658 Shares 9207 views

trendy w modzie: kwadrat z wydłużonymi przednimi nici

Pierwsza fala popularności tej fryzury pochodzi z lat 20-tych ubiegłego wieku. Następnie wymień romantycznej loki do ramion, łuki, barrettes i funkcjonalny kompleks przyszedł uszczelnienie stylowy fryzura bob z dłuższym przednich nici. Praktyczna fryzura zdobyła sympatię wielu, ponieważ kara w niektórych przypadkach prawie nigdy nie wychodzi z mody Olympus.

Ta fryzura nie ma granic wiekowych, jest odpowiedni zarówno dla młodzieży i pań w dojrzałym wieku, kobieta biznesu, studentek, młodych matek. Kwadrat z wydłużonymi przednimi nićmi wygląda stylowy i elegancki jak luksusowy strój wieczorowy oraz z powściągliwą garnitur. Ponadto, fryzura nie wymaga dużo czasu do codziennego pale i, w razie potrzeby, pozwala na dywersyfikację obraz. Nie za nic, że ta fryzura jest tak popularny wśród gwiazd, w szczególności sposób preferowany przez Paris Hilton, Keti Holms, Viktriya Beckham, Lera Kudryavtseva, Nicole Richie, Gvinet Peltrou.

nadaje się do

Kwadrat z wydłużonymi przednimi nici można ukryć niektóre niedoskonałości twarzy, fryzura optycznie wydłuża maskuje ciężki podbródek, pulchne policzki i kości policzkowe, natomiast daje objętość włosów. Ponadto, włosy korzystnie podkreśla dekolt i profil. Jest oczywiste, że ta fryzura jest odpowiednia dla niemal każdego kształtu twarzy, różnych opcji pozwala dostosować fryzurę do wszystkich rodzajów włosów. W zależności od stylu i długości pasm, cięcie koncentruje się na tych lub innych cech twarzy.

Jednak kwadratem o wydłużonej przedniej nici wielu czuje dość odważne włosy, może radykalnie zmienić obraz.

różne opcje

Styliści nie męczą się wynaleźć nowe interpretacje fryzury. Tradycyjnie kwadrat z podłużnych pasm wiąże osobę długie włosy, które są wycinane z tyłu głowy krótsze i tylnej otwartej szyi, a tym samym stworzył bardzo niezwykły efekt. Ale dzisiaj, to fryzura może być klasyczny, przy jednakowej długości nici po obu stronach, a także asymetryczny i klasyfikacją.

Na każdy gust i wybrać huk. Może to być krótki i długi, gruby lub poszarpany, prosty lub asymetryczne. Na przykład, trend nadchodzącego sezonu zapowiada się podłużny plac z ukośną grzywką. Jednak w takiej fryzurze wybuchu może być nieobecny w ogóle.

Tworzenie różnych obrazów wydłużonego posiadaczy quadów pomóc i efekty kolorystyczne. Dla tego stylu jest doskonale nadają koloryt, który pozwala, aby obraz jaśniejszy.

Jak projektować

Tworzenie różnych obrazów na podstawie tej fryzury jest łatwe i w domu za pomocą narzędzi do stylizacji. Na przykład, jeśli stosuje się do korzeni włosów spryskać małą objętość, obraz będzie bardziej efektowne. Podkreślić strukturę sortowanych fryzury , jeżeli są stosowane, na jeszcze wilgotną pianki do włosów, suche ich suszarki do włosów, ciągnąc kosmyki włosów i skręcenie ich okrągłej szczotki spodu.

Można stosować żelu na palcach rąk i umieścić poszczególne kosmyki losowo – będziesz mieć szybszą wersję codziennej stylizacji. Jeśli używasz żel z efektem mokrych włosów, stylizacja jest oryginalny i stylowy. W deszczowej pogody, ustalić jej lakier do włosów i spray z cząstkami połyskujące stworzy możliwości wieczorem.

Wielbiciel styl biznes może być zaczesane do tyłu mokre włosy, pozostawiając grzywkę nietknięte. Podczas przedmuchiwania wysuszeniu kosmyki podkruchivayut oczyścić. Bardzo efektowny wygląd i przedziałkiem pośrodku połączeniu z karą, to fryzura lepiej naprawić farby.

Aby stworzyć niezwykłe fryzury, można użyć fryzjerski utjuzhkom: każda nić musi przewijać wewnątrz, wysuszenie go z suszarką do włosów. Trudniej jest z asymetrycznym bob. W tym przypadku, włosy powinny być podzielone na dwie części. Teraz długie włosy mogą zostać określone poprzez prasowanie, jak w poprzedniej wersji, a krótko po prostu zastosować lakier do włosów.