85 Shares 6075 views

Tonowania włosów w domu: jak osiągnąć pożądany rezultat

farbowanie włosów jest obecnie bardzo popularne. Jednym z zastosowań dla tych celów farby z amoniakiem, a inni, obawiając szkodliwie na włosy, są wykorzystywane bardziej oszczędnych środków, takich jak balsamy, toniki, pianki, szampony i spraye nawet. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, prawdziwym wybawieniem dla leniwych ludzi, ponieważ są one stosowane tylko do włosów i nie wymaga spłukiwania.

Dokonaj tonowania włosów w domu może każda kobieta tu nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Tonizujące rozumiane przez procedurę do farbowania włosów, w którym jako środek barwiący stosowane leki zawierające amoniak. W rezultacie włosy są narażone na mniejszy negatywny wpływ, jak to zwykle bywa w stosowaniu trwałych farb do włosów. Renderowania odróżnić dwa rodzaje: intensywny i delikatny. Intensywne tonowanie stosować amoniaku wolne środki, które zawierają tylko substancje utleniające, które pozwalają zachować kolor na włosach do 2 miesięcy. Gentle Toning, nazwa mówi sama za siebie, daje mniej stabilny wynik, więc kolor jest zmywany po 2 tygodniach i muszą zostać zaktualizowane.

Przed spędzać tonowanie włosów w domu, trzeba określić kolor. Dla tych, którzy nie tonowanie po raz pierwszy, to najlepiej wybrać delikatny typ, kolor musi być inny od wszystkich naturalnych jednego tonu. Nie zawsze ma się do wyboru koloru, który będzie idealnie dostosowane do konkretnego obrazu, dlatego najlepiej jest przeprowadzić selekcję stopniowo, za każdym razem coraz większą ton jednej pozycji. Należy zauważyć, że sygnał musi być wybrane na podstawie ich utrzymania. Tak, blondynki niepożądany odcień czerni lub malowane w jasnych kolorach z tymi samymi balsamy, toniki, spraye nie działają. Posiadacze czarnych włosach w ogóle nie będzie mógł skorzystać z tonowania, jak farbowanie agenta po prostu nie objawiać. Pierwszy dom tonowania włosów powinny być wykonane w taki sposób, że uzyskany dźwięk może być łatwo naprawić, jeśli nie zbliżył. Dlatego zaleca się pomalować włosy najpierw na jednej studzienki lub dwa tonu. Toning nie zbawi tych, którzy mają siwe włosy.

Bardzo wiele osób błędnie uważa, że lepiej jest zrobić tonowanie włosów w domu, można stosować do barwienia barwniki z amoniaku i nadtlenku wodoru. Ich argumentem jest to, że taka procedura nie szkodzi włosy, ale raczej je wzmacnia. Wtedy, jak mówią. Jeśli porównamy najpopularniejsze środki do tonowania – balsamy, pianki, szampony i toniki – z kolorami, które zawierają amoniak, to z pewnością pierwszy być bardziej pomocny i delikatny. Ale to nie znaczy, że są one całkowicie nieszkodliwe. Mimo to, mimo wszystko, i składają się one z chemikaliów. Z drugiej strony, stosowanie tonerów jest więcej niż uzasadnione: oni naprawdę wzmocnić włosy, czyniąc je bardziej miękkie, dodać blasku.

Dla tych, którzy nie wiedzą, jak to zrobić barwienia włosów w domu pamyatka.Na małe ręce, nosić rękawice, ścisnąć w dłoni małej ilości substancji barwiących i stosuje się go na masaż włosów. Po zastosowaniu wszystkich środków, włosy dobrze uczesane. Czas trzymając zależy od konkretnego rodzaju barwnika. Po procedurze mieszaninę przemyto wodą i szamponu. Do tonowania włosów w domu nie jest zanieczyszczone ubranie i skórę, trzeba położyć na ramionach starym ręcznikiem, a skóra wokół krem Olejek do włosów. Czasami zdarza się, że tonery powoduje spalanie i zaczerwienienie skóry (reakcja alergiczna). W tym przypadku obraz jest lepiej, aby zatrzymać i zmyć naniesionej mieszaniny.