377 Shares 6802 views

List do armii przyjaciela: daj małe wakacje

Nie będziemy dyskutować, czy obowiązkowa służba wojskowa jest konieczna. Nadal istnieje jako dany. Nasi bracia, bliscy i przyjaciele zostawiają nas na chwilę i wracają przez innych ludzi. Nawet najbardziej niezależni i silni faceci w armii są ciężko. Wsparcie dla bliskich jest ważne dla każdego młodego żołnierza, a każdy list w wojsku to święto. Jak napisać list do przyjaciela armii?

W wojsku, na razie, e-mail nie działa w większości przypadków, więc trzeba będzie wysłać list do zwykłego. Jeśli chcesz, aby Twój list na określoną datę w życiu przyjaciela, prawidłowo przeliczyć czas, aby list dotarł do terminu. Wkrótce dowiesz się z doświadczenia ile twojego listu trafia do armii. Przyjaciel będzie bardzo zadowolony, że pamiętasz o nim. Nawet mała litera jest starannie przechowywana i ponownie czytana, ponieważ twój przyjaciel pragnie domu i bliskich ludzi.

Jesteś w straty i nie możesz myśleć o czymkolwiek do pisania? Nie martw się, to nie list do palca, znasz tę osobę osobiście i masz wiele wspólnych wspomnień. To jest wspomnienie ludzi, którzy byli ze sobą razem. Zwłaszcza jeśli pamiętasz dobre zdarzenia. Życie w armii nie jest łatwe, a jeśli możesz pomóc człowiekowi pamiętać dobre rzeczy, pomoże mu rozproszyć się i poczuć się lepiej. Zdarzały się przypadki, kiedy dobre i głębokie listy ocaliły życie młodych żołnierzy, którzy smucili się. Uważaj jednak, nie pisz niczego zbyt osobistego, ponieważ list do przyjaciela wojskowego może czytać obcy. Więc uważaj, użyj wskazówek, jeśli nie jesteś pewny, czy powinieneś pisać o tym czy tym.

Nadal dobrze jest napisać o sobie przyjaciela, o tym, co przyjaźnia. Napisz, że naprawdę go brakuje i jego specjalne cechy. Opowiedz nam o swoich wiadomościach, nawet małych i frywolnych. Podziel się informacjami o wspólnych znajomych, być może o kimś żonaty, ktoś znalazł nową pracę, ktoś czeka na dziecko. Oczywiście, nie warto pisać o złym zachowaniu dziewczyny w wojsku, niech głos listu będzie pozytywny.

Wstaw w listach dowcipy i anegdoty na ten temat, niech list będzie radosny i pouczający. Dobrze jest dodać do twojego listu do wojska swoje myśli o życiu, co czyni list szczególnie osobisty. Jeśli jesteś oboje wierzącymi, możesz napisz do niego o Bogu, o tym, co zrobiłeś w pobliskim kościele io kazaniu ostatniej niedzieli. Nawet jeśli twój przyjaciel nie jest bardzo religijny, w wojsku prawdopodobnie stanie się bliżej Boga, tak jak to się dzieje z wieloma. Więc kilka słów o Bogu będzie bardzo blisko wszystkich, z wyjątkiem wyraźnych ateistów.

Dobrze jest tworzyć dla przyjaciela pozytywny wizerunek przyszłości. Zastanów się, co możesz zrobić razem, kiedy wróci do domu. Być może od dawna chciałeś wspólnie polować, czy planujesz biznes, w którym myślisz, że zabiorę go jako partnera, bo nie znasz nikogo lepszego od niego? Napisz do przyjaciela o tym, ułatwi mu to wytrzymanie militarnych trudności. Daj mu znać, że ma wiele ciekawych i jasnych wydarzeń, które będziesz doświadczać razem.

Jeśli jest to twój pierwszy list do armii do twojego najlepszego przyjaciela, nie czyń tego niepotrzebnie dłużej. Zadaj pytania na temat zdrowia i nastroju, poproś ich o wysłanie śmiesznych dowcipów wojskowych "z pierwszej ręki". Nie pytaj o przewodnik i warunki służby, aby nie narazić przyjaciela. I nie oczekujcie odpowiedzi bardzo szybko, armia nie zawsze ma możliwość natychmiastowego reagowania.

Napisz list do facetów w armii – a twoja relacja stanie się silniejsza i stanie się prawdziwą weryfikacją. Osoba przybędzie z wojska zupełnie inaczej, ale twoje relacje z nim stanie się znacznie lepsze, bo ci którzy nie zapomną w trudnej sytuacji. A gdy jest w wojsku – zastanów się, jak sprawić, aby był szczęśliwy i wesoły. Daj przyjacielowi wakacje prostą kopertę z listem. Nie ma lepszego prezentu dla żołnierza.