886 Shares 8024 views

Maska do włosów połysk

Czasami włosy nie powodują żadnych problemów, ale brak połysk i sprężystość. Spróbuj po prostu dodać wody do płukania sok z połowy cytryny lub innego składnika, który wpływa Shine – 1 łyżka. łyżka octu w proporcji jednego litra zimnej wody, ale zdarza się, że ta metoda nie działa, więc trzeba działać bardziej radykalnie.

Bardzo dobre dla włosów, płyn maski.

Jak przygotować się do maski połysk włosów

Co będzie potrzebne:

– litr wody

– 100 ml świeżego soku z jabłek

– 10 g oleju rycynowego

– 100 ml octu jabłkowego

Wszystkie składniki dokładnie wymieszać, a następnie stosuje się na mokre włosy i trzymać 20 – 30 minut. Można owinąć włosy ręcznikiem – absorpcja ciepła wzrośnie maski.

Maskę należy stosować co 4 – 5 dni przez długi czas. Działa głównie we włosach, ale duża ilość witamin i minerałów, a także, odżywia i nawilża skórę głowy i cebulki włosów. Ma korzystny wpływ na ogólną postać loki.

olej rycynowy, jak zapewne wiesz, to jest przydatne nie tylko przywrócić połysk włosów, ale również na ich utratę. To skłania do przyciemnić włosy, dlaczego blondynki mają używać tylko sporadycznie ciekłego maski. olej rycynowy ma pozytywny wpływ na brwi i rzęs, ich wzmocnienie, więc wziąć go jako notatki.

Jeśli połysk utracone z powodu vytsvevshey farby do włosów, oto kolejny przepis, który przydatny jest łatwe do wykonania w domu.

Polecam tę maskę masować skórę głowy co noc, ponieważ spowoduje to przywrócenie nadszarpnięta kolor włosów.

Maska Przepis na włosy:

olej migdałowy – 85 gramów

olejek rozmarynu – 28 g

olejek z gałki muszkatołowej – 35 kropli