240 Shares 5244 views

Ćwiczenia na mięśnie piersiowe: Funkcje treningowe

Wielu mężczyzn są niezadowoleni z widokiem piersi. Starają się je rozwijać, wykonując różnego rodzaju ćwiczenia na mięśni piersiowych. Często jednak wyniki długotrwałego wysiłku są bardzo małe. Jaka jest tajemnica? Jak osiągnąć wspaniałe rezultaty i włączyć skrzynię na temat dumy osobistej?

Ten artykuł jest przeznaczony dla tych, którzy niedawno rozpoczęli pracę nad swoim ciałem, choć są ciekawe informacje, małe sztuczki, i dla tych, którzy pracują z „żelaza”.

Wszystkie ćwiczenia w mięśniach piersiowych można podzielić na podstawowe i izolacyjnych. Pierwsza grupa powinna zawierać rdzeń zestaw o kilka lat po rozpoczęciu badań systematycznych. izolacji ćwiczenia „Fine Tuning” oraz poprawę mięśni piersiowych, dać im określony kształt.

Najpierw zwiększyć mięśnie klatki piersiowej, ćwiczenia lepiej wybrać bazę. Należą do nich:

– pompki na barach;
– naciska pręty o różnych przepisów;
– hantli naciska w różnych pozycjach;
– "swetry";
– pull-up.

Jeśli wykonywać ćwiczenia na mięśnie piersiowe w domu, przy użyciu hantle lub sztangę z większym ciężarem, upewnij się, że nie miałem partnera – bez pracy w tym trybie może spowodować obrażenia.

wyciskaniu jest wykonywana z sztangą lub hantlami, to lepiej zrobić to na ławce, który można ustawić pod różnymi kątami. Zmieniając szerokość chwytu, można z powodzeniem działać na wszystkie części klatki piersiowej. Kiedy szeroki chwyt pasek paska ciężko pracują ekstremalnych mięśnie klatki piersiowej. Przy średniej udanych kolegów (na poziomie barku) biegnie środkową część klatki piersiowej. Wąskie siły przyczepności pracować triceps i nieco angażuje wnętrze mięśni klatki piersiowej.

Porady dotyczące pracy nad mięśni piersiowych:

1. Jeśli mięśnie klatki piersiowej będą silniejsze niż mięśnie pleców, będą „ciągnąć” organizm, dzięki czemu postać zgarbić. Nie należy zapominać, i mieć pewność, aby pracować na piersi i na plecach.
2. Rozciąganie po wymagane jest obciążenie podstawa! W przeciwnym razie będzie ona stanowić mięśnie piersiowe krótkim, które nie są zbyt piękne.
3. Konieczne jest przeprowadzenie ćwiczenia na mięśni piersiowych, nie więcej niż dwa razy w tygodniu. Mięśnie klatki piersiowej musi mieć okresu rekonwalescencji, podczas którego będą szybko rosnąć. Jeśli tak podstawowych ćwiczeń zbyt często, siła mięśni znacznie wzrośnie, a może nawet zmniejszyć głośność.
4. Nie próbuj uciekać raz wszystkie znane wam ćwiczenia na mięśni piersiowych. To obciążenie nie będzie zwiększać swoją objętość, ale tylko zwiększyć wytrzymałość i siłę grup mięśniowych. Wystarczy wykonać wiele 4-8 podejść. Lepiej, żeby były one 1-3 ćwiczenia wykonywane w 2-3 setach. Aby zwiększyć ilość mięśni, liczba powtórzeń na traktowanie nie powinna przekraczać 10 razy. Jeśli można łatwo poradzić sobie z tym ćwiczeniu i może wykonywać więcej powtórzeń, zwiększ ciężar odważników. Idealna ilość – 6-8 powtórzeń. W tym trybie, objętość będzie szybko wzrastać i znacznie zwiększyć siłę mięśni.