262 Shares 4985 views

Cream "Roper" proteza. Krem do mocowania protez

Utrata zębów z wiekiem lub urazu później – najwyżej nieprzyjemne zjawisko. Stomatologia jest dobrze rozwinięta dzisiaj, ale, niestety, nie istnieje jeszcze implanty dentystyczne, który mógłby zająć miejsce utraconego zęba zawsze. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla osób, które straciły kilka zębów w rzędzie, nadal są protezy.

Często przynoszą swoim właścicielom wielki dyskomfort, szczególnie na początku. Muszą się przyzwyczaić, jeśli zły wybór łamią, zranić dziąsła, jedzenie ma zdobyć do przestrzeni pod protezy powoduje dyskomfort i może prowadzić do stanu zapalnego. Osoba czuje się niepewnie i niewygodne. Ponieważ w dziedzinie stomatologii pojawiła narzędzi wiersza, które pomagają poprawić jakość życia pacjentów. Jeden z tych leków jest „Roper” krem do protez.

Zasada działania

Zawiesina jest przeznaczony do zamocowania protezy w jamie ustnej. Stanowi ona miękka i tworzywa sztucznego cementu, który staje się napięty w wyniku kontaktu z powietrzem. Śmietana „Roper” protezy stosowane w małych dawkach do jednolitej powierzchni sztucznej żywicy. Są równomiernie rozmieszczone z ciśnieniem wypełnia powstałą przestrzeń powietrzną. Tak więc tworzy się bariera dla żywności w obszarze pomiędzy protezą i tkanek miękkich, co zmniejsza ryzyko zranienia dziąseł cząstek stałych, a tym samym zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia zapalenia.

Cream „Roper” proteza konstrukcja pozwala bezpiecznie przechowywane. Odbieranie stałych pokarmów staje się bardziej komfortowe. Jest to niezwykle ważne dla osób o zwiększonej wrażliwości dziąseł. Krem do protez może się różnić w sile utrwalenia, bo może trzeba wypróbować kilka rodzajów, aby zobaczyć, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Narzędzie powinno bezpiecznie trzymać protezę przez 16 godzin, a zatem wystarczy użyć go tylko raz dziennie, przed rozpoczęciem dnia.

Cream „Roper” proteza będzie utrzymać świeży oddech, dzięki przychodzące z mentolem. Ale można wybrać środki i bezwonny. Ponadto krem ma działanie przeciwzapalne i kojące.

struktura

Przy wyborze środków jest ważne, aby wziąć pod uwagę skład chemiczny produktu. Należy zauważyć, że „Roper” całkowicie bezpieczny dla ludzkiego organizmu, nie działa drażniąco na tkanki jamy ustnej lub żołądka. Jedynym przeciwwskazaniem może być specyfiką jednego ze składników.

Śmietanka składa się z gumy, silikonu, soli sodowo-magnez-cynk metilvenilefirmaleinovoy kwasu mleczanu mentylu, wazelina, ciekła parafina, barwniki, aromaty i dodatki mentol.

dozowanie

Każde opakowanie śmietany „Roper” instrukcje użytkowania załączeniu. Pomaga uczyć się prawidłowego wykorzystania funduszy, jeśli kupił go po raz pierwszy. W rzeczywistości, to jest bardzo łatwe w użyciu.

Przed nałożeniem proteza powinna być dokładnie czyszczone i suszone. Po wewnętrznej powierzchni kremu stosowane w małych punktów w centrum. Należy uważać, aby nie stosować nadmiernej ilości i uniknąć brzegi protezy. Teraz trzeba tylko zainstalować protezy w ustach i mocno zaciska szczęki na kilka sekund.

Jeżeli nadwyżka krem były na zewnątrz, powinny one zostać usunięte. Użyć ściereczki lub wacika lekko zwilżonej normalnego oleju słonecznikowego.

usunąć protezy

Środek można wkleić protezy dość mocno. Aby łatwiej usunąć, zaczynają powoli obniżają sztuczne zęby. Po utrwaleniu osłabienia – trochę przekazywanych na dziąsła z policzkami i hak ruchu jest oddzielona od dziąseł protezy. Powinieneś wiedzieć, że gorące napoje i żywność może zmniejszyć utrwalenie.

