165 Shares 4462 views

Eden Hazard: biografia i życie osobiste piłkarz (foto)

Potencjalni gracze, jak pokazuje praktyka, nie zawsze stają gwiazdy skali światowej. Ci, dla których wysokie oczekiwania są często nie uzasadniają zaufania z powodu ciężaru odpowiedzialności i presji wywieranej na dany odtwarzacz media, kibice, trenerzy. Eden Hazard, ale nie jeden z tych graczy, którzy poddadzą się. W ciągu 23 lat, że skrzydłowy stopniowo staje się gwiazdą na całym świecie.

Eden Hazard. biografia

Eden Hazard urodził się 7 stycznia 1991 roku w La Louviere, ale dorastał w małym miasteczku o nazwie Braine-le-Comte, znajduje się na terytorium Regionu Walonii. Ojciec jest belgijski pomocnik, a matka – pochodzący z Maroka, więc przez wiarę Eden Hazard muzułmanina. Eden ojciec był pół-profesjonalny piłkarz grający w klubie „La Louviere”, podczas gdy matka przyszłości pomocnika grał w podziale Belgijskie damskiej jako napastnik. W Edenie ma trzech braci – Torgau Kylian i Ethan, którzy są także zawodowi piłkarze.

Początki kariery i przejście do „Lille”

zawodową Azar rozpoczęła się w Belgii w 1995 roku. Pierwszy klub pomocnik stał się „Royal Stud Brainua”, aw 2003 roku przeniósł się do „Tubize” uczeń, którego uważał. To właśnie w tym klubie młodych talentów w wieku 14 lat był w stanie zadeklarować się: Harcerze francuski „Lille” zauważył drybling, szybkość i kreatywność belgijskiej piłki nożnej, w wyniku czego 2005 Azar został przeszkolony w drużynie sportowej League 1. Po zakończeniu szkoły sportowej szkoły młody talent kontynuował studia w Akademii „Lille”.

Już w 2007 roku, Azar podpisał profesjonalny kontrakt z zespołem francuskiego na okres do trzech lat. Na głównej części „Lille” odtwarzacz zaczął występować w 2008 roku, a profesjonalny debiut zespołu w meczu, która odbyła się we wrześniu tego roku przeciwko „Sochaux”. Pierwszym celem dla swego francuskiego zespołu zdobył Eden krótko po debiucie w meczu przeciwko „Auxerre”. Już w listopadzie 2008 roku pomocnik podpisał nowy trzyletni kontrakt ze swoim klubem na poprawę warunków.

Stopniowej poprawie i poprawy swoich umiejętności, piłka nożna została uznana za jedną z najbardziej obiecujących graczy na świecie. Eden postęp na przestrzeni lat okazało się być meteor – przez kilka lat do niego z nieznanego gracza podwójnym „Lille” udało stać się jednym z liderów zespołu, więc nie jest zaskoczeniem, że w 2012 roku na pozycji pomocnika rozpoczął prawdziwą walkę.

Przejście do „Chelsea”

"Arsenał", "Chelsea", "Manchester City", "Manchester United" – wszystkie te grandees angielskiego futbolu chcą ich szeregi wypełnione Eden Hazard. Narodowość odtwarzacza dla drużyn nie była tak ważna jak jego profesjonalnej jakości. Eden pochwalił siłę atakującego „Manchester City”, a następnie do zrozumienia, że będzie kontynuował swoją karierę w „Red Devils”. Jednak ani jedno, ani drugie nie miało miejsca, a wynik jest utalentowany belgijski pod koniec maja 2012 roku ogłoszono, że to pójdzie do zwycięzcy Ligi Mistrzów, a stały się one niczym innym niż „Chelsea Londyn”.

Na początku lipca tego roku, Eden Hazard zakończył swój ruch do lokalizacji zespołu London, podpisanie w „Chelsea” umowy wieloletniej. Podczas przejścia utalentowanego belgijskiego „Chelsea” musiał zapłacić ponad 30 mln £. W „Lille” Azar grał pod numerem „10”, ale Chelsea musiał wybrać „17” jako „dziesiątce” w londyńskim klubie w tym czasie był Juan Mata.

Jako część swojego nowego klubu utalentowanego skrzydłowego zadebiutował w sierpniu 2012 roku w meczu o Superpuchar angielskiego, ale jego zespół doznał upokarzającej porażki na „Manchester City” z wynikiem 3: 2. Na krajowym Premier League piłkarz zadebiutował w pierwszym meczu, zdobywając karę, która została wdrożona bez najmniejszych problemów Frenk Lempard i straciła gola na Branislav Ivanovic. W następnej rundzie przeciwko „Newcastle” Belgii z karą zdobył swoją pierwszą bramkę dla zespołu.

W pierwszym sezonie „Chelsea” Azar wygrać Ligę Europejską i stać się jednym z liderów klubu. W kampanii następnego roku belgijski znacznie wzrosły i był najlepszym strzelcem „Chelsea” w Premier League, ale zespół w tym sezonie nie udało się wygrać jednego trofeum. Ale Azar został wybrany młody zawodnik Premier League.

Po odejściu z „Atletico Madryt” pogłoski nasiliły się w półfinale Ligi Mistrzów w 2014 roku, na tym, że Eden Hazard może wrócić do Francji i dołączyć do grona „PSG” stolicy. Na powrót do Francji i mówi żona belgijskiego pomocnika.

Międzynarodowa kariera

Począwszy od 2007 roku, Eden stoi w reprezentacji Belgii. W zespole juniorów w 2007 roku, udało mu się dotrzeć do półfinału Mistrzostw Europy domu. Początkowo aktywnie ochotnika w szeregach drużyny młodzieżowej, a po jakimś czasie poszedł do bardziej dojrzałego poziomie, a pomogła zawodnikom przejść przez eliminacjach do Mistrzostw Świata. W lecie 2014 roku belgijski będą bronić barw swojego własnego zespołu w nadchodzących Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Brazylii.

osiągnięcia

Mimo stosunkowo młodego wieku, piłka nożna jest właścicielem szeregu obu nagród indywidualnych i zespołowych. Wśród osiągnięć drużyny piłkarskiej jest dostarczenie następujących czynności:

  • Francja mistrzem w sezonie 2010/2011;

  • zdobywca Pucharu Francji w tym samym roku;
  • Zwycięzca Ligi Europejskiej z „Chelsea” w 2013 roku.

Indywidualne nagrody więcej niż:

  • najlepszy młody zawodnik Francji w 2009 i 2010 roku;
  • najlepszym piłkarzem Francji w 2011 i 2012 roku;
  • zawarte w symbolicznym zespół Ligue 1 w 2010, 2011 oraz w 2012 roku;
  • posiadacz trofeum „Bravo” w 2011 roku;
  • Czterokrotny Gracz Miesiąca League 1;
  • On dołączył do zespołu w Premier League w roku 2013;
  • najlepszy młody zawodnik Premier League 2013/2014.

życie osobiste

Azar jest w związku z dziewczyną o imieniu Natasza, z którego w 2010 roku, na syna pomocnika. Pomocnik również aktywny na portalach społecznościowych, a większość swoich zdjęć Eden Hazard został schwytany wraz z jego kolegów z zespołu – Oscar, David Luiz, Ramires i innych.

Cokolwiek to było, Eden Hazard to dopiero początek jego gwiazda drogę, i jest prawdopodobne, że wkrótce utalentowany Belg będzie mógł przekroczyć takie legendy świata, takich jak Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi. Najważniejsze – nie przestają dawać z siebie wszystko dla dobra drużyny, i stale poprawiać.