazdu, dzieci i niektórych wrodzonych wad. Ten ostatni jest celowe obejmują wykonanie plastikowej ramce, która wymaga starannego działania, nie zawsze jest to możliwe ze względu na właścicieli małych.