Przechowywać oznacza się ciasne dobrze zamkniętej rurze, w przeciwnym razie będzie szybko wysycha. Jeśli trzeba oczyścić nasadkę rury – nie przez zanurzenie w wodzie. Lepiej jest, aby usunąć nadmiar kremu serwetką zamoczonym w masło.

pielęgnacja

Jest niezwykle ważne, aby utrzymać protezę czysty, więc nie tylko dłużej, ale również ryzyko zapalenia jest zredukowana do minimum.

Po usunięciu natychmiast usunąć resztki kremu. W tej serii produktów stomatologicznych, istnieją specjalne tabletki przeznaczone do pielęgnacji protezy. Można je i śmietana „Roper” używać. Cena opakowania pigułek waha się od 250 rubli, to wystarcza na miesiąc stosowania. Można je wytworzyć kompozycję dezynfekującą, w którym sztuczne zęby będą noc.

skutki uboczne

Oznacza zwykle nie powodują skutków ubocznych, mówi oświadczenie. Cream „Roper” w bardzo rzadkich przypadkach (szczególnie gdy indywidualna nietolerancja) może powodować zmiany w smaku, nudności i zwiększoną produkcją śliny. Ludzie mają skłonność do reakcji alergicznych może również wystąpić niepożądane reakcje. Przed zakupem kremu instrukcje „Roper” do użytku i składu komponentów muszą być dokładnie zbadane. Jeśli okaże się, część substancji, które organizm postrzega źle, taki zakup powinien być opuszczony.

Użyj „Roper” (krem dentystyczny) i mogą być kobiety w ciąży i matki karmiące. To nie ma wpływu na prenatalnego rozwoju dziecka i mleko nie jest naruszona.

Krem nie wchodzić w interakcje z innymi środkami farmakologicznymi lub narkotyków.

koszt

Oznacza to sprzedawane w probówkach o dawce 40 gramów. Koszt jest do zaakceptowania, na kremowym „Roper” cena wynosi średnio 270 rubli. Jest tyle do wniosku w ciągu jednego miesiąca. Nie staraj się używać zawieszenie w więcej niż trzeba, aby bezpiecznie utrzymać protezę. Jeśli zauważysz, że rura trwa krócej, można przyjąć, że sama proteza nie jest dobrze dostosowany do kształtu dziąseł. W tym przypadku należy skontaktować się z technikiem stomatologiczną i wprowadź zmiany. Każda proteza jest wyjątkowy, i ważne jest, aby mieć odpowiedni kształt ciebie. W przeciwnym razie, ubrany będzie powodować dyskomfort i może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.

podsumować

Mogę zaufać oznacza to, i to, co robi „Roper” opinii śmietany? Cena i dostępność jego łapówki. Jednak, aby uzyskać jasną odpowiedź na to pytanie, konieczne jest, aby słuchać ludzi, którzy stale korzystają z protez. A ich opinie są sprzeczne. Niektórzy twierdzą, że środki naprawdę solidnie, a oni go używać przez wiele lat. Ale inni nie zostawić najlepsze opinie. Według nich, krem posiada proteza jest na tyle złe, a to jest ważne tylko przez kilka godzin.

Aby środek był tak samo skuteczny, jak to możliwe, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni stopień jego utrwalenia i używać prawidłowo. Regularnie należy również odwiedzić dentystę i przeprowadzenia korekcji protezę, bo w końcu forma guma może być zmieniony. A jeśli przestrzeń między dziąseł i zębów sztucznych będą znaczące – krem będzie nieskuteczne i powodują dyskomfort noszenia.

Należy zwrócić uwagę na to, co można napotkać i fałszerstwo. Tak, niestety, są one również tam. Trzeba kupować produkty w aptekach. Tylko oni mają odpowiednie certyfikaty i gwarancję jakości produktu.