893 Shares 1632 views

Mark Bogatyrev: filmografia, życiorys, życie osobiste

Ścieżka do snu jest długa i trudna. Ale zdarza się, że żądane spadki jak śnieg na głowie – błyskawicznie i niespodziewanie. Dokładnie zyskał uznanie i popularność w całym kraju Mark Bogatyrev – utalentowany młody aktor teatru i kina. Sława przyszła do niego za rolę ambitnego i nieco naiwny młody kucharz Maksima Lavrova w serialu komediowym „Kitchen”. Biografia Mark Bogatyrev zawiera wiele faktów, które na pewno będą interesujące wiedzieć fanów jego talentu.

Wczesne lata przyszłego artysty

Dwadzieścia sekund w grudniu 1984 roku w jednym z szpitali stołecznych urodził się przedwczesne słabego chłopca. Jego matka, która mieszka w tej chwili w mieście Obnińsku w regionie Kaluga, przybył do Moskwy, aby zdawać egzaminy. Nagle, w metrze poszła do przedwczesnego porodu. Teraz ona jest wdzięczny za to, że jest w tej chwili był w stolicy, jak w Obnińsku w 1984 roku nie było żadnego specjalnego sprzętu medycznego do pielęgnacji wcześniaków, a jej syn może umrzeć. Ale on musi stać się prawdziwym artystą!

Dzieciństwo Mark Bogatyrev odbyła się w Obnińsku. Okazało się, że mieszkał z babcią i matką artysty, często na drodze w poszukiwaniu inspiracji. Jego ojciec, Mark nigdy nie widział. Żyć na pieniądze zarobione babci, to było bardzo trudne, więc na czternaście młody Mark Bogatyrev zaczyna karierę. Początkowo był administratorem w kilku klubach gier, a następnie strażnik. Nawet udało się pracować na budowie – dźwiga cement i kopanie dziur.

Wybór życia

Co ciekawe, przyszły aktor Mark Bogatyrev siedem lat chciał zostać klownem lub kierowcą ciężarówki. Takie preferencje polarne, wyjaśnił w ostatnim wywiadzie. Potem był małym chłopcem, chciałem, aby stać się prawdziwym mężczyzną – silny i odważny, a kierowcy ciężarówek dokładnie tak, jak sobie wyobrażał. Zauważył też, już od najmłodszych lat, jak piękne jest coraz oblicze ludzi, gdy uśmiech. Lubił rozśmieszać ludzi, dać im pozytywne emocje. Dla Marka, który był dzieckiem pulchny chłopiec z piskliwym głosem, że nie ma trudności. Każdego wieczoru w zagrodzie zabawiał miejscowych dzieci różne improwizacje.

dar losu

A teraz – to punkt zwrotny, który zawiera biografię Mark Bogatyrev. Jeśli nie, to może nigdy nie zostać aktorem.

Pewnego dnia, kiedy Mark był w obozie letnim, koncert odbył się tam. Jeden z pokoi – w pantomimschika wydajność – Człowiek jest tak zafascynowany, że nie zawaha się zbliżyć artystę po spektaklu, i zaprosić się do swojego treningu. Aktor zagrał reżyser Obnińsk teatr „D.E.M.I.” – Olegom Demidovym, który wziął młodego Marka w swojej firmie i pozwoliło facet wykazać się w małych rolach.

Z biegiem czasu, Mark dorastałem, stroynel i piękniejsze, i zaczął ufać bardziej poważne role.

formacja

Pomimo zamiłowania do teatru, po szkole, Mark pod naciskiem babcią i mamą został studentem Uniwersytetu Obninsk stan techniczny Energii Atomowej. Jednak jego marzenie nie zapomniał, co weekend wyjazd do Moskwy teatrów na spektakle, obserwując grę na scenie zaprezentował się wraz z innymi podmiotami. Od pierwszego do studia w instytucie, Mark sobie sprawę, że nie jest jego droga, więc kiedy miał szansę opuścić świat kina, od razu wziął go.

pierwszą rolę

Gdy Mark był w swoim trzecim roku został zaproszony na przesłuchanie w obrazie „nienasycony”, w reżyserii Ruslan Balttser. Od znanych aktorów w filmie grał Nikita Efremov. Mark ma znaczącą rolę – raper o imieniu Archie, który chce stworzyć z przyjaciółmi własnej grupy hip-hopowej. Aby zrealizować marzenie nawet iść na przestępstwa – decydują się obrabować właścicieli pornografii. Tego lata komedia nie staje się bardzo popularne, ale wciąż był w stanie odzyskać nawet otrzymał pozytywne recenzje budżetu i krytyków.

Choć Mark Bogatyrev i stał się sławny po swojej pierwszej roli w filmie, ale w końcu zdecydował się, co chce robić w życiu. On jest tym, co postanowiono wprowadzić teatru. I przekazał dokumentów naraz w dwóch uniwersytetów – sztuka teatru i GITIS Moskwie. Ku jego zaskoczeniu, został przekazany rundę. Po namyśle, Mark dokonał wyboru – został studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School.

studentship

Beztroski dzień studenckich przyszły artysta często musiałem iść spać głodny, ponieważ w ciągu dnia, nie mógł wydać sto rubli, mieli po prostu nie istnieje. Jednak Mark pamięta, że w tej chwili jest w pełni podane do zawodu i naprawdę zakochał się w teatrze.

Jako student, Mark grał na scenie Moskiewskiego Teatru Artystycznego imienia Antona Pavlovicha Chehova. Z jego udziałem publiczności zobaczył występy „Ondine”, „Mistrz i Małgorzata”, „Przeklęty i zabity”. Aby zarabiać pieniądze, pracował z wnioskodawcami, pomagając im zapisać się w stolicy teatru kolegium. wystąpił także w kilku filmach. Wczesne filmografia Mark Bogatyrev obejmuje części bit w takich filmach jak „nowy kurs”, „inne”, „próżniaków”.

„Kuchnia” i prawdziwy sukces

Na dwadzieścia pięć lat, Mark ukończył studia i został przyjęty do trupy Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Kiedy w 2012 roku pojawił się w telewizji w serialu rating „Kitchen” w roli młodego kucharza Lavrova Maksima, to natychmiast upadł prawdziwy sukces. Dwadzieścia osiem aktor stał się gwiazdą.

Jak teraz wspomina artysta, on już dawno miała wątpliwości, czy powinien on nawet przejść do audycji. Dla serii, był sceptyczny, uznać je drugiej klasy praca i strzelać w którym aktorzy – nieszczęśliwi ludzie. Ta opinia była ona zaszczepiła w pracowni szkolnej, gdzie uczniowie zawsze uczono dążyć do więcej, tym lepiej. Mark przyszedł na przesłuchanie bez specjalnego nastroju do zabawy „tick” i lewo. Miesiąc później otrzymałem telefon i zaproszono do fotografowania projektu pilotażowego. Dyrektor Dmitrij Dyachenko jak młody utalentowany facet, był zadowolony z jego pracy i wkrótce powstała go do roli głównej.

Teraz, Mark nie żałuję, że udział w projekcie. Mimo, że jest przekonany, że seria nie będą usunięte. Według niego, „Kuchnia” – seria wysokiej jakości, możemy powiedzieć, najlepszy w swoim rodzaju, więc wątpliwości, że odwrócił się coś takiego. A w taśmach, otrzymując „kuchnia”, on po prostu nie chce się pojawiać.

Plany i marzenia

Mark Bogatyrev zawsze lubiłem silnych osobowości. Chce grać bohatera, łącząc śmiałość, siłę i urok. Był również przyciąga do wizerunku Ostap Bender, aby odgrywać rolę takiego planu dla niego byłaby to sprawa honoru. Ale grać ciche cute chłopców, on nie chce, więc teraz odrzuca wiele ofiar. Aktor przyznał, że on też należy do chwały sceptycyzmu. Dla niego ważne jest, aby zawsze pozostanie człowiekiem, a show-biznesu często psuje ludzi, zmuszając ich do fałszywych wartości. Mark woli po prostu wykonywać swoją pracę dobrze, nie opierając się na szaloną sukcesu.

Życie osobiste Mark Bogatyrev

W szybko rozwijającej się kariery aktora ma swoje wady – brak czasu na życie osobiste. Przez długi czas informacja rozprzestrzenia się w prasie, że Bogatyrev Mark i Elena Podkaminskaya Elena, który gra Victoria, spełnienia. Jak sami aktorzy zaprzeczył pogłoskom. Elena jasno do prasy, że szczęśliwie żonaty i nikt nie zamieniłby jej męża i córki.

Wiadomym jest, że Mark mieszkał z dziewczyną, której nazwisko nie jest wymienione. Według niego, ich związek nie trwał długo. Inicjatorem był Mark pęknięcia, jak zmęczony walką z nieporządku swej pani.

Na szczęście fani, jest teraz sercem popularnego aktora swobodnie. Poza tym, jak mówi, aby stać się jego towarzyszem życia, nie trzeba być wybitnym osobowość. żona Marka Bogatyrev powinny być proste, ale czysto i kobiety biznesu, zawsze gotowy, aby być tam w każdej sytuacji.