238 Shares 9637 views

Maskotki Feng Shui: Bringing w domu szczęście, bogactwo, zdrowie

Jeden z najbardziej wpływowych i skutecznych środków w naukach Feng Shui są różne amulety i talizmany. Są one w stanie wyeliminować lub ograniczyć wpływ negatywnych i pozytywnych energii do aktywacji strefy odpowiedzialne za różne sfery życia. Spróbuj zrozumieć, co uroki Feng Shui, w rozumieniu tych dziwnych figur i jak z nich korzystać w domu, tak że osiadł szczęścia, dobrobytu i miłości.

talizmany bogactwo

Materiał dobrobyt i stabilność jest bardzo ważna dla szczęśliwego życia. W naukach części majątku Feng Shui jest położony w południowo-wschodniej. Aktywacja tego sektora figurki zwierząt i bogów w mitologii chińskiej. Głównym bohaterem tego sektora – Hottey, Pielgrzym, przynosząc szczęście, bogactwo i szczęście. Istnieją inne uroki Feng Shui, odpowiedzialne za finansowego dobrobytu. Na przykład, bóg Daikoku rozproszone z Magic worek ziaren ryżu. Daikoku Ebisu jest często spółką. Mieszkańcy Chin uważają, że ten duet jest w stanie stworzyć prawdziwe cuda finansowych. Ważną rolę odgrywa Jin Chan złota moneta z zaciśniętym w ustach. Umieścić go w obszarze bogactw – a pieniądze popłyną do Ciebie rzekę. Ta grupa może zawierać talizmany i okrągłe chińskich monet kwadratowych otworów w środku.

talizmany miłości

Miłości i szczęścia rodzinnego jest odpowiedzialny sektor Bagua, położony w południowo-zachodniej pokoju. Uaktywnić i wzmocnić efekt tej strefie może być sparowany z figurami, obrazami. Maskotki odpowiedzialnych za ten sektor, często służą podwójną ryby lub kaczki mandarynki. Innych ptaków (czaple, żurawie, łabędzie) są również symbolem prawdziwej miłości. Wciąż według tradycji Feng Shui w każdym domu powinien być wizerunek bogini księżyca – żeński patrona, a dawca małżeńskiego szczęścia.

Talizmany feng shui, aby przyciągnąć zdrowia

Na wschodzie jest sektor wpływające na zdrowie. Najsilniejszy maskotka – zielony smok. Ponadto, figury smoka pielęgnować dom przed złymi duchami. Kolejny potężny amulet – świeża brzoskwinia. W sezonie jest to konieczne, aby umieścić w misce owoców brzoskwiń i ustawić we wschodniej części mieszkania. Resztę czasu, rola dojrzałych owoców może również podjąć się ich obraz: obraz z brzoskwiniami, sady brzoskwiniowe zdjęć. Pomagają w utrzymaniu zdrowia i odeprzeć dolegliwości może i chińscy mędrcy Lu-Hsing, Fu-Hsing i Shu Xing.

kariera maskotki

Tradycyjny maskotka kariera – Czarny Żółw. Umieścić go w domu lub w biurze, a sprawa trafi do góry! Szczególnie silny żółwia, niosąc na plecach trzech żab.

Maskotki Feng Shui do przesady mądrości

Północno-wschodnia część domu jest odpowiedzialny za wiedzy, mądrości i pamięci. Jest to konieczne, aby umieścić odpowiednie maskotki Feng Shui. Dobrze nadaje się do tego sektora kryształów, które pomogą zgromadzić mądrość i odzwierciedlają wszystkie ataki wroga.

Dobre zaklęcie trafu

Feng Shui – cały system, który stosuje się do wszystkich sfer życia. Z maskotką można przyciągnąć do swojego życia pozytywnych emocji i pozytywnych zmian. W tym celu można umieścić w Luck maskotki obudowy: taśmę dzwonu, kamień naturalny, piramidy, kryształy.