375 Shares 1777 views

KAMAZ-śmieci: przegląd, modele, opinie i specyfikacje

maszyny komunalne – Specjalna konstrukcja maszyny i specyfikacji, które są opracowywane z uwzględnieniem specyfiki ich pracy. W tym artykule przyjrzymy się ciężarówek na podwoziu KAMAZ, ich funkcji, struktury i funkcji.

powołanie

Przede wszystkim nazwijmy te funkcje, dla których zostały utworzone te samochody. Tak, ciężarówki KAMAZ-śmieci to nowoczesna maszyna wielozadaniowa do załadunku, transportu i rozładunku w ustalonym miejscu różnych odpadów, które zostały załadowane do kontenerów. Ponadto, samochód skrapla wszystkich składników stałych odpadów. Pojazd jest w stanie pracować przez cały rok, nawet w trudnych warunkach. Drożność maszyny jest również na bardzo przyzwoitym poziomie.

klasyfikacja

Modern-Kamaz śmieciarka posiada następujące modyfikacje:

 • Samochody suwnica (kontenerów).
 • Z bocznego załadunku materiału.
 • Tylny śmieci ładowania i ładowarka bramowe.
 • Typ maszyny multilift.

Rozważyć każdą opcję w sposób bardziej szczegółowy.

Pojemność i trwałość

Śmieci Kamaz tylny ładunek ma tych dwóch parametrów. Główne zalety tego samochodu są:

 • Obecność wysokiej jakości, mocny, niezawodny i wydajny układ hydrauliczny wykonany we Włoszech.
 • Płyta prowadząca i pasze, wszystkie metalowa konstrukcja maszyny jest wykonana z gatunków stali nierdzewnej.
 • materiały powłokowe, któremi pokryte ciężarówka, charakteryzujące się doskonałą odpornością na środowisko i trwałość. Farba jest wykonana w Holandii.

Opisano również modelem KamAZa oferuje nowoczesne wzornictwo i cechy techniczne dostosowane do wszelkich norm międzynarodowych. stopień zagęszczenia odpady 6, która umożliwia organizmowi wypełnić tak zwane pojemniki typu Euro w ilości od 70 do 110, wielkość każdej z nich wynosi 1,1 ml. m. Specjalne wyposażenie pojazdu ma wysoką podatność na obróbkę i wysoki współczynnik bezpieczeństwa. Mechanizm naciskając może pracować zarówno w trybie automatycznym lub półautomatycznych. Istnieje również uniwersalny uchwyt obracania pojemników do ich całkowitego oczyszczenia. Operatorzy zapewniają bezpieczną pracę w czasie jego pracy w strefie załadunku odpadów. Regulacja prędkości obrotowej silnika ciężarówka jest za pomocą elektronicznego sterownika, który z kolei stanowi ekonomiczne zużycie paliwa podczas załadunku / rozładunku śmieci.

do przewozu kontenerów

KAMAZ-KO-440 śmieciarka ma wiele opcji dla jego realizacji, w tym w postaci podwozi kontenerowych. Pojazd ten jest wykorzystywany do pracy z masywną domowego lub zanieczyszczeń, jak również do transportu późniejsze rozładowywanie zrzutu różnych materiałów masowych.

Maszyna wyposażona jest w następujący sprzęt specjalistyczny:

 • Ciało.
 • Rama.
 • Portal.
 • Blokady.
 • Podpory.
 • Hydraulika.
 • Elektryczne i pneumatyczne.

Ściągnąć korpus jest usuwany z ramą z wykorzystaniem portalu, a następnie instalowane na specjalnym płaskim spodem powierzchni.

Model strona

Śmieci kamaz przyłożeniu bocznego odbywa się za pomocą wzoru koła 4 x 2 i jest stosowany do obsługi domowych odpadów stałych. Sprzęt i akcesoria hydrauliczne lub części do niego są produkowane przez firmy krajowe, a więc są bardzo proste w konserwacji, a także w procesie regulacji i regulacji. Pompa moc spręża organów roboczych, podłączany bezpośrednio z kabiny kierowcy.

Cechy techniczne maszyny, mogą być uznane za jego przełożonego zwrotność, mimo imponujących rozmiarów, optymalny wskaźnik nośności, wysoką dostępność węży wysokociśnieniowych, użyj gidrofitcirovannogo klapę z automatycznym mechanizmem blokującym. Pojazd jest w stanie wysyłać i pobierać metalowych pojemników na śmieci o pojemności 0,75 metrów sześciennych. Pojazd działa z użyciem oleju napędowego i ma pojemność ciało pracuje około 11-16 metrów sześciennych.

multilift

KAMAZ-śmieci dotycząca multilift klasę wygodny w to, że pozwala na jego dobrze przemyślanej konstrukcji do przenoszenia na siebie nadbudówek różnych strukturach: .. Kontenery do złomu lub odpadów, pojemniki do transportu materiałów sypkich, platformy ewakuacji, zbiornika itp W tym przypadku, pojemnik może być własną objętość w przedziale 15-28 metrów sześciennych. Zatem multilift stanie działać z jednorazowych opakowaniach. Multilift mogą być dwojakiego rodzaju: z hakiem lub z mechanizmu chwytaka kablowej. Każdy z nich ma swoje własne cechy konstrukcyjne, ale na ogół bezpieczne wypełniać swoje funkcje.

nowe modele

Do tej pory, KAMAZ-śmieci jest całkowicie nowoczesne maszyny, a zatem ujrzał światło i najnowsze zmiany. W szczególności, specjalny popularność wśród użytkowników zdobył ciężarowych wyposażonych w wysięgnika. Wózki te mają następujące zalety:

 • Dostępny – bardzo wytrzymałe bezramowa bunkier Wykonane z 09G2S stalowych. Spawania w nim całkowicie nieobecne w strukturze uzyskuje się przez zginanie na zimno, co znacznie zwiększa wartość sztywności całego pojemnika.
 • Siłowniki hydrauliczne są produkowane przez włoską technologię. Zastosowano uszczelnienia pozwalają pracować przez długi okres czasu węzeł bez naprawy.
 • Dźwig nie wymaga rejestracji w państwowej kontroli i nadzoru nad organami mechanizmy wyciągowe.

węzły zarządzania zaangażowane w pojemnikach na śmieci przechylanie następuje zdalnie.

W odniesieniu do wypowiedzi ludzi, którzy wykorzystują ciężarówki KAMAZ, wszystkie one sprowadzają się do faktu, że samochody te są dość proste w użyciu, nie wymaga specjalnej konserwacji, ponieważ wszystkie z nich są jednostki zunifikowane. prostota także ciężarówek na jakość paliwa zużywanego odnotowano.