692 Shares 2188 views

touroperator „Solveks-Tour”: działalność spółki i propozycje

„Solveks-Tour” – touroperator specjalizujący się w rodzinie, wychodzących i turystyki przyjazdowej. Firma oferuje wszystkie rodzaje form wypoczynku: wycieczki z przewodnikiem, wycieczki narciarskie, wakacje na plaży i różnych programów odnowy biologicznej. biuro podróży „Solveks” powstała 20.05.1994 roku. W ciągu dwudziestu lat działalności, to osiągnęła wielki sukces i uznanie wielu klientów.

rozpocząć działalność

LLC „Solveks-Tour” został pierwotnie skierowany tylko do jednego kierunku – Bułgaria. W miejscowości wypoczynkowej kraju oferują regularne wycieczki. Ale stopniowo zaczął się rozwijać geografię, pojawił się i opracowali nowe i ciekawe kierunki. Dziś firma „Solveks-Tour” oferuje wycieczki do ośrodków w krajach takich jak Rosja, Grecji, Ukrainy, Izraela, Cypru, Słowacji, Tajlandii, Jordanie i na Malcie.

Bardzo popularny wśród rosyjskich obywateli korzystać z ofert last minute. Firma „Solveks-tour” jest zawsze gotowy zaoferować wycieczki do kurortów Morza Czarnego, w szczególności takich jak Anapa, Gelendzhik, Soczi. Ponadto turyści mogą wybrać pobyt w wygodnym i przytulnym pensjonacie niedaleko Moskwy, wycieczka do źródeł mineralnych Kaukazu – w Essentuki, Kislovodsk, Piatigorsk.

Ośrodków w Bułgarii od „Solveks-Tour”

touroperator podoba turystów z różnego rodzaju ofert rozrywki, rodziny lub aktywnego wypoczynku w bułgarskich kurortach. Jednym z najbardziej popularnych obszarów jest uważany za kurortu Złote Piaski, która uznawana jest za najlepszą w Europie. Charakterystyczną cechą tego miejsca jest to, że oferuje szeroki program dla miłośników zewnątrz. Warto również zauważyć bułgarskiej kuchni, który będzie cieszył przez wszystkich. Świetna obsługa w najlepszych hotelach w Bułgarii, gościnni ludzie i łagodny morski słońce zapewni niezapomniany pobyt w tym ośrodku.

Słoneczny Brzeg od „Solveks-Tour”

Sunny Beach, który oferuje wycieczki przez Touroperator klientów „Solveks”, znajdujących się w oryginalnym miejscu, w zatoce, która ma kształt miesiąca. To miejsce słynie z doskonałych plaż morskich. Można wybrać się zrelaksować inny świat słynny ośrodek położony w Warnie. W tym momencie każdy camper znajdzie rozrywkę smak: aktywną konny wakacje, surfing, jak również wszelkiego rodzaju sportów wodnych.

ośrodki Grecja

„Solveks-Tour” oferuje swoim klientom najnowsze ofiary w Grecji. Ten kraj słynie z idealnych warunków klimatycznych, wiele gatunków unikatowych roślin. Tutaj, ciepła jesień i gorące lato, więc turyści z wielu krajów przyjeżdżają tu odpocząć. Warto zauważyć, kuchnię grecką, która słynie egzotyczne i nietypowe. Jest to z pewnością miejsce dla cytryn, orzechów, mleka i niesamowite jedzenie słodyczy. Grecja – idealne miejsce na wakacje z całą rodziną lub dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Na plażach można cieszyć się ciepłym morzem słońce lub bawić się podczas pływania łodzią, surfing, narty wodne i żeglarstwo lekcje sportu.

Cypr i Malta

Szczególnie popularne są wycieczki „Solveks-tour” na Cyprze. Klimat tutaj jest bardzo podobny do greckiego i kultury tego obszaru ma wiele wspólnego z grecką. Dla tych, którzy wolą na świeżym powietrzu, odpowiednie wycieczki na wyspie Malta. Zwłaszcza to miejsce miłośnicy nurkowania – krystalicznie czysta woda morska idealne do uprawiania tego sportu.

biuro podróży „Solveks-Tour” (St. Petersburg), oferuje swoim klientom podróż do Bułgarii, Grecji, Cypru, Malty i Rosji ośrodków bezpośrednio z Petersburga. Podczas swojej działalności operator turystyczny stał się liderem na wielu znanych ośrodków.

O firmie

„Solveks-Tour” rozwija się bardzo szybko, a dziś ma troje własnych biur i ponad 50 autoryzowanych przedstawicieli Petersburgu. Ponad trzy i pół tysiąca Oddziały otwarte w całej Rosji. Podczas swojej pracy w rynku turystycznym, firma zdobyła reputację wiarygodnego touroperatora. Przywódcy firma wielką wagę do rozwoju i rozszerzania asortymentu oferowanych miejsc turystycznych. Dzięki wiarygodnymi partnerami zagranicznymi, własnych programów czarterowych i gwarantowanej miejscu w hotelu, firma zarządza się rozwijać i wycieczki mistrzowskie z wysokiego poziomu obsługi i optymalną wartość.

Ponadto, „Solveks-tour” bierze aktywny udział w życiu publicznym w Petersburgu i zwraca szczególną uwagę na cele charytatywne. Każdego roku, organizator zorganizował wycieczkę w letnim obozie dla dzieci dla dzieci personelu wojskowego, którzy zginęli w hot spotów. Firma wspiera i pomaga organizować i prowadzić Open Cup Rosji w kickboxingu, a także bierze udział w Mistrzostwach Rosji w łyżwiarstwie figurowym.