410 Shares 1468 views

Gruntowanie szkliwo na rdzę 3 do 1: Specyfikacje i ocen

Gruntowanie emalii na rdzę 1 3 przedstawia mieszaninę antykorozyjnej, która realizuje procesy przekształcania i chroni i ozdabia powierzchni. Takie kompozycje są przeznaczone do mety malowania powierzchni metalowych, które mają podstawy siatkowej lub pokryty rdzą. Nanoszenie można prowadzić w atmosferze wykańczania szkliwa, staje się częścią złożonych układów powłokowych.


parametry techniczne

Gruntowanie emalii rdzy 3 1 – zawieszenie przeciwkorozyjne, barwniki i wypełniacze, które są rozpuszczalne w lakierze modyfikowaną alkinem. substancje docelowe i związki organiczne dodawane są w procesie produkcji. Mieszanka może być stosowana do elementów wyposażenia przemysłowego, konstrukcji budowlanych, część garaży, magazynów, hangarów, bram, drzwi, markizy pokrycie, kute meble i dekoracyjne kraty ogrodzenia.

Po naniesieniu mieszaniny szybko wysycha, tworząc gładką i twardą powłokę o wysokiej odporności na procesów korozyjnych i zjawisk atmosferycznych. Na pokrycie bez uszkodzenia cech jakościowych może mieć wpływ na olej, oleje przemysłowe, alkoholu i oleju napędowego. Gruntowanie emalii rdzy 1 3 jest w stanie poradzić sobie z wpływem wody słodkiej i morskiej, a także benzyny i słabych kwasów.

Zastosowanie tego urządzenia jest uproszczone wytwarzanie zasady przed barwieniem. Mieszaninę tańszą technologią formowania powłoki odpornej na korozję, przy założeniu, że nie ma potrzeby walce silnie związane z korozją. Gruntowanie przed ich stosowanie nie jest wymagane w produkcji. Gruntowanie szkliwo na rdzę 1 3 tworzy system powlekania, że gdy umiarkowanym i zimnym klimacie jest w stanie utrzymać właściwości ochronne do 8 lat. Jest to prawdziwe, kiedy stosuje się dwie warstwy kompozycji.

Recenzje zalewania szkliwa „Novbythim”

Jeśli zdecydujesz się wybrać do pracy gruntowania szkliwo na rdzę 3 w 1 „Novbythim”, należy zapoznać się z. Konsumenci podkreślić, że odkładanie kompozycji może być wytwarzany na powierzchniach metali z korozji, która jest dobrze zachowane. Jej grubość może osiągnąć ten cel 100 mikronów.

Barwienie metodą upraszcza stosowanie dyszy płynu, ponieważ łączy w sobie funkcje dekoracyjne emalii konwertera rdza antykorozyjna układowych. Zapotrzebowania substancja aktywna jest wybrana również z tego powodu, że może być używany do malowania powierzchni, do usuwania rdzy, która jest trudna z wielu powodów. Wśród nich są imponujące obszarze produktów, brak czasu i złożoności profilu.

pozytywne cechy

Gruntowanie emalii rdzy 3 w 1 „Novbythim” jest elastyczna i odporna na częste i nagłe zmiany temperatury. Powierzchnia może być eksploatowany w zakresie, który różni się od -45 ° C do + 100 ° C. Po nałożeniu na powierzchnię jest on chroniony przed rozwojem korozji. Przeprowadzenie prac jest uproszczona, że mieszanka doskonale przylega do powierzchni i nie wymaga dodatkowego zastosowania podkładu.

Gruntowanie emalii rdzy 1 3, reakcje, które są przedstawione w artykule, mogą być stosowane przez opryskiwanie, co umożliwia szybsze działanie i uczynić je mniej pracochłonne. Przed manipulacje danych mają być realizowane rozcieńczenie mieszaniny do uzyskania pożądanej konsystencji. Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na niskie zużycie energii, który utrzymuje doskonałą siłę krycia. Obrazu może być przeprowadzane w ujemnych temperaturach otoczenia, jednakże, termometr nie spada poniżej -10 ° C.

Opis i cechy gruntowanie szkliwa „Prestige”

Gruntowanie emalii rdzy 3 w 1 „Prestige” można stosować do barwienia produktów, które będą używane w trudnych warunkach pogodowych. Mieszaninę pozostawia się do wykorzystania do części zabarwienie powierzchni wnętrza pojazdu, które zostały narażone na powstawanie rdzy. Jednakże, należy kierować się pewnymi ograniczeniami przy korzystaniu zalewania szkliwo. Wśród nich jest brak zdolności do malowania powierzchnie, które są eksploatowane są ciepłe. Zalecenie to odnosi się do wnętrza budynków, ze względu na możliwość pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Nie stosowanie kompozycji do obróbki powierzchniowej, które były barwione materiały wytworzone w podłożu nitro. To może spowodować obrzęk wspomnianej pokrywy.

Gruntowanie emalii rdzy 1 3, znamienny tym, że parametry techniczne jest przedstawione w artykule, i nie powinny być stosowane do sypkich i rozszerzony powłoki. Taka edukacja powinna być usunięta przed rozpoczęciem procesu. Jeśli chcesz pozbyć się farby, należy umyć.

dozowanie

Przed rozpoczęciem korzystania z emalii gruntującą, konieczne jest, aby dobrze wymieszać. Powierzchnia uwolniony od brudu, kurzu, luźnych powłok, jak i rdzy, który zyskał luz państwa. Powierzchnia musi być wcześniej odtłuszczona. Jeżeli podłoże lub produkt został namalowany olejem lub farb alkidowych, konieczne jest, aby zamiatać Matt. Niedopuszczalne wykonywać rysunku, gdy temperatura otoczenia wzrasta powyżej 30 ° C. Pomiędzy warstwami jest niezbędny do utrzymania jednej godziny lub dłużej. Jeśli chodzi o całkowity czas suszenia, okres ten trwa 2 godziny.

wniosek

Nadziemne szkliwa, który przeszedł etap suszenia mogą być wykonywane z zastosowaniem kompozycji wodnej dyspersji. Rozcieńczanie można №1 rozpuszczalnika lub ksylen, dopóki kompozycja nie uzyska żądanej lepkości. Warto zauważyć, że stosowanie barwienia pistoletu przyspieszy pracę, ale trzeba myśleć o tym, co kupić swój sprzęt lub wynająć